dr n. med.

Maria Rymgayłło-Kątska

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Pediatra

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Jestem alergologiem, specjalistą chorób dziecięcych. Zajmuję się leczeniem wszystkich typów alergii u dzieci i dorosłych. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimedUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani doktor to osoba bardzo sympatyczna i kompetentna. Podczas wizyty przeprowadziła wnikliwy wywiad na temat całej historii leczenia syna. Wytłumaczyła dokładnie jakie dalsze leczenie należy zastosować i jakie leki podawać. Polecam wszystkim, którzy poszukują lekarza z wiedzą fachową i z ogromnym doświadczeniem. Art251

 • Lokalizacja: PrimedUsługa: podejrzenie alergii u dziecka

  Bardzo mila i kompetentna Pani Doktor. Przeprowadziła pełen wywiad i diagnostykę. Super podejście do dziecka. Polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Witam, bardzo przyjemna Pani Doktor i super atmosfera . Pacjent mało cierpliwy bo 14 m-czny i jego grymasy w niczym nie przeszkadzały.Dokładny wywiad, dokładne zalecenia, porady jakie posiłki podawać dziecku i jak identyfikować alergię. Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimedUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani doktor miła, sympatyczna, kontaktowa. Na wizytę przewidziano 40 minut i faktycznie pośpiechu nie ma, o wszystko można zapytać, leczenie dobrane indywidualnie do pacjenta, na rezultaty leczenia czekamy, chociaż przypadek mojego syna (AZS) jest dość ciężki. Na pewno jeszcze wrócimy do Pani doktor.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimedUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani dr rzeczowo podchodzi do pacjęta, najpierw szczególowy wywiad, następnie badanie i zalecone leczenie. Przyjemna atmosfera, cierpliwie odpowiada na każde pytanie -wizyta trwa od 15 min do 45 min w zależności od "przypadku". Muszę przyznać, że wiem za co zapłaciłam i warto było. Polecam.

 • P

  Pani Doktor jest świetna ! Potrafi rozpoznać i wyleczyć chorobę. jest bardzo miła, sympatyczna. Zawsze jest wesoła i ciepła :) Można ja o wszystko zapytać, wytłumaczy bez problemu. Osobiście moja Ulubiona Pani Doktor, serdecznie polecam !

 • W

  Bardzo cipła ,miła i kompetętna pani dr.Mój syn uwielbia Panią Doktor-co nalerzy do rzadkości.Co bardzo żadko się zdarza Pani Doktor zawsze służy pomocą nawet jeżeli nie ma to nic wspulnego a jej specjalizacją.Kontakt z Panią doktor przywraca u mnie wiarę w lekarzy i w to że zdarzają się oddani i życzliwi ludzie w tym zawodzie,dla których liczy się dobro pacjęta a nie pieniądze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Jestem alergologiem, specjalistą chorób dziecięcych. Zajmuję się leczeniem wszystkich typów alergii u dzieci i dorosłych.