Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (4)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
ul. Kleniewskich 6 lok. 26, Lublin
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Witolda Chodźki 13 lok. 7, Lublin

PROVITA specjalistyczne gabinety medyczne

Opinie

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Zespół Medyczny Intermed Inny

Wizyta w Intermed u Pani doktor Migielskiej Wołyniec Marii, pediatra.

Po urodzeniu swojego pierwszego dziecka otrzymalam skierowanie na ponowne wykonanie badania usg główki dziecka. Dziecko urodziło się z pomocą próżnociągu stąd też konieczna była kontrola czy torbiele, które zostały zaobserwowane podczas pierwszego badania zostaly wchłonięte. Na badanie miałam się stawić 2-3 tyg. po porodzie. Pani doktor przyjęła mnie w przychodni Intermed. Nigdy nie zapomnę tej wizyty, 30 lat przeżyłam a takiej wizyty w nigdy nie doświadczyłam w swoim życiu. Po wejsciu do gabinetu przedstawiłam swój cel wizyty, odpowiedziałam sytuację jak wyglądał poród i jakie mam teraz obawy. Pani doktor poprosiła abym rozebrała dziecko, po czym je zważyła I zmierzyła i .... to wszystko. Usłyszałam może Pani ubrać dziecko. Gdy zaczęłam pytać co z badaniem glowy, bo to jest cel wizyty Pani doktor powiedziala, że dziecko wygląda na zdrowe i nie ma potrzeby robienia teraz usg, zapytałam na jakiej podstawie to stwierdziła... Gdy zaczęłam drążyć I pytać o właściwe badanie Pani doktor się zdenerowala i powiedziała że ma jeszcze dużo pacjentów i pokazala mi gdzie są drzwi. Autentycznie powiedziała ' czy coś jeszcze? tu są drzwi'. Gdy zwróciłam jej uwagę, żeby tak się do mnie nie odzywała to na koniec powiedziała mi, że mam się do niej więcej nie zapisywać na wizytę, żebym wybrała innego lekarza. A gdy zdawałam jej pytania, nie chciała na nic odpowiedzieć tylko skierowała mnie do recepcji. Nie wiem dlaczego tak mnie potraktowała... Nie polecam tego lekarza, to niedopuszczalne żeby jakiekolwiek lekarz z takim stażem i wyższym wykształceniem tak się zachował podczas wizyty w gabinecie. Wyobraźcie sobie, co przezylam jako matka dziecka gdzie pierwsza wizyta z takim okruszkiem byla dla mnie stresująca. Kobieta nie wykonała badania głowy a mnie wyprosiła mnie z gabinetu.
Nie polecam tego lekarza. Już lepiej na wizytę pójść prywatnie i wydać 100 zł na badanie I mieć temat zamknięty.


G
Użytkownik zweryfikowany

Cieszę się,że rodziłam córkę w szpitalu gdzie pracuje Pani doktor.Mała miała żółtaczkę patologiczną i konieczna była szybka transfuzja - reakcja błyskawiczna,świetna opieka i dzięki Niej dziecko nie zmaga się z anemią przez całe życie.Niedawno rodziłam synka,Jego krew szybko została poddana badaniu żeby wykluczyć jakąkolwiek patologie lub działać jak najszybciej jeśli zajdzie taka potrzeba.Czułam,że moje dzieci są pod fachową opieką,to specjalista od tzw.dzieci z problemami,anomaliami itd..
Dziś córka ma trzy latka,rozwija się wspaniale :-) dzięki Pani doktor.
Jeśli ktoś tu pisze,że robi to za kasę,to chyba nie wie co mówi.Jeżdżąc do gabinetu prywatnego płaciliśmy jakieś śmieszne pieniądze (50zł za wizytę)i nie uważam żeby to była próba dorobienia się na cudzej chorobie...Inni biorą dużo więcej,proszę sprawdzić...czasami można się złapać za głowę.


