Marcin Zawadziński

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

9 opinii +dodaj

Specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Wieloletni pracownik Zakładu Stomatologii Zachowawczej WUM. W Klinice Stomatologicznej AnAm wykonuje zabiegi z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: ZĄBI GABINET STOMOTOLOGICZNY MARCIN ZAWADZIŃSKI

  Pan doktor Marcin Zawadziński to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie moje zęby leczone u pana doktora przetrwały zawsze ekstramalne próby .jak ktoś z państwa chce aby jego zęby były zrobione profesjonalnie i fachowo polecam pana doktora w 1000 procentach

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Znakomity stomatolog, z pewnością jeden z najlepszych w Warszawie. Profesjonalista w każdym calu, jednocześnie przyjacielski i empatyczny wobec pacjenta, potrafi wyjaśnić to, co konieczne, aby uspokoić, a często i przekonać do właściwego rozwiązania. Kieruje się dobrem pacjenta, co oczywiste, ale jednocześnie proponuje warianty leczenia, które są korzystniejsze dla pacjenta od strony finansowej, co już nie zdarza się zbyt często.
  Leczę się u dr. Marcina Zawadzińskiego od co najmniej 10 lat, podobnie jak kilku moich znajomych, którzy też wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Jestem w pełni usatysfakcjonowana jakością usług, jego fachowością i pozytywnym podejściem do pacjenta.
  Jeśli inny stomatolog rozkłada bezradnie ręce uznając, że zęba nie da się uratować, to pozostaje udać się do dr. Zawadzińskiego, który jest niewątpliwie specjalistą od beznadziejnych przypadków.

 • I

  Dr Marcin Zawadzinski to najlepszy stomatolog
  Komunikatywny sympatyczny a przede wszystkim super fachowiec
  Nie zostawia pacjenta z problemem
  Polecam wszystkim !!!

 • G

  Gdyby na świecie byli tylko tacy lekarze. Świetny fachowiec. Naprawia to co inni uznali na straty. Wspaniały specjalista i bardzo przystępny człowiek. Od pierwszej wizyty wiedziałam że to będzie mój stomatolog. Naprawdę polecam. Dodatkowo bardzo ludzki i bez znieczulenia większość leczy bezboleśnie.

 • M

  Ostatnio wyleczyłam u Pana dr wszystkie ząbki - bez znieczulenia!!! Nie wiem jak to Pan dr robi, ale ja prawie nie czułam wiercenia. Moje plomby są teraz pięknie wymodelowane. W bardziej problematycznych przypadkach tzn. w zębach, w których leczenie nie polegało tylko na założeniu plomby, Pan dr dokładnie wszystko mi opowiedział oraz pokazał na ekranie monitora, co należy zrobić. Pomógł mi nawet z zębem, którego inni dentyści bali się leczyć. To prawdziwy profesjonalista z powołaniem. BARDZO GO POLECAM !!!!!!!!!!

 • K

  W swojej dziedzinie specjalista jakich mało.Nie spotkałam w Warszawie drugiego takiego dentysty godnego polecenia.Człowiek o wysokiej kulturze osobistej,zawsze gotowy do niesienia pomocy :) Bardzo kontaktowy, wszystko tłumaczy co się dzieje i jak należy dalej postępować.Bardzo Polecam.

 • A

  Profesjonalista najwyższej klasy godny polecenia. Przy tym człowiek bardzo kontaktowy i z poczuciem humoru, co dla wielu nie jest bez znaczenia przy wyborze stomatologa. Zawsze wszystko wytłumaczy, nie ma problemu z umówieniem się na wizytę. Bardzo dobrze wyposażony i \"samowystarczalny\" gabinet prywatny (m.in. rtg na miejscu). Aż chce się napisać, że wizyta u takiego lekarza to przyjemność ;)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • A

  Jakość usług świetna a do tego wszystko wszytsko w bardzo miłej atmosferze. No i nie boli.
  Świetny stomatolog - z zębem leczonym kanałowo obeszłam 4 dentystów i nie byli w stanie wypełnić mi kanałów, bo "się nie da". Dopiero dr. Zawadziński znalazł mi dla innych lekarzy niewidzialny kanał i go wypełnił - skończyły się problemy z zębem a wypełnienie mam już kilka lat. O "standardowych" plombach nawet nie piszę, bo wszytsko bez zarzutu.

 • F

  usługi na najwyższym poziomie
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Wieloletni pracownik Zakładu Stomatologii Zachowawczej WUM. W Klinice Stomatologicznej AnAm wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji w powiększeniu, protetyki.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie