dr n. med.

Marek Elias

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa W 1986 roku ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu . Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku. Od 1994 ro... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa W 1986 roku ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu . Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku.

  Od 1994 roku prowadzę dwa prywatne gabinety ginekologiczno-położnicze we Wrocławiu i w Świebodzicach. W 2001 roku utworzyłem Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotne „E-Med”. Pełniąc rolę kierownika, zatrudniam czterech lekarzy przyjmujących pacjentki zgodnie z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia. .Od 2001 roku współpracuję z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Karmienia Piersią Lakta-Med konsultując pacjentki z problemami laktacyjnymi.Od 2007 jestem członkiem rady Fundacji Kobieta i Natura współorganizując szkolenia i sympozja dla lekarzy i położnych. W prowadzonych gabinetach prowadzę kompleksową diagnostykę ginekologiczno-położniczą ze szczególnym uwzględnieniem problemów niepłodności i kompleksowych położniczych badań ultrasonograficznych /+ USG 3/4 D/. Przygotowuję niepłodne pary do procedur in vitro, wykonuję badania histeroskopowe /HSC/ - diagnostyczne i zabiegowe, a każdy gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt ultrasonograficzny. Gabinet zabiegowy

Ukończone szkoły

 • Akaemia Medyczna we Wrocławiu, 1986 r.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny ul. Kamienna 107 we WrocławiuUsługa: wizyta /badanie,cytologia,usg,badanie piersi

  Czytając pozytywne opinie na temat Pana Doktora, postanowiłam umówić się na wizytę. Pan Doktor był profesjonalny, przemiły, wykonał wszystkie badania. Polecam każdej kobiecie, która bardzo obawia się swojej pierwszej wizyty u ginekologa.

 • J

  Lekarz bardzo profesjonalny, kompetentny, udzielający konkretnych informacji, a przy tym bardzo uprzejmy i taktowny - wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z pewnością to nie będzie moja ostatnia wizyta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny ul. Królowej Elżbiety 84 w ŚwiebodzicachUsługa: wizyta /badanie+usg,cytologia,badanie piersi/

  Miły, uprzejmy, doświadczony i znający się na swoim zawodzie lekarz.Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny ul. Królowej Elżbiety 84 w ŚwiebodzicachUsługa: wizyta /badanie+usg,cytologia,badanie piersi/

  Przyznam, że jak każda kobieta bardzo obawiałam się mojej pierwszej od kilku lat wizyty u lekarza. Lecz niepotrzebnie Pan Doktor ma wspaniałe podejście do kobiet. Na wszytkie pytania odpowiedział bez zastanowienia, badania wykonane naprawde profesjonalnie. Polecam bardzo serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mimo wysokiej ceny wizyty, jestem zadowolona. Lekarz przeprowadza kompleksowe badania (tj. poza pobraniem cytologii i standardowym badaniem ginekologicznym, zostało wykonane badanie piersi i usg). Na wstępie zostały zebrane wszelkie informacje odnośnie mojego stanu zdrowia i historii leczenia. Wyniki otrzymam na maila, co jest dodatkowym plusem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta pierwszy raz . Lekarz profesjonalista , miły i zapewnia komfort oraz klient czuje się wysłuchany . W trakcie wizyty Pan doktor ocenił sytuację zdrowotną klienta, jednocześnie udzielił informacji dotyczących badań . Serdecznie polecam i dziękuję .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretnie i profesjonalnie w dobrej atmosferze. Ze względu na komplikacje zdrowotne, leczenie bedzie skończone na kolejnej wizycie- która bedzie w cenie tej pierwszej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny, miły, uprzejmy, wyrozumiały lekarz. Polecam w 100%. Wizyta u doktora przebiegła tak jak oczekiwałam. Odpowiadał na wszystkie zadane mu pytania rzeczowo i profesjonalnie.Jest dzidzia!:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor konkretny. Badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Gorąco polecam .

 • Z

  Byłam u dr Eliasa po raz pierwszy na wizycie i jestem naprawdę zadowolona. Bardzo profesjonalny, uprzejmy oraz sympatyczny. Szczegółowo odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Zdecydowanie polecam !