G

Zajmowała się moim starszym synem, który urodził sie jako mały, słabowity wcześniak. Mogłam liczyć nie tylko na fachową, rzeczową pomoc w razie choroby mojego dziecka ( na szczęście, dzięki wskazówkom Pani Doktor syn mało chorował ) ale takze na bardzo cenne rady dotyczące karmienia niejadka, sposobów zachęcenia dziecka do jedzenia, pielęgnacji, postepowania z dzieckiem budzącym się w nocy, nerwowym, krótko mówiąc mogłam liczyć na pomoc w każdej nurtującej mnie sprawie. Dla mnie jako bardzo młodej matki takie rady były niezwykle cenne. Poza tym to bardzo sympatyczna, kulturalna, dowcipna i mądra babka.
Mój syn ma obecnie 13 lat i wyrósł na zdrowego, silnego wysportowanego chłopaka. Kto wie, jak by to wyglądało, gdyby nie otrzymał tak profesjonalnej opieki zaraz po urodzeniu i w pierwszych latach życia.
Polecam gorąco.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo kompetentną i wspaniałą kobietą. Wiele dzieci zawdzięcza Jej życie. Każda wizyta u Niej to czysta przyjemność i ogromna wiara w to co mówi. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam Ją wszystkim rodzicom. Jest najlepszym pediatrą w Lublinie. Ja jako mama ufam Jej i wiem że zawsze można liczyć na pomoc Pani doktor.


G

Potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie. Poza tym , że wspaniały lekarz, to ciepły i wyrozumiały człowiek. Ja po urodzeniu córeczki w 33 tygodniu ciąży spędziłam w hotelu szpitalnym ponad sześć tygodni, więc miałam okazję lepiej Panią doktor poznać. Bardzo pomogła nam w ciężkich chwilach, podtrzymując nas na duchu. Zawsze miała czas na rozmowę. Nie mogę niestety pochwalić całego personelu na oddziale noworodków, szczególnie niemiło wspominam niektóre pielęgniarki. Ale to oddzielny wątek.


F
Użytkownik zweryfikowany

Jedna z najlepszych lekarzy pediatrów w Lublinie, z ogromną wiedzą medyczną i psychologiczną, ciepła i rozumiejąca lekarka! Bardzo mi pomogła po trudnym porodzie i właśnie dzięki Niej nie załamał mnie fakt, że nie mogę karmić córeczki piersią. Jest fantastyczna i każdej młodej mamie Ją polecam!!!


"

pediatra neonatolog Maria Migielska-Wołyniec- wspaniała lekarka która uratowała zycie naszemu synkowi, który był w bardzo ciezkim stanie zaraz po porodzie, stosujac odpowiednie leczenie. aktualnie prowadzi nadal naszego synka jako pediatra. stosuje probiotyki, rózne cwiczenia a nie laduje w dziecko niepotrzebnie chemii. ogromna wiedza wielki talent i ciepla osobowosc- naprawde polecamy!!! nie zmienilibysmy i nie zaufalibysmy innemu lekarzowi gdyz nasz synek urodzil sie jako wczesniak z roznymi komplikacjami, wiele przeszedl a dzis dzieki Pani doktor Migielskiej jest zdrowym usmiechnietym dzieciakiem. "Panstwo Borys :))"


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • U mojego 7 miesięcznego synka pobierano wymaz z gardła wynik to :Flora fizjologiczna-zroznicowana. Poproszę o z interpretowane tego wyniku bo nie wiem czy mam. Się martwic

  Wynik dobry. Nie ma dominacji jednego szczepu bakterii, który w warunkach obniżonej odporności mógłby stać się patogennym .
  Ostateczna interpretacja i postępowanie zależą od stanu miejscowego gardła i jamy ustnej i uwzględnić należy wskazania do wykonania posiewu gardła.

  Maria Migielska-Wołyniec

 • Moja 8 miesięczną córka z dnia na dzień odmówiła ssania piersi. Od dwóch miesięcy wprowadzamy pokarmy stałe z różnym skutkiem, najczęściej zjada ok. 100 ml kaszki oraz podobną ilość zupki z mięsem. Poza tym ssała pierś jakieś 4 razy dziennie. Poza moim mlekiem córka nic nie chce pić (soki, woda, mleko modyfikowane, zupełnie nic), nie potrafi pić z kubka, butelki czy niekapka, a wszelkie próby kończą się płaczem. Dotychczas moje mleko jej wystarczało, ale od dwóch dni i tego nie pije. Boję się, że za chwilę się odwodni. Co mogę zrobić?

  Witam! Badanie fizykalne niemowlęcia niezbędne - może zapalenie dziąseł przy ząbkowaniu, może jakieś zum - zakażenie układu moczowego, może podostre zapalenie ucha środkowego. Słowem badanie lekarskie i podstawowe laboratoryjne. Jak wszystko OK - to waiting time - obserwacja i dokładne zapisywanie co. kiedy, zjada i jaka diureza

  Maria Migielska-Wołyniec

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania