Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Doktor to lekarz z powołania. Trafiłam do pani Marii przez koleżankę (która tak jak ja ma problemy z pco) i nie żałuję. Teraz to mój stały lekarz ginekolog. Poświęca pacjentkom dużo czasu dlatego czeka się długo w kolejkach mimo umówionej godziny (pierwszym pacjentkom polecam zabrać coś ze sobą do czytania). Zleca potrzebne badania, wszystko dokładnie analizuje. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie młodym dziewczętom które mają przed sobą pierwszą wizytę u ginekologa. Nie ma się czego bać, pani doktor to tak ciepła osoba, że nie czuć w ogóle skrępowania przy badaniach, a na wizyty chodzi się do niej z przyjemnością. Dodam też, że ma podpisaną deklarację wiary i jest naprotechnologiem, dlatego proszę się nie zdziwić jeśli ktoś będzie liczył że dostanie receptę na antykoncepcję na tzw. żądanie.

 • K

  To była moja ginekolog, gdy mieszkałam w Krakowie. Byłam młodą dziewczyną i bałam się pierwszych badań, cytologii. Pani doktor swoim profesjonalizmem, spokojem i kompetencjami sprawiła, że wizyta u ginekologa stała się... przyjemnością. Patrzy na pacjenta całościowo, również od strony psychologicznej, która nieraz wpływa na przykład na nieregularne miesiączkowanie. Unormowała mój cykl bez zbędnej terapii hormonalnej, którą proponowali inni lekarzy. Pani doktor prowadzi też już czwartą ciążę mojej przyjaciółki, jak dotąd wszystkie przebiegły bezproblemowo. Pamięta imiona "swoich pociech", urodzonych dzięki jej opiece. Polecam.

 • Polecam. Zarówno w gabinecie, jak i w szpitalu wykazuje pełen profesjonalizm. Ponadto jest bardzo miłym i troskliwym lekarzem.

 • Za faktyczną uprzejmością nie idzie nic więcej...trudno zarzucić Pani Doktor niekompetencję czy lekceważenie, ale niezbyt przejęła się badaniem i zgłaszanymi objawami, mimo, że zasługiwały one na uwagę, ze względu na liczne choroby autoimmunologiczne i dotychczasową terapię hormonalną...jedyne, co mi poradzono to kompleks witamin i magnezu, które, jak łatwo się domyślić, nic nie zmieniły, badanie też było dość pobieżne. Jeżeli komuś zależy na pełnych, a przez to też wiarygodnych badaniach- z przykrością muszę odradzić ten gabinet.

 • Niestety pani doktor nie zauważyła bardzo ciężkiej wady serca (HLHS) u mojej córeczki. Przez przypadek w 9 miesiącu ciąży zauważył ją inny lekarz na rutynowym badaniu USG. Najgorsze jednak było to że jak dowiedziała się o wadzie to z przerażeniem stwierdziła że już nie może się mną zajmować i że bardzo mi współczuje bo czekają mnie teraz ciężkie chwile.Zostałam sama bez lekarza w 9 miesiącu ciąży. Jak było wszystko ok to Pani doktor była taka serdeczna i troskliwa a potem uciekła od odpowiedzialności. Córeczka urodziła się pod opieką innego cudownego lekarza, niestety wada była zbyt poważna i odeszła. Jakby Pani doktor wcześniej ją zauważyła ok. 12 tyg ciąży to mogłabym jechać na operacje balonikowania za granicą. Raz już taką wadę u innego dziecka też nie zauważyła. Niestety została trauma i wielki żal i smutek po stracie ukochanego i jedynego dziecka. Wiele osób ocenia Panią doktor ze względu na jej poglądy religijne, ja je szanuje, każdy ma prawo do swoich przekonań religijnych i w tym przypadku można pójść np po tabletki antykoncepcyjne do innego lekarza. Ja oceniam tutaj profesjonalizm Pani doktor i poczucie odpowiedzialności za pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kilka dni temu byłam na wizycie u dr Szczawińskiej i zdecydowanie polecam!
  Wizyta trwała długo - wszystko odbywało się bez pośpiechu, w miłej i serdecznej atmosferze. Zarówno rozmowa i badania były przeprowadzone w sposób fachowy i rzetelny. Pani Maria jest lekarzem z powołania - szanuje pacjenta i wykazując zrozumienie, w sposób cierpliwy pochyla się nad jego problemami.
  W gabinecie pani Marii panuje wspaniała atmosfera. Po raz pierwszy byłam na wizycie u lekarza, na której czułam, że ja i sprawy związane z moim zdrowiem są w danym momencie najważniejsze.
  Z całą pewnością będę wracać do gabinetu dr Szczawińskiej.

 • Opinia z dnia 19-02-11 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Panią Doktor polecam wszystkim bardzo, bardzo !!!
  Prowadziła u nas dwie ciąże a trzecią \"doglądała\" telefonicznie ;) kiedy nie było nas w kraju.
  Na wizytę można wejść z mężem, o wszytkim pamięta, pomoże w samoobserwacji(NPR)
  Nie pozwoli zrobić krzywdy !

 • Najlepsza pani Ginekolog w Polsce! Fachowiec a nie przepisywacz recept, rewelacyjna, bo szuka i poznaje przyczynę choroby i dokładnie ocenia, w pełni szacunku do pacjentki i jej zdrowia. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy nie chcą leczyć się z pieniędzy wyrzuconych na niepotrzebne leki czy recepty na choroby na które wcale nie chorują.

 • dr Szczawińska jest miłą ,ciepłą i kulturalną osobą .2 tyg temu przeprowadziła moją operacje , potem na obchodach interesowała się zdrowiem wszystkich pacjentek równo a nie tylko ''swoich ''. Jasno i zrozumiale wytłumaczyła mi zagadnienia związane z chorobą .Bardzo polecam Panią doktor :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

240

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

2400

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.