Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

est doktorem nauk medycznych, specjalistą kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Pracuje jako lekarz od ponad 25 lat. Pani dr Mariola Wręb...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Kardiologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Zdrowe Serce powód oczywisty - choroba

Ponad 10 lat Pani Doktor utrzymuje mnie przy życiu - dziękuję (i oby tak dalej)! Wszystkim (chorym) polecam wizytę u Pani Doktor Marioli Wrębiak - Trznadel. Gwarantuję, że zostaniecie przyjęci przez doskonałego specjalistę a przy tym bardzo sympatyczną osobę!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec ,miła . Leczę się u Pani Doktor od 2 lat , wszystkie zalecenia są prawidłowo postawione ,przez co moje samopoczucie jest idealne .Lekarz który pomaga a nie szkodzi


G
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie mogę dać pozytywnej opinii o pani Doktor, może i miła ale i bardzo zarozumiała, nie słucha dokładnie, wymądrza się strasznie. Za 5 minut wizyty 150 zł to lekka przesada bo wchodząc i wychodząc wiedziałam tyle samo na temat mojej dolegliwości. Cyba sama nie wie jak pomóc ale sie nie przyznaje. Straszny niesmak pozostał.


G

Pani doktor leczy moich rodziców, jest miła, przyjazna, umie podtrzymać na duchu, doskonale dobiera leki, robi badania, zleca badania, jest fachowcem pierwszej klasy. Moi rodzice zawsze wychodza od niej zadowoleni, pełni nadziei i wiary, że będzie dobrze.


G

To najlepszy kardiolog jakiego znam, wystarczy jedna wizyta, a na następnej pani doktor pamięta pacjenta, chorobe, jest miła, serdeczna, robi wszystkie badania na miejscu, świetnie diagnozuje, dobiera leki, doradza, słowem wysokij klasy specjalista.


M

Leczyłem się u kilku kardiologów ale dopiero pani doktor zdołała mi skutecznie pomóc. Dobrze dobrane leki, trafna diagnostyka, wszystkie badania zrobiłem na miejscu w gabinecie. Poza tym- porządek, żadnych kolejek i bałaganu.


M

Najlepszy kardiolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Jest dokładna, rzeczowa, z dużym poczuciem humoru.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały LEKARZ. Leczy człowieka, rozmawia z każdym pacjentem.
Dokonałem wyboru 2 lata temu i jak wielu innych dziękuję, że mam tę możliwość.
Pani Doktor uratowała mi życie i przywróciła zdrowie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

est doktorem nauk medycznych, specjalistą kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Pracuje jako lekarz od ponad 25 lat. Pani dr Mariola Wręb...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Kardiologia

Powiązane wyszukiwania