Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Zdecydowanie odradzam. Wyszłam z gabinetu prawdziwie oburzona zachowaniem dr Kmity. Zachowywała się w sposób arogancki, niekulturalny, traktowała mnie w sposób zupełnie pozbawiony szacunku. Na pytania reagowała kpiącym uśmieszkiem lub udzielała zniecierpliwionych, zdawkowych odpowiedzi. Gdy spytałam co mogło być przyczyną infekcji, usłyszałam: " Proszę Panią. A czy pyta się Pani co jest przyczyną zapalenia gardła albo ucha? No czego pani oczekuje?". Podczas badania była niedelikatna i nie zrobiła nic, żebym jako pacjentka czuła się komfortowo (stała przede mną bez słowa i czekała, aż się rozbiorę). Dodam, że była to wizyta prywatna! Omijajcie szerokim łukiem!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P

  Stanowczo odradzam. Niekulturalna, ordynarna, nie traktuje pacjenta jak równego sobie. Byłam u niej, bo miałam badania do zrobienia. Pani doktor była oburzona, że wiem jakie badania muszę mieć zrobione (i skierowania oczywiście nie dała). Więc najlepszy dla niej jest pacjent nieświadomy i niezorientowany w swoim stanie. Jak powiedziałam, że byłam wcześniej prywatnie u innego lekarza, bo potrzebowałam na szybko, to się obraziła i powiedziała, że też przyjmuje w poniedziałki w swoim prywatnym gabinecie. Jeśli to ma być zachęta do przyjścia do niej prywatnie, to ja dziękuję... Musiałam być wtedy pod okiem lekarza i za 2 tyg. miałam się zjawić na kolejną wizytę a pani doktor powiedziała z łachą: "Jak pani przyjdzie to przecież pani nie wygonię." Dając receptę na leki, poinstruowała: "Trzeba zeżreć całe opakowanie." Czy tak wysławia się lekarz?!
  Przy USG dopochwowym kręci tą sondą we wszystkie strony. Wiem, że musi dokładnie obejrzeć, ale po raz pierwszy aż jęknęłam z bólu w trakcie badania, a trochę już ich miałam. Po badaniu rozsunęła drzwi i wyszła zostawiając je na oścież. Dobrze, że siedziała za nimi tylko jedna pani z personelu (pielęgniarka może - nie wiem), ale co z prywatnością pacjenta?!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wspaniały Lekarz!!!! Dzięki Pani Doktor urodziłam dwójkę zdrowych Dzieciaczków. Miałam duże problemy z zajściem w ciążę - trafiłam do Pani Dr Kmity z bólami i wcześniejszą diagnozą od innego lekarza, że mam komplikacje po poronieniu samoistnym - jak okazało się była to ciąża pozamaciczna - 12 tydzień. Diagnoza Pani Dr Kmity była błyskawiczna, uratowała mi życie. Pani Dr jest rzeczowa, konkretna i zna się na rzeczy. Polecam z całego serca !!!!

 • Wspaniały Lekarz!!!! Dzięki Pani Doktor urodziłam dwójkę zdrowych Dzieciaczków. Miałam duże problemy z zajściem w ciążę - trafiłam do Pani Dr Kmity z bólami i wcześniejszą diagnozą od innego lekarza, że mam komplikacje po poronieniu samoistnym - jak okazało się była to ciąża pozamaciczna - 12 tydzień. Diagnoza Pani Dr Kmity była błyskawiczna, uratowała mi życie. Pani Dr jest rzeczowa, konkretna i zna się na rzeczy. Polecam z całego serca !!!!

 • Pani Doktor jest konkretną "Babką", nie owija w bawełnę, jest bezpośrednia, dokładnie wyjaśnia wszystko co się dzieje, odpowiada na każde pytanie, te głupsze najwyżej kwituje jakimś żarcikiem lub uśmiechem i pozostawia bez komentarza. Na luzie ale bardzo poważnie podchodzi do tego co robi, wie co robi. Prowadziła mi ciążę, rodziłam w Krakowie z powodu mojej wady krwi. Choć nie pracuje na patologi ciąży ani na porodówce czy też oddziale noworodkowym interesowała się mną i dzieckiem , pełna fachowość. Szacun dla Pani Doktor!!!

 • polecam w 100%, dr Kmita wyleczyła mnie z trwającego 2 lata zapalenia pęcherza, a teraz rozpoczęłam pod jej okiem przygotowania do ciąży ;)

 • Pani doktor jest rzeczowa i konkretna, a przy tym sympatyczna, bezpośrednia i traktuje pacjentów po ludzku. Wyjaśnia, jakie leczenie stosuje i dlaczego, informuje o kosztach dodatkowych badań i leków. W gabinecie przy Warszauera zapisy na godziny, nie ma opóźnień, ani długiego oczekiwania na termin wizyty. Jedyny minus to cena 100 zł za wizytę, 80 zł usg.

 • Absoltnie odradzam tego ginekologa młodym kobietom. Byłam u niej raz i do tej pory pozostał mi uraz. Sposób w jaki mnie badała sprawiał mi ból , ponadto po badaniu Pani Kmita stwierdziła "okropnie się ciebie bada, nie umiesz sie rozluźnic , to przeciez tylko mały palec". Zglosiłam się do niej z powodu hiperprolaktynemii , chciałam obniżyc poziom hormonu , ale jednocześnie zastosować antykoncepcje. Kiedy jej to powiedziałam , popatrzyła na mnie w dziwny sposób i stwierdziła ,że jest to niemożliwe . Naszczęscie wreszcie znalazłam wspaniałą Panią ginekolog , która jest miła i kompetentna , nie musze doddawać ,że razem z lekami na prolaktyne stosuje tabletki antykoncepcyjne... i wszystko jest wporządku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Jej trafna diagnoza uratowała mi życie (inny lekarz postawił zupełnie inną diagnozę). Jest wspaniałym specjalistą, cudowną osobą, zawsze można liczyć na jej wsparcie i nieocenioną radę.

 • Zgadam się, lekarz-i jako osoba dokonała!! :-) leczyłam się u wielu specjalistów nikt nie potrafił zdiagnozować co jest nie tak, trafiłam do pani dr od razu milony badań szukanie przyczyny- wynik- oczywiście pozytywny! Mam nadzieję, że urodzę pod jej fachowym okiem w przyszłości dzieci! :)
  Z ręką na sumieniu- polecam!
  Pani Doktor przyjmuje, przy placu szczepańskim 3 w klinice, oraz prywatny gabinet na Kazimierzu.
  POLECAM!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

50

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

2400

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.