Adresy i cenniki usług

 • Gabinet pediatryczny.

  Lengowskiego 8 8
  10-051 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobra pani doktor. Od wielu lat leczy moje dzieci. Serdecznie dziękuję za pomoc w diagnozach. Uśmiech i serdeczność to domena pani doktor. Do tego przełamuje strach dzieci cukierkami i cierpliwością.

 • Najlepszy lekarz jakiego znam! Pani doktor jest specjalistką w swoim fachu! Dwa stopnie specjalizacji mówią same za siebie! Nie faszeruje dzieci jak większość lekarzy od razu antybiotykami ale szuka w pierwszej kolejności alternatywnych rozwiązań co jest rzadkością w tych czasach! Bardzo miła i sympatyczna. Zawsze doradzi i zrozumie a trafność diagnozy zawsze na 100%. Polecam wszystkim rodzicom z pełną odpowiedzialnością!

 • Fantastyczny lekarz i człowiek. Zawsze szczera i bezpośrednia, co nie kazdej zadufanej w swoim dziecku mamusi moze sie podobać. Profesjonalistka, lekarz z ogromnym doświadczeniem, intuicją i poczuciem humoru:) Polecam wszystkim!

 • Pani doktor wyjątkowo nieprzyjemna, pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta...Czytałam poprzednie opinie i aż nie chce mi się wierzyć że to ta sama osoba u której ja byłam na wizycie...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Moje dzieci są pod opieką Pani doktor od narodzin.Po mimo zmiany miejsca zamiewszkania nadal jeździmy do Pani doktor. Jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem ale również zna na bierząco wszelkie "nowinki".

 • Trafne diagnozy, bardzo dobre podejście do dzieci, konkret i fachowość. To ogromne zalety Pani doktor. Moi synowie są pod jej opieką i nigdy się na niej nie zawiodłam. Potrafi uspokoić, dodac otuchy.

 • Gorąco POLECAM wszystkim Panią Grzegorczyk. Rozsądna, szczera, dociekliwa, z rewelacyjnym podejściem do dzieciaków. Bardzo szanująca opinie mam jako osób najlepiej znających dziecko. Pełen profesjonalizm. Moi chłopcy są pod jej opieką i wszyscy darzymy ją wielkim szacunkiem i zaufaniem.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

9

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

110

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.