Marek Niedziela, endokrynolog Poznań

prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog, Pediatra więcej

48 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Karta płatnicza, Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Pediatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
48 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pełny profesjonalizm, świetny lekarz prowadzący i człowiek. Spokój o własne zdrowie i przyjemność z każdej kolejnej wizyty.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Same dobre opinie, i miałam nadzieję, że po mojej też tak będzie. Wizyta w szpitalu w celu pogłębienia diagnostyki, polegała na zrobieniu Usg i morfologii. Nadal nie mam diagnozy u dziecka , brak zainteresowania pacjentem, szybko i po łebkach. Jestem bardzo rozczarowana, może miałam pech i trafiłam na gorszy dzień pana doktora, ale bardzo liczyłam na pomoc której nie otrzymałam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesor to Człowiek przez duże C.Skromny,cierpliwy i pełen oddania. Pacjent jest dla niego najważniejszy i poświęca mu wiele czasu.


Użytkownik zweryfikowany

Byliśmy u tego lekarza z córką, została zbadana bardzo dokładnie i precyzyjnie, bez pośpiechu. Pan Profesor nie traktuje swoich pacjentów lekceważąco czy pobłażliwie, lecz w pełni poważnie i z wielkim zaangażowaniem. Pracę swoją wykonuje z oddaniem i szacunkiem dla drugiego człowieka. Wspaniały profesjonalista, jakich teraz już ze świecą szukać. W pełni godny zaufania i każdych pieniędzy. Dodam jeszcze, że zupełnie bezpłatnie zbadał jeszcze męża, gdy pod koniec wizyty usłyszał, że też ma problemy z tarczycą. Lekarz z powołania.


B
Użytkownik zweryfikowany

Uratował życie mojej córce, miała nowotwór tarczycy, który inni lekarze zdiagnozowali jako hashimoto. Profesjonalne podejście, niewielu jest takich lekarzy. Wielki szacunek dla Niego.


E
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz życzliwość ,skromna osoba widać ze fachowiec zangarzowanie jak na tę czasy to nieprawdopodobnie dobry lekarz nie ma już takich czapki z głów p.profesorze wizyta nie umówiony tylko email wysłany szybki termin bez wahania polecam ciepło do dzieci kontakt z nim nie opisania moje pozytywne wrażenie jakie dziś zrobił merci boucoup profesor agnieszka le gall


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz z powołania. Gorąco polecam!!! Poświęcony czas dla dziecka, rozmowa, badanie bez pośpiechu. Nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem.


J
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania. Już od wejścia do gabinetu widać,że kocha to co robi. Miły, kulturalny, rzeczowy z idealnym podejściem do dzieci. Wnikliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, wyczerpująco odpowiada na każde pytania. A co najważniejsze podchodzi do dziecka holistycznie. Bada nie tylko problem z którym się przyszło ale całe dziecko - od stóp po główkę. Przy czym robi to niezwykle delikatnie i bezstresowo dla dziecka. Niesamowity człowiek i wspaniały lekarz.


S
Użytkownik zweryfikowany

Pan prof. Marek Niedziela to wyjątkowy lekarz. Pierwsza i jedyna wizyta trwała około 40min, podczas której pan prof. wykazał wyjątkowe zainteresowanie moim synem, dokładnie badał, analizował wcześniejsze wyniki, sprawdzał osobiście zdjęcia, wykonał USG tarczycy oraz skierował syna na dokładniejsze badania do szpitala.
Podczas pobytu mojego syna w szpitalu, pan prof. M. Niedziela wykazywał wyjątkowe zaangażowanie w leczenie chorych dzieci a zarazem był bardzo życzliwy.
Znam wielu bardzo dobrych lekarzy, lecz pan prof. M. Niedziela to lekarz nr 1 wśród najlepszych lekarzy. Często mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, sądzę że
pana prof. M. Niedzieli nikt nie będzie potrafił zastąpić i z tak wielką pasją wykonywać pracę lekarza.
Życzę dużo zdrowia i długich lat życia.
Serdecznie pozdrawiam


T
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Niedziela to najwspanialszy lekarz i przede wszystkim wrażliwy człowiek,jakich niestety coraz mniej..Potrafi rozmawiać z dzieckiem ale też z rodzicami.Znajdzie czas by odpowiedzieć na wszystkie pytania.Zleca odpowiednie badania.Jest miły,skromny i posiada wszechstronną wiedzę.Uśmiechnięty i serdeczny.Serce na dłoni..Dobrze,że jest!Kasia


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Pediatria

Powiązane wyszukiwania