Marek Filar

Chirurg

8 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Marek Filar to jeden z 295 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Lublin na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Marek Filar przyjmuje w 2 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 140 osób

 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie. Bardzo dokładnie zajmuje się pacjentem. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, chociaż ma bardzo dużo pracy. Polecam w 100%.

 • neutralny

  Moje odczucia są trochę inne. Rzeczywiście na początku wydawał się konkretny i zainteresowany i dużo obiecywał. Rozpoznanie wylanie dysku z rwą kulszową. Wizyta polegała na krótkim badaniu i przypisany ogromnej ilości drogich i mocnych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Kolejna wizyta za miesiąc jeszcze krótsza bez większego zainteresowania o dziwo droższa niż poprzednia z kolejna taka sama dawką tych samych leków. Za każdym razem mówił że konieczny jest rezonans i operacja i na mówieniu się kończyło. Oczywiście gdyby się coś działo proszę dzwonić, ale jak się działo i dzwoniłam 5 razy kazał zadzwonić o innej godzinie pomimo że za każdym razem umawiał się na telefon o konkretnej ale i tak okazała się nieodpowiednia. Okazuje się że wystarczyło zasugerować wizytę i fizjoterapeuty. Skorzystałam z takiej po pierwszych trzech godzinnych spotkaniach, ból się o tyle zmniejszył że wszystkie te leki były zupełnie nie potrzebne a pieniądze u Pana doktora wydane w błoto. Uważam że operacja to ostateczność i powinno się spróbować innych sposobów.

 • dobry

  znakomity lekarz i zacny człowiek


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Pana Dr Filara mogę określić słowami: 100% profesjonalizmu, rzetelności, uczciwości i rzyczliwości dla pacjenta. Najlepszy neurolog jakiego kiedykolwiek spotkalam.Zasługuje na pełne zaufanie. Wspaniały lekarz i człowiek. Ma dużo cierpliwosci i to czym kieruje się w pracy to dobro pacjenta. Bardzo pomógł mojej mamie za co jestem Mu bardzo wdzięczna.Dziękuję Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Polecam wszystki.. Nie bierzy kasy tylko leczy.. Można dzwonić gdy tylko się coś dzieje i zawsze można na niego liczyć...

 • bardzo dobry

  uważam Pana Dr Filara za świetnego specjaliste, bardzo mi pomógl i jestem mu za to bardzo wdzieczy! Polecam

 • bardzo dobry

  przemiły, konkretny i zna się na rzeczy. pelne zaufanie....

 • bardzo dobry

  Chciałbym uczciwie wszystkim powiedzieć, że to naprawdę bardzo dobry i konkretny "lekarz",a przede wszystkim chce pomóc swoim pacjentom. Przekonał mnie do operacji na kręgosłup powiedzaił szczerze, że w moim konkretnie przypadku trzeba się operować, gdyż jakakolwiek rehabiltacja nie przyniesie oczekiwanej poprawy, a jeśli tak to na krótko i tak było. Ma dużo obowiązków i jest troszkę zapracowany, ale bardzo się ciesze że do niego trafiłem od razu przyjął mnie na oddział do szpitala skierował na tomograf. RZECZOWY I KONKRETNY POLECAM WSZYSTKIM !!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Robert Zymon

chirurg,  onkolog

Umów się