Marek Szuścik

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

63 opinie +dodaj

Umów wizytę
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwent CMUJ w Krakowie od 20 lat zajmuję się leczeniem schorzeń ręki więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. RóżyUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo rzeczowy i udzielający wyczerpujących wyjaśnień pacjentowi w oparciu o przedłożoną Mu dokumentację oraz opis dolegliwości jak też oczywiście badanie.
  Nie ma po prostu pytań bez jasnej i w pełni zrozumiałej dla pacjenta odpowiedzi.
  Uważam, że jest bardzo kompetentnym ortopedą stawiającym pełną diagnozę i proponującym wyczerpujący i jasny program leczenia.
  Polecam i dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. RóżyUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Nie przesadzę pisząc, że Dr Szuścik raz za razem spełnia mój ideał kontaktu z lekarzem: przyjazny i otwarty, odpowiada na każde pytanie i oferuje dodatkowe, zwięzłe objaśnienia.
  Nie będąc lekarzem nie mogę sobie pozwolić na autorytatywne stwierdzenie, że jest wysoce kompetentnym ortopedą, ale wszystko, czego doświadczyłem na to by wskazywało - od precyzji w analizowaniu dokumentacji, przez zwięzłą diagnozę po wyczerpujące i jasne zdefiniowanie następnych kroków, w tym dodatkowych badań, jakie trzeba wykonać. To jeden z takich ludzi, do których aż by się chciało wracać, gdyby nie okoliczności takich kontaktów ;-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. RóżyUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna losowi, że trafiłam do pana doktora dokładnie rok temu, po tym jak niegroźny na pozór wypadek, uczynił w moim palcu (i życiu, jestem muzykiem) mały armagedon - złamanie z przemieszczeniem, uszkodzony staw i ścięgno (zginacz). W tym momencie, biorąc pod uwagę ogrom zniszczeń do jakich doszło - ręka jest niemal w 100% sprawna. Pan doktor służył mi radą, pomocą i opieką, zarówno podczas wizyt kontrolnych, jak i w szpitalu podczas dwóch operacji. Dziękuję za podjęcie się mojego leczenia, za traktowanie mnie po partnersku, szczegółowe i cierpliwe wyjaśnienia oraz porady w sprawie wyboru miejsca rehabilitacji. Dziękuję za współczucie i zrozumienie dla tego co przechodziłam. Dziękuję wreszcie za kontakt mailowy - zauważyłam, że czasem odpowiedzi pisane były nad ranem o nieludzkich porach :) Gorąco polecam każdemu tego lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz po wizycie zadzwonił do mnie (córki pacjentki) i wyjaśnił przebieg operacji oraz późniejszej rekonwalescencji i spodziewanego efektu pooperacyjnego. Omówił także konieczność opieki rodziny nad pacjentem i harmonogram kolejnych wizyt. Polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny tzw fachowiec polecam. Wszystko wyjaśnił jak trzeba , będziemy się u niego operować , operował już znajomą i wszystko super.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. RóżyUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Solidny specjalista.Pan Marek jasno i trafnie ocenił dolegliwosc , która mnie dotknela.Fachowa pomoc pomoze mi w kontynuacji leczenia.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. RóżyUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan doktor co by nie mówić ma podejście do pacjenta jak nic. Dobrze doradzi i pomoże. Wszystko wytłumaczy jasno i klarowne. Dziękuję

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor zdiagnozował co stało się z moją nogą nawet nie oglądając zdjęć rentgenowskich ( na których zresztą opis niestety nie wykrył schorzenia). Bardzo profesjonalnie i dokładnie zostało mi wytłumaczone co się stało oraz zaproponowane dwie wersje leczenia. Polecam gorąco doktora Szuścika nie tylko za profesjonalizm ale również za sam kontakt z pacjentem

 • Wspaniałe podejście do pacjenta. Łatwy rozmówca. Bardzo szczegółowo przeprowadzone badanie oraz ocena dostarczonych wyników! Pełen profesjonalizm!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest bardzo miły i ma świetne podejście do pacjenta. Bardzo obrazowo opisał mi sposób leczenia a właściwie zabiegu który usprawni moją dłoń.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent CMUJ w Krakowie
  od 20 lat zajmuję się leczeniem schorzeń ręki

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • CMUJ Kraków