Prof. dr hab. n. med.

Marek Niedziela

Endokrynolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Profesor to Człowiek przez duże C.Skromny,cierpliwy i pełen oddania. Pacjent jest dla niego najważniejszy i poświęca mu wiele czasu.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Pediatria

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  46 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Profesor to Człowiek przez duże C.Skromny,cierpliwy i pełen oddania. Pacjent jest dla niego najważniejszy i poświęca mu wiele czasu.

  • E

   Byliśmy u tego lekarza z córką, została zbadana bardzo dokładnie i precyzyjnie, bez pośpiechu. Pan Profesor nie traktuje swoich pacjentów lekceważąco czy pobłażliwie, lecz w pełni poważnie i z wielkim zaangażowaniem. Pracę swoją wykonuje z oddaniem i szacunkiem dla drugiego człowieka. Wspaniały profesjonalista, jakich teraz już ze świecą szukać. W pełni godny zaufania i każdych pieniędzy. Dodam jeszcze, że zupełnie bezpłatnie zbadał jeszcze męża, gdy pod koniec wizyty usłyszał, że też ma problemy z tarczycą. Lekarz z powołania.

  • B

   Uratował życie mojej córce, miała nowotwór tarczycy, który inni lekarze zdiagnozowali jako hashimoto. Profesjonalne podejście, niewielu jest takich lekarzy. Wielki szacunek dla Niego.

  • E

   Super lekarz życzliwość ,skromna osoba widać ze fachowiec zangarzowanie jak na tę czasy to nieprawdopodobnie dobry lekarz nie ma już takich czapki z głów p.profesorze wizyta nie umówiony tylko email wysłany szybki termin bez wahania polecam ciepło do dzieci kontakt z nim nie opisania moje pozytywne wrażenie jakie dziś zrobił merci boucoup profesor agnieszka le gall

  • K

   Wspaniały lekarz z powołania. Gorąco polecam!!! Poświęcony czas dla dziecka, rozmowa, badanie bez pośpiechu. Nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem.

  • J

   Lekarz z powołania. Już od wejścia do gabinetu widać,że kocha to co robi. Miły, kulturalny, rzeczowy z idealnym podejściem do dzieci. Wnikliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, wyczerpująco odpowiada na każde pytania. A co najważniejsze podchodzi do dziecka holistycznie. Bada nie tylko problem z którym się przyszło ale całe dziecko - od stóp po główkę. Przy czym robi to niezwykle delikatnie i bezstresowo dla dziecka. Niesamowity człowiek i wspaniały lekarz.

  • S

   Pan prof. Marek Niedziela to wyjątkowy lekarz. Pierwsza i jedyna wizyta trwała około 40min, podczas której pan prof. wykazał wyjątkowe zainteresowanie moim synem, dokładnie badał, analizował wcześniejsze wyniki, sprawdzał osobiście zdjęcia, wykonał USG tarczycy oraz skierował syna na dokładniejsze badania do szpitala.
   Podczas pobytu mojego syna w szpitalu, pan prof. M. Niedziela wykazywał wyjątkowe zaangażowanie w leczenie chorych dzieci a zarazem był bardzo życzliwy.
   Znam wielu bardzo dobrych lekarzy, lecz pan prof. M. Niedziela to lekarz nr 1 wśród najlepszych lekarzy. Często mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, sądzę że
   pana prof. M. Niedzieli nikt nie będzie potrafił zastąpić i z tak wielką pasją wykonywać pracę lekarza.
   Życzę dużo zdrowia i długich lat życia.
   Serdecznie pozdrawiam

  • T

   Profesor Niedziela to najwspanialszy lekarz i przede wszystkim wrażliwy człowiek,jakich niestety coraz mniej..Potrafi rozmawiać z dzieckiem ale też z rodzicami.Znajdzie czas by odpowiedzieć na wszystkie pytania.Zleca odpowiednie badania.Jest miły,skromny i posiada wszechstronną wiedzę.Uśmiechnięty i serdeczny.Serce na dłoni..Dobrze,że jest!Kasia

  • W

   Wspaniały specjalista i WIELKI CZŁOWIEK . Nie ma lepszego . Stawia dokładną i trafną diagnozę. Zawsze
   pomoże .Nigdy nie zapomina o spotkaniu. Leczę u Profesora córkę hormonem wzrostu. Nie wiem co kiedyś
   zrobimy ,gdy będzie już pełnoletnia.

  • D

   Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. U mojego dziecka bardzo szybko postawił i diagnozę i zaczął leczenie. Zawsze uśmiechnięty, chętnie i cierpliwie tłumaczy zawiłości choroby. W razie wątpliwości chętnie tłumaczy przez telefon lib przez e-mail. Godny polecenia