dr n. med.

Marek Hanarz

Okulista

43 opinie +dodaj

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu. Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym… więcej

Adresy i cenniki usług

 • OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu

  ul. Kalwaryjska 63, Podgórze
  30-504 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Karta płatnicza, Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja specjalisty chorób oczu dr n. med. marek hanarz (badanie autorefraktometrem, dobór okularów, badanie dna oczu z wąską źrenicą lub diagnoza patologii oczu z terapią) od 200 zł
  Dobór szkieł kontaktowych sferycznych 250 zł
  Usunięcie ciała obcego z rogówki lub spojówki 200 zł
  Tonometria aplanacyjna goldmana (ciśnienie oka ) 30 zł
  Pachymetria rogówki oka z opisem 100 zł
  Cyfrowa fotografia dna oka (monitoring zmian w dnie oka) 120 zł
  Badanie gdx/hrt oka z opisem (diagnostyka jaskry) 140 zł
  Komputerowe badanie pola widzenia oka aparatem oculus (programy: jaskrowe, da plamki żółtej, neurologiczny(monitoring niektórych schorzeń neurologicznych), dla kierowców 100 zł
  Test schirmera oka 50 zł
  Konsultacja poszerzona o diagnostykę innych specjalności medycznych 250 zł
  Dobór szkieł kontaktowych torycznych 280 zł
  Badanie oczu ciężarnych –ustalenie wskazań do cięcia cesarskiego 300 zł
  Gonioskopia –badanie kąta przesącza oka 70 zł
  Cyfrowa fotografia przedniego odcinka oka (monitoring zmian powiek, rogówki, znamion spojówki, tęczówki, soczewki) 100 zł
  Badanie oct plamki żółtej oka z opisem (monitoring i leczenie zmian degeneracyjnych siatkówki) 140 zł
  Badanie oct w projekcji 3d zmian ciała szklistego oka w projekcji 3d 140 zł
  Pomiar wartości szkieł okularowych komputerowym aparatem topcon 20 zł
  Badanie dna oczu z opisem 250 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Profesjonalne podejście i możliwość zrobienia kompleksowych badań, włącznie z rezonansem, od ręki.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to profesjonalista w swojej dziedzinie. Widać że zależy mu na pacjencie. Wykonuje dodatkowe badania aby mieć dokładny obraz choroby.Rozpatruje chorobę oczu pod różnymi aspektami. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wyjaśnia wszystko dokładnie i zrozumiale dla pacjenta. Jest człowiekiem bardzo miłym i sympatycznym. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczuUsługa: Konsultacja poszerzona o diagnostykę innych specjalności medycznych

  Do pana doktora Hanarza trafiłam całkiem przypadkiem, kiedy potrzebowałam szybkiej pomocy. Na szczęście pan doktor mnie przyjął w dogodnym dla mnie terminie, zrobił wszystkie badania na jednej wizycie. Sama wizyta przebiegła bardzo miło, pan doktor to uprzejmy człowiek. Umie podejść do pacjenta, porozmawiać. Teraz już wiem, że zostanę tutaj stałą pacjentką.

 • Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczuUsługa: Dobór szkieł kontaktowych sferycznych

  Pan doktor Hanarz podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie. Przykłada szczególną uwagę do przeprowadzonych w gabinecie badań. Widać, że ma doświadczenie i dużą wiedzę. Potrafi świetnie ocenic stan zdrowia pacjenta zaglądając mu w oczy. Mam do pana doktora pełne zaufanie i będę jego stałą pacjentką.

 • K
  Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczuUsługa: Inny

  Do Pana Doktora wybrałam się dokładnie rok temu na pierwszą wizyte. Do gabinetu trafiłam przez przypadek, gdyż pojawił się u mnie problem z soczewkami. Gdyby nie doktor Hanarz prawdopodobnie do tego momentu nie wiedziałabym, że muszę podjąć leczenie jaskry.
  Jest niezwykle sympatyczny, bardzo dobrze wykształcony a przede wszystkim ma duże doświadczenie w pracy.
  Zdecydowanie i z czystym sercem mogę wszystkim polecic Pana Doktora Hanarza.

 • N
  Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu

  Uważam, że pan dr Hanarz to bardzo miły i uprzejmy człowiek. Można mu zaufać w kwestii swojego wzroku. Bardzo przykłada się do badań, robi je dokładnie i powoli. Mam pewność, że zostałam zbadana bardzo dobrze. Warto dopłacić, ale mieć pewność, że płcimy za jakość wykonania usługi i za dostępność sprzętu, w jaką Oko akcent jest wposażone.

 • B
  Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu

  Pan doktor Hanarz to wspaniały specjalista, a do tego miły i uprzejmy człowiek. Zaglądam do gabinetu Oko akcent i jestem tam stałą pacjentką, bo wiem, że poddaję się zawsze profesjonalnemu badaniu. Mam do pana doktora pełne zaufanie, ponieważ pomógł mi w chorobie oczu. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

 • P
  Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczuUsługa: Badanie oczu ciężarnych –ustalenie wskazań do cięcia cesarskiego

  W Oko akcent u Pana doktora Hanarza byłam już kilka razy. Wizyta zawsze przebiega bardzo miło i profesjonalnie. Pan doktor to miły człowiek z dobrym podejściem do pacjenta. Można zadawać mu mnóstwo pytań, a on spokojnie na wszystkie odpowiada. Za to go lubię. Ma dużą wiedzę nie tylko jeśli chodzi o wzrok. Powinien tam zajrzeć każdy, kto ma jakiekolwiek problemy ze wzrokiem, lub pewne wątpliwości.

 • M
  Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu

  Ufam doktorowi Hanarzowi, to bardzo dobry lekarz i specjalista. Ma duże doświadczenie i obycie z pacjentami. Umie do nich podejść i porozmawiać. To również bardzo miły i sympatyczny człowiek. Mam do pana doktora pełne zaufanie w kwestii swoich oczu. Leczę się tam już któryś rok i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Pan doktor robi badania i przeprowadza wywiad.

 • J
  Lokalizacja: OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu

  Do gabinetu Oko akcent wybrałem się na tomografie oka. Wiem, że to bardzo dobry gabinet, gdzie można od razu zrobić kompleksowe badania. Myślę, że warto dopłacic trochę i leczyć sie prywatnie w specjalistycznym gabinecie, ale mieć pewność, że chodzimy do profesjonalisty. Bo doktor Hanarz to naprawdę bardzo dobry lekarz. Widac, że posiada dużą wiedzę medyczną. Można mu zaufać w kwestii leczenia i badania wzroku. Będę tam wracał.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.
  Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

  Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.
  Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.
  W gabinecie dr n. med. Marka Hanarza został zakupiony nowoczesny Tomograf Komputerowy Oka TOPCON 3D Maestro.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski

Zdjęcia