dr n. med.

Marek Elias

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa W 1986 roku ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu . Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku. Od 1994 ro... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa W 1986 roku ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu . Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku.

  Od 1994 roku prowadzę dwa prywatne gabinety ginekologiczno-położnicze we Wrocławiu i w Świebodzicach. W 2001 roku utworzyłem Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotne „E-Med”. Pełniąc rolę kierownika, zatrudniam czterech lekarzy przyjmujących pacjentki zgodnie z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia. .Od 2001 roku współpracuję z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Karmienia Piersią Lakta-Med konsultując pacjentki z problemami laktacyjnymi.Od 2007 jestem członkiem rady Fundacji Kobieta i Natura współorganizując szkolenia i sympozja dla lekarzy i położnych. W prowadzonych gabinetach prowadzę kompleksową diagnostykę ginekologiczno-położniczą ze szczególnym uwzględnieniem problemów niepłodności i kompleksowych położniczych badań ultrasonograficznych /+ USG 3/4 D/. Przygotowuję niepłodne pary do procedur in vitro, wykonuję badania histeroskopowe /HSC/ - diagnostyczne i zabiegowe, a każdy gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt ultrasonograficzny. Gabinet zabiegowy

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta pierwszy raz . Lekarz profesjonalista , miły i zapewnia komfort oraz klient czuje się wysłuchany . W trakcie wizyty Pan doktor ocenił sytuację zdrowotną klienta, jednocześnie udzielił informacji dotyczących badań . Serdecznie polecam i dziękuję .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretnie i profesjonalnie w dobrej atmosferze. Ze względu na komplikacje zdrowotne, leczenie bedzie skończone na kolejnej wizycie- która bedzie w cenie tej pierwszej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny, miły, uprzejmy, wyrozumiały lekarz. Polecam w 100%. Wizyta u doktora przebiegła tak jak oczekiwałam. Odpowiadał na wszystkie zadane mu pytania rzeczowo i profesjonalnie.Jest dzidzia!:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor konkretny. Badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Gorąco polecam .

 • Z

  Byłam u dr Eliasa po raz pierwszy na wizycie i jestem naprawdę zadowolona. Bardzo profesjonalny, uprzejmy oraz sympatyczny. Szczegółowo odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Zdecydowanie polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do dr Eliasa trafiłam po kilku wizytach u innego ginekologa, wydaniu tzw. "majątku" na prywatne wizyty i leki i otrzymywałam informacje z rodzaju: "Trudno stwierdzić co Pani dolega, technicznie nie da się wykonać badania prawidłowo, nic nie można zobaczyć. Może te tabletki Pani pomogą. Jeśli nie, proszę iść do szpitala, bo może to guz". Innymi słowy, po tych wizytach byłam niesamowicie zestresowana, zdołowana i każdego dnia zażywania tych tabletek modliłam się, by pomogły.
  Zdecydowałam się zasięgnąć drugą opinię przed pójściem do szpitala. I była to dobra decyzja, ponieważ doktor nie miał najmniejszych problemów z przeprowadzeniem badania (było to mniej nieprzyjemne niż przy wizytach u poprzedniego ginekologa), bardzo mnie uspokoił, wyjaśnił i zalecił przede wszystkim zmiany w codziennym życiu i diecie. W ramach wizyty wykonał również badanie piersi, którego nigdy wcześniej nie miałam. Po wizycie i otrzymaniu wiadomości, że nic strasznego się nie dzieje, żyję spokojniej i staram się wprowadzać zmiany stopniowo. Zdecydowanie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm . Miły, uprzejmy, doświadczony i znający sie na swoim zawodzie lekarz. Polecam wszystkim do prowadzenia ciąży i nie tylko.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły i sprawia wrażenie kompetentnego, aczkolwiek trochę mierzi mnie fakt, że za badanie, które trwało jakieś niecałe 10 minut, skasował 200 zł, no ale zazwyczaj takie ceny są za wizytę. Wolę pójść prywatnie i zapłacić niż iść na NFZ i słuchać steku bzdur lub nie zostać poinformowanym o chorobie, którą się faktycznie ma. Polecam więc tego lekarza :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia , dobre podejście do pacjenta, wszystkie badania wykonywane są na miejscu pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

 • A

  Polecam z całego serca. Pod opieką dr Marka Eliasa byłam przez całą ciążę. Nie miałam żadnych zatrzezen,czułam się bardzo pewnie i komfortowo. Doktor jest delikatny i nie czułam u niego żadnego skrępowania. Pod koniec ciąży pojawiły się komplikacje, Byłam pod "wzmożoną " opieka dr Eliasa. Nawet jak byłam w szpitalu, mogłam dzwonić i doktor odpowiadał na każde pytanie moje i mojego męża. Jestem zadowolona, na pewno będę chciała aby prowadził moja druga ciążę.