Marek Hus

Hematolog, Internista

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Hematologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Henryk S. Była to moja pierwsza wizyta ale jestem bardzo zadowolony. Pan doktor dokładnie bada, jest kompetentny, miły. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Alina Ł. To była moja pierwsza wizyta u doktora. Jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Posiada wysokie wykształcenie i duże doświadczenie w praktyce lekarskiej. Polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Grzegorz S. Byłem pacjentem prof. Husa przez 2 lata.Leczyłem się na ostrą białaczkę szpikową powikłaną udarem.Było ze mną bardzo żle. Najpierw Klinika, diagnozowanie, chemia. Potem rok leczenia w domu. Stosowałem się do wszystkich zaleceń, brałem zlecone leki co do godziny. Byłem dopilnowany i zaufałem. Dzisiaj jestem zdrowy, jeżdżę samochodem, pracuję i nawet nie mam czasu pojechać i pokazać się jak funkcjonuję . Wielkie dzięki za życie Panie Profesorze. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Krzysztof Świetny, wręcz rewelacyjny lekarz, który leczy według nowoczesnych zasad. Reprezentowane podejście oparte jest na wszechstronnej wiedzy medycznej, zindywidualizowane, w pełni nakierowane na pacjenta. Życzyć sobie należy wszystkich takich lekarzy. Dzięki opiece p. prof. dr hab. M. Husa moja 90 letnia Mama utrzymuje przyzwoity, jak na swój wiek, stan zdrowia wymagający leczenia układu krwiotwórczego.. Gratuluję Panie Profesorze i składam Panu Profesorowi podziękowanie za opiekę.

 • bardzo dobry

  Kompetentny, rzeczowy, konkretny, bardzo miły lekarz. To dopiero pierwsza nasza wizyta ale z pewnością skorzystamy ponownie jak będzie potrzeba.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłam z wizytą u dr Marka Husa. Jest to wyjątkowy lekarz, który w sposób bardzo uprzejmy zajął się moją osobą.Od razu widać jego widzę i serdeczność oraz kompetencje. Starał się mi pomóc pod każdym względem. Odpowiadał na wszystkie moje pytania w sposób wyczerpujący i wyjaśniał moje wątpliwości. Jest otwarty i nie czułam się przy nim skrępowana.Widać że szanuje ludzi i pochyla się nad każdym z jednakową troską. Polecam wszystkim z całego serca. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Jest to lekarz wrażliwy o wielkim sercu. M. Bednarczyk

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u doktora. Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłam u Pana dr Husa i jestem zachwycona. Wszystko rzeczowo wyjaśnił, nie nakazywał kolejnej wizyty tylko dla kasy. Z całą pewnością jest to specjalista wysokiej klasy i godny zaufania

 • bardzo dobry

  Czytając opinie krzywdzące tego lekarza czuję się w obowiązku wyrazić swoja własną opinię. Jest to świetny hematolog, ma wspaniałe podejście do pacjenta, duża wiedzę i przede wszystkim jest kompetentny. Na moje pytania i wątpliwości zawsze odpowiada chętnie, wyczerpująco i rzeczowo.

 • dobry

  Jest to bardzo dobry lekarz który zupełnie mnie wyleczył z choroby. Chciałbym na łamach tej strony serdecznie podziękować mu za wszystko. Jeżeli ktoś ma możliwość i wyleczenia przez Dr.Husa, jak najbardziej polecam.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Najbliższe terminy:

kolejne dni