lek. dent.

Maria Kumala-Petrykowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

53 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim stażem. Ukończyłam studia na kierunku Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2003 roku. Zdobywałam doświadczenie między… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: wypełnienia, przeglądy, oczyszczanie zębów

  Jestem pacjentką Pani doktor już od kilku dobrych lat, moja rodzina także i niezmiennie polecam usługi dr Kumali wszystkim, starym i młodym. Dokładna, kompetentna i bardzo sympatyczna osoba, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, uważnie słucha pacjentów, zawsze stara się pomóc, poradzić. Przychodzę tam zawsze z poczuciem, że będę w bardzo dobrych rękach!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Leczę się u Pani Doktor już od kilku lat. Pani doktor jest bardzo sympatyczna ale również rzeczowa i profesjonalna. Polecam każdemu.

 • M
  Lokalizacja: DentSmil

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta! Polecam, dzięki Pani Marii przestałem się bać dentystów.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmil

  Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. W razie wątpliwości Pani doktor wszystko tłumaczy. Byłem kilkukrotnie i szczerze polecam

 • B
  Lokalizacja: DentSmil

  Pani Doktor podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i o każdego się troszczy:). Byłam u Pani Doktor 4 razy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do zrobionych zębów, przestały dokuczać i nie czuć żadnego dyskomfortu.
  Przestałam się bać wizyt u dentysty, polecam każdemu!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: przegląd i leczenie zębów

  Pani Kumala jest fantastyczna! Nezwykle profesjonalna i precyzyjna a jednocześnie bardzo delikatna i bezbolesna podczas dentystycznych interwencji. Jakby tego było mało bardzo miła i serdeczna osoba!
  Chodzę do niej od lat, zawsze jestem w 100% zadowolona i nie wyobrażam sobie zmiany stomatologa. Przyjeżdżam nawet specjalnie z zagranicy na regularne przeglądy.
  Pani Kumala jest absolutnie godna zaufania i polecenia.... myślę że nawet osoby z dentystyczną fobią z czasem pozbędą się swoich obaw( tak było ze mną) i przekonają się że leczenie zębów może odbywać się w komfortowej atmosferze!

 • M
  Lokalizacja: DentSmil

  Jak zwykle super, kiedyś bałam się wizyt u dentysty odkąd poznałam Panią Doktor wszystko się zmieniło, polecam ! pełen profesjonalizm w połączeniu z troską i życzliwością dla pacjenta , wszystkiego dobrego życzę nie tylko na święta !

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Chodzę do Pani Marii z 3-letnią córką, jestem zachwycona podejściem i cierpliwością do małego pacjenta, polecam wszystkim mamom, które mają obawy przed pójściem ze swoją pociechą pierwszy raz do dentysty ☺

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: ubytek w zebie mlecznym

  Wspaniała Pani Dentystka - profesjonalna, staranna, a przy tym ciepła, serdeczna, ze swietnym podejsciem do dzieci, zawsze "powaznie" z nimi rozmawia, tlumaczy wszystko, co robi. Rowniez Pani Asystentka jest serdeczna i bardzo przyjazna - moje dzieci bardzo lubia przychodzi na wizyty!!! :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmil

  Jeszcze nigdy spotkałam tak dobrego stomatologa (a było ich sporo)!

  Pani doktor jest kompetentna, bardzo dokładna, delikatna, a przy tym przesympatyczna, taktowna i cierpliwa. Polecam również osobom, które boją się wizyt u dentysty, bo pani doktor wyjątkowo dba o komfort pacjenta, zawsze tłumaczy, co będzie w danej chwili robić.

  Żałuję tylko, że nie trafiłam do pani doktor wcześniej, bo oszczędziłoby mi to wiele nerwów i stresu związanego z wizytami u innych lekarzy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim stażem. Ukończyłam studia na kierunku Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2003 roku. Zdobywałam doświadczenie między innymi w Miejskim Centrum Stomatologii Nowa Huta, Centrum Dentystyki SWISS DENT oraz przez wiele lat w Centrum Dentystyki EURODENT. Obecnie prowadzę Indywidualną Praktykę Stomatologiczną DENTSMIL w Krakowie. Pasjonuje mnie stomatologia estetyczna oraz protetyka, której celem jest przywrócenie pacjentowi pięknego uśmiechu. Staram się do mojej pracy podchodzić z dokładnością i precyzją, a zadowolenie pacjenta jest dla mnie największą nagrodą.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • angielski