Lek.

Maria Anna Grzegorczyk

Pediatra

7 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobra pani doktor. Od wielu lat leczy moje dzieci. Serdecznie dziękuję za pomoc w diagnozach. Uśmiech i serdeczność to domena pani doktor. Do tego przełamuje strach dzieci cukierkami i cierpliwością.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobra pani doktor. Od wielu lat leczy moje dzieci. Serdecznie dziękuję za pomoc w diagnozach. Uśmiech i serdeczność to domena pani doktor. Do tego przełamuje strach dzieci cukierkami i cierpliwością.

  • Najlepszy lekarz jakiego znam! Pani doktor jest specjalistką w swoim fachu! Dwa stopnie specjalizacji mówią same za siebie! Nie faszeruje dzieci jak większość lekarzy od razu antybiotykami ale szuka w pierwszej kolejności alternatywnych rozwiązań co jest rzadkością w tych czasach! Bardzo miła i sympatyczna. Zawsze doradzi i zrozumie a trafność diagnozy zawsze na 100%. Polecam wszystkim rodzicom z pełną odpowiedzialnością!

  • Fantastyczny lekarz i człowiek. Zawsze szczera i bezpośrednia, co nie kazdej zadufanej w swoim dziecku mamusi moze sie podobać. Profesjonalistka, lekarz z ogromnym doświadczeniem, intuicją i poczuciem humoru:) Polecam wszystkim!

  • Pani doktor wyjątkowo nieprzyjemna, pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta...Czytałam poprzednie opinie i aż nie chce mi się wierzyć że to ta sama osoba u której ja byłam na wizycie...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Moje dzieci są pod opieką Pani doktor od narodzin.Po mimo zmiany miejsca zamiewszkania nadal jeździmy do Pani doktor. Jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem ale również zna na bierząco wszelkie "nowinki".

  • Trafne diagnozy, bardzo dobre podejście do dzieci, konkret i fachowość. To ogromne zalety Pani doktor. Moi synowie są pod jej opieką i nigdy się na niej nie zawiodłam. Potrafi uspokoić, dodac otuchy.

  • Gorąco POLECAM wszystkim Panią Grzegorczyk. Rozsądna, szczera, dociekliwa, z rewelacyjnym podejściem do dzieciaków. Bardzo szanująca opinie mam jako osób najlepiej znających dziecko. Pełen profesjonalizm. Moi chłopcy są pod jej opieką i wszyscy darzymy ją wielkim szacunkiem i zaufaniem.

  Jesteś tym lekarzem?

  3

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  110

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.