Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


32 708..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

dr hab. n. med. Marek Kucharzewski - specjalista chirurgii ogólnej. Na co dzień pracuje m.in. w Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Nadbrzeżna 12, Jaworzno

200 zł

Centrum Medyczne MarMedicam

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
8 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Omijam go od czasu gdy na poważne schorzenie, które de facto zakończyło się zabiegiem przepisał mi maść rumiankową i odesłał do domu.
Po kilku godzinach ostrego bólu uzyskałam pomoc wstępnie na pogotowiu, a potem na oddziale chirurgicznym.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły, sympatyczny i ludzki lekarz.Nikt z moich znajomych nigdy nie zwątpił w jego kompetencje, gdyż człowiek ten na pewno je posiada. Ogromną część życia poświęcił medycynie i przekazywaniu swojej bezcennej wiedzy młodzieży, już nie wspominając o fakcie, że chirurgia jest jedną z najtrudniejszych i najbardziej niewdzięcznych medycznych specjalizacji. Jak mówi sam Pan Dr.hab."Nigdy nie wiemy co znajdziemy w brzuchu, dopóki go nie otworzymy, a znajdujemy na prawdę różne dziwne zjawiska..."
Ogromny Szacunek dla Doktora za wkład w śląską i zagłębiowską medycynę.


C

Dobry człowiek,miły sympatyczny, kompetentny. Leczyłam się u niego w Poradni, wyleczył moją chorą nogę mimo tego, że wielu przed min nie dawało mi szans. Ma cieple rodzinne podejście do pacjentów.Gorąco polecam


P

Jak fachowiec może jest dobry, nie mnie to oceniać. Natomiast ma bardzo "lepki rączki", straszie kochliwy, bardzo lubi dziewczyny.
W odpowiedzi na powyższe komentarze - kolejki są wszędzie, a ludzi wierzą we wszystko co im powie Pan w białym stroju, bo i tak się nie znają.


M
Użytkownik zweryfikowany

LECZE SIĘ U PANA DOKTORA OD 22 LAT JEST BARDZO RZECZOWYM I KOMPETENTNYM LEKARZEM ZAWSZE SŁUŻY PACJENTOM ŚWIETNY SPECJALISTA WIELOKROTNIE POLECAŁAM PANA DOKTORA RODZINIE I ZNAJOMYM BARDZO POLECAM


B

kiedyś byłam jego pacjentką i gdyby nie inny lekarz może by Mnie nie było? Obecnie już jestem zdrowa ale nikomu nie polecam tego lekarza to osoba niekompetentna.


I

Jak najdalej od tego lekarza,byłem operowany i o mało nie straciłem życia,gdyby nie inny specjalista mogłoby to się żle skończyć.Dla mnie jest to osoba która potrafi tylko dobrze czarować pacjenta rozmową.Nikomu nie polecam wręcz odradzam.


G

Im dalej od Pana Doktora tym lepiej.Moim zdaniem lekarzem jest tylko na papierku.Sam kiedyś byłem operowany przez niego i wiem co to walka o życie.Bardzo cierpiałem fizycznie i psychicznie jedyne słowa jakie słyszałem to ,,będzie dobrze" ale te dobre chwile nie nadchodziły cały czas tkwiłem w beznadziejności.Pomógł mi inny specjalista i obecnie jestem zdrowy.Ostrzegam wszystkich jak najdalej od tego niekompetentnego lekarza jeśli wam życie miłe.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

dr hab. n. med. Marek Kucharzewski - specjalista chirurgii ogólnej. Na co dzień pracuje m.in. w Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania