mgr

Marcin Zając

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Marcin Zając, jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Obecnie jestem w trakcie doktoryzowania… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Rehabidom

  Świetny specjalista, z ogromną wiedzą. Profesjonalnie wyposażony gabinet.Pan Marcin tworzy bardzo przyjazną, komfortową atmosferę w trakcie wizyty, a pacjent taki jak ja- dociekliwy- nie obawia się zadawać miliona pytań- wszystko tłumaczy w jasny i zrozumiały sposób. Po dwóch wizytach zniknął problem ze stawem biodrowym, który miałam od bardzo dawna, kręgosłup szyjny nareszcie przestał boleć, widzę też różnicę w codziennym chodzeniu- w końcu mogę przejść dłuższy dystans bez zmęczenia i bólu. Pan Marcin to przy okazji znakomity psycholog. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehabidomUsługa: ból głowy i kręgosłupa

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Na początku przeprowadził ze mną bardzo wyczerpujący wywiad, przedstawił przyczyny bólu glowy i kręgosłupa, po czym go wyeliminował. Dzisiaj wstałem i czuję się o wiele lepiej. Już jestem umówiony na kolejną wizytę. Polecam :D

 • P
  Lokalizacja: RehabidomUsługa: rehabilitacja

  Jestem stałym klientem, Pan Marcin pomógł mi w wielu rzeczach: cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty, nadwyrężenie ścięgna Achillesa. Polecam!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rehabidom

  Przed wizyta u p. Marcina praktycznie nie bylem w stanie chodzić dlużej niz 15 minut i to z wielkim wysiłkiem. Jestem już po kilku wizytach u pana Marcina, po każdej z nich czuje wyraźną poprawę. Chodzę juz normalnie (bez kuśtykania) na dlugie i przyjemne spacery. Pan Marcin jest wybitnym specjalistą z prawdziwą pasją do swojego zawodu. Serdecznie polecam każdemu.

  Marcin Zając2018-03-22

  Dziękuję bardzo za tak miłą opinię,
  Efekt jest dzięki Pana wytrwałości i zaangażowaniu.
  Tak trzymać !

 • K

  Polecam każdemu! Oby omijały mnie i moich bliskich kontuzje, ale wiedząc że można zgłosić się do tego człowieka żyje się spokojniej. Do Pana Marcina trafiłem po ściągnięciu gipsu z nadgarstka. Byłem załamany bo po 3.5 miesiąca trzymania ręki w gipsie prawie nie mogłem ruszać ręką, a mocno ograniczona rehebalitacja na NFZ niewiele by pomogła. Na szczęście trafiłem w dobre ręce, Pan Marcin od razu nakreślił plan działania i po niedługim okresie ciężkiej pracy udało się odzyskać pełen zakres ruchu, za co będę mu do końca życia wdzięczny. Widać, że praca to także jego pasja. Fachowa pomoc za niewielkie pieniądze - już podczas rehabilitacji miałem mu zasugerować, że za to co robi powinien brać więcej pieniędzy, ale widocznie nie to było i nie jest dla niego najważniejsze. Dla mnie, wtedy studenta też było to bardzo korzystne Oby więcej takich fizjoterapeutów.

 • K
  Lokalizacja: Rehabidom

  Pan Marcin, to świetny specjalista i psycholog. Po rekonstrukcji więzadła krzyżowego, chodziłem na regularne wizyty. Profesjonalny sprzęt, indywidualne podejście do pacjenta i efektywna rehabilitacja. Pan Marcin posiada dużą wiedzę na temat funkcjonowania ciała i każde ćwiczenie zostało wytłumaczone, co będzie zrobione zyskując moje pełne zaufanie. Zdecydowanie polecam!

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wzmożone napięcie mięśniowