Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Laserowej Mariola Oleszkiewicz usunięcie blizn i przebarwień potrądzikowych, usunięcie włókniaków

Bardzo kompetentna. Nie naciąga, mówi wprost o tym jakie będą efekty po zabiegu czy zadowalające czy prawie żadne a decyzję pozostawia pacjentowi. Poszłam na wizytę zdecydowana usunąć laserowo blizny i przebarwienia potrądzikowe. Pani doktor uświadomiła mi że nie osiągnę oczekiwanego efektu ale jeśli nie mam na co wydawać pieniędzy to zabieg mi zrobi. Z wizyty wyszłam z usuniętym włókniakiem na dekoldzie i kilkoma małymi zmianami brodawkowymi.
Patrzy na pacjenta całościowo a nie skupia się wyłącznie na tym obszarze z którym pacjent przyszedł na wizyte.


L
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentna, bezpośrednia, nie obiecuje gruszek na wierzbie, miła w kontakcie i ciekawa świata. Cóż więcej trzeba? Mogę tylko polecić.
Ktoś narzekał na ceny... Tu nie ma przymusu jak w NFZ, a ceny wynikają z rachunku ekonomicznego.
Leszek Ż.


P
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentna Pani Doktor która zna się na tym co robi, konkretnie i bez owijania w bawełnę, decydując się na zabieg usunięcia przebarwienia nie sądziłam że skóra tak szybko zregeneruje się - laserowa metoda o wiele lepsza niż tradycyjne cięcie chirurgiczne. Ceny przystępne i każdego zadowolą. Szczerze polecam.


F
Użytkownik zweryfikowany

Droga Gabi, dla sprostowania, Pani Doktor nie jest dermatologiem, lecz CHIRURGIEM (czytaj strone główną ze zrozumieniem), więc zwalcza skutki, a nie przyczyny. Przyczyny powinien zdiagnozować dermatolog.

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie chcę psuć tak dobrych opinii dlatego wstawię komentarz neutralny. Wszyscy piszą prawdę: jest to bardzo dobry chirurg - dermatolog, ale niestety zwalcza tylko skutki, a nie przyczyny. Mój problem był załatwiany klilka razy i ciągle powracał, trwało to latami i "trochę" kosztowało, a wystarczyło zwalczyć przyczynę i problem sam się wycofał.


T
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor ,która jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie,ale również uczciwym i pomocnym człowiekiem.


O
Użytkownik zweryfikowany

Miałam dziwną zmianę na górnej powiece. Okuliści nie chcieli się podjąć jej usunięcia, podobnie dermatolodzy, którzy odsyłali mnie do chirurgów. Na szczęście w tej drodze od gabinetu do gabinetu trafiłam do pani doktor, która zbadała mnie i zmianę usunęła. Pani doktor jest świetnym fachowcem, mam do Niej pełne zaufanie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec. Osoba rzeczowa i kompetentna zawodowo. Konkretnie i zrozumiale odpowiada na wszelakie pytania dotyczące zabiegu jak i okresu ewentualnej rekonwalescencji. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, nie bagatelizując żadnej przypadłości. Swoim profesjonalizmem połączonym z miłym usposobieniem szybko wzbudza zaufanie osoby leczonej. Podzielam wypowiedź poprzednika - leczą się u Pani Doktor ludzie z całej Polski. Polecam wszystkim zainteresowanym zarówno z pobudek zdrowotnych jak i upiększających.


F
Użytkownik zweryfikowany

Jak żyję już ponad pół wieku, nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Przemiła Pani doktor, stwarza bezpośrednią i sympatyczną atmosferę, a co najważniejsze, jest bardzo kompetentna i dokładna. Dysponuje super sprzętem, gabinety i wyposażenie czyściutkie, na najwyższym poziomie europejskim. No i niebagatela - bardzo atrakcyjna cenowo. Z tego co wiem (a wiem na 100%), to ludzie z całej Polski jeżdżą do Niej. Polecam Ją gorąco innym chorym. Sama przyjemność zagościć u Niej, ale oby w dobrym zdrowiu. Mnie już wyleczyła, ale przejadę się do Niej choćby po to, aby powiedzieć Jej dzień dobry, pośmiać się razem z Nią i wręczyć Jej piękne kwiaty :)


Użytkownik zweryfikowany

Pani dr jest konkretna, nie naciąga jak niektórzy lekarze i chętnie pomaga.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie