lek. dent.

Maria Kumala-Petrykowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

49 opinii +dodaj

Umów wizytę
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim stażem. Ukończyłam studia na kierunku Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2003 roku. Zdobywałam doświadczenie między… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  To już kolejna a dokładnie piąta wizyta u Pani Doktor i nic się nie zmieniło, zawodowo i profesjonalnie, miło i bezboleśnie. Mój uśmiech nabrał blasku. Również cenowo bardzo przystępnie. Z całą pewnością lekarz godny polecenia co też z dumą czynię.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmil

  Pani doktor Maria Kumala-Petrykowska jest nie tylko bardzo dobrym fachowcem, ale także osobą niezwykle cierpliwą i bardzo miłą. Leczy mojej rodzinie zęby od wielu lat, nigdy nie mieliśmy żadnych 'poprawek', jest bardzo dokładna, trafnie diagnozuje, stosuje świetne materiały. Polecam wszystkim potrzebującym, poszukującym i bojaźliwym! D. Janeczko

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i rzeczowa. Z uwagą wysłuchuje pacjenta i bardzo szczegółowo omawia dalszy plan leczenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna i zaangażowana, wysłuchuje z uwagą tego co pacjent chce jej powiedzieć. Bardzo dokładnie przygląda się problemowi i tłumaczy co zamierza zrobić. Razem z asystentką kreują przyjacielską atmosferę z odrobiną poczucia humoru czym sprawiają, można poczuć się komfortowo.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Maria jest moim stomatologiem od ponad 10 lat. Pomogła mi przełamać mój lęk przed dentystą. Na każdej wizycie jest miło, sympatycznie, i nad wyraz profesjonalnie. Zawsze dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmil

  Wizyta bez pośpiechu, bardzo profesjonalna. Przegląd stomatologiczny dokładny. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam nawet najbardziej bojącym się dentysty!

 • M
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: badanie stomatologiczne

  Polecam dentystkę. Jak zawsze wszystko profesjonalnie. Fachowa porada i leczenie uzębienia, zwłaszcza nadwrażliwości. Znieczulenie podane w taki sposób, że nic nie boli. Borowanie i plombowanie również bezbolesne, a nawet jeśli, to w miłej atmosferze. :-) Odwiedzam regularnie i jestem bardzo zadowolony.

 • D
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: zabiegi stomatologiczne i kosmetyczne

  jestem pacjetka p. doktor od dluzszego czasu i uwazam ,ze jest niezwykle profesjonalna ,dokladna ma ogromna cierpliwosc do pacjenta jest delikatna . Jestem niezwykle zadowolona z leczenia oraz zabiegow kosmetycznych takich jak licowki oraz uzupelniania brakujacego uzebienia . Polecam kazdej osobie dbajacej o swoje zeby.

 • K
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: wypełnienie kompozytowe, przegląd

  Trafiłam do Pani doktor na podstawie dobrych opinii na ZnanyLekarz.pl. Jestem już po trzech wizytach i z pełnym przekonaniem przychylam się do pozytywnych komentarzy. Profesjonalnie, dokładnie i uprzejmie. Polecam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentSmilUsługa: wypełnienie ubytku

  Od kilku lat jestem pacjentką Pani doktor i nie zamieniłabym Jej na innego lekarza. Jest bardzo dokładnym stomatologiem, nic nie ujdzie jej uwadze. Do tego jest niezwykle delikatną i uprzejmą osobą co powoduje, że wizyta odbywa się w niezwykle miłej atmosferze. Informuje szczegółowo o przewidywanym leczeniu i objaśnia co aktualnie będzie robić. Polecam każdemu Tego lekarza, a w szczególności osobom którzy boją się dentysty. ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim stażem. Ukończyłam studia na kierunku Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2003 roku. Zdobywałam doświadczenie między innymi w Miejskim Centrum Stomatologii Nowa Huta, Centrum Dentystyki SWISS DENT oraz przez wiele lat w Centrum Dentystyki EURODENT. Obecnie prowadzę Indywidualną Praktykę Stomatologiczną DENTSMIL w Krakowie. Pasjonuje mnie stomatologia estetyczna oraz protetyka, której celem jest przywrócenie pacjentowi pięknego uśmiechu. Staram się do mojej pracy podchodzić z dokładnością i precyzją, a zadowolenie pacjenta jest dla mnie największą nagrodą.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • angielski