Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Cieszę się,że rodziłam córkę w szpitalu gdzie pracuje Pani doktor.Mała miała żółtaczkę patologiczną i konieczna była szybka transfuzja - reakcja błyskawiczna,świetna opieka i dzięki Niej dziecko nie zmaga się z anemią przez całe życie.Niedawno rodziłam synka,Jego krew szybko została poddana badaniu żeby wykluczyć jakąkolwiek patologie lub działać jak najszybciej jeśli zajdzie taka potrzeba.Czułam,że moje dzieci są pod fachową opieką,to specjalista od tzw.dzieci z problemami,anomaliami itd..
  Dziś córka ma trzy latka,rozwija się wspaniale :-) dzięki Pani doktor.
  Jeśli ktoś tu pisze,że robi to za kasę,to chyba nie wie co mówi.Jeżdżąc do gabinetu prywatnego płaciliśmy jakieś śmieszne pieniądze (50zł za wizytę)i nie uważam żeby to była próba dorobienia się na cudzej chorobie...Inni biorą dużo więcej,proszę sprawdzić...czasami można się złapać za głowę.

 • Zajmowała się moim starszym synem, który urodził sie jako mały, słabowity wcześniak. Mogłam liczyć nie tylko na fachową, rzeczową pomoc w razie choroby mojego dziecka ( na szczęście, dzięki wskazówkom Pani Doktor syn mało chorował ) ale takze na bardzo cenne rady dotyczące karmienia niejadka, sposobów zachęcenia dziecka do jedzenia, pielęgnacji, postepowania z dzieckiem budzącym się w nocy, nerwowym, krótko mówiąc mogłam liczyć na pomoc w każdej nurtującej mnie sprawie. Dla mnie jako bardzo młodej matki takie rady były niezwykle cenne. Poza tym to bardzo sympatyczna, kulturalna, dowcipna i mądra babka.
  Mój syn ma obecnie 13 lat i wyrósł na zdrowego, silnego wysportowanego chłopaka. Kto wie, jak by to wyglądało, gdyby nie otrzymał tak profesjonalnej opieki zaraz po urodzeniu i w pierwszych latach życia.
  Polecam gorąco.

 • Pani doktor jest bardzo kompetentną i wspaniałą kobietą. Wiele dzieci zawdzięcza Jej życie. Każda wizyta u Niej to czysta przyjemność i ogromna wiara w to co mówi. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam Ją wszystkim rodzicom. Jest najlepszym pediatrą w Lublinie. Ja jako mama ufam Jej i wiem że zawsze można liczyć na pomoc Pani doktor.

 • Potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie. Poza tym , że wspaniały lekarz, to ciepły i wyrozumiały człowiek. Ja po urodzeniu córeczki w 33 tygodniu ciąży spędziłam w hotelu szpitalnym ponad sześć tygodni, więc miałam okazję lepiej Panią doktor poznać. Bardzo pomogła nam w ciężkich chwilach, podtrzymując nas na duchu. Zawsze miała czas na rozmowę. Nie mogę niestety pochwalić całego personelu na oddziale noworodków, szczególnie niemiło wspominam niektóre pielęgniarki. Ale to oddzielny wątek.

 • Jedna z najlepszych lekarzy pediatrów w Lublinie, z ogromną wiedzą medyczną i psychologiczną, ciepła i rozumiejąca lekarka! Bardzo mi pomogła po trudnym porodzie i właśnie dzięki Niej nie załamał mnie fakt, że nie mogę karmić córeczki piersią. Jest fantastyczna i każdej młodej mamie Ją polecam!!!

 • pediatra neonatolog Maria Migielska-Wołyniec- wspaniała lekarka która uratowała zycie naszemu synkowi, który był w bardzo ciezkim stanie zaraz po porodzie, stosujac odpowiednie leczenie. aktualnie prowadzi nadal naszego synka jako pediatra. stosuje probiotyki, rózne cwiczenia a nie laduje w dziecko niepotrzebnie chemii. ogromna wiedza wielki talent i ciepla osobowosc- naprawde polecamy!!! nie zmienilibysmy i nie zaufalibysmy innemu lekarzowi gdyz nasz synek urodzil sie jako wczesniak z roznymi komplikacjami, wiele przeszedl a dzis dzieki Pani doktor Migielskiej jest zdrowym usmiechnietym dzieciakiem. "Panstwo Borys :))"

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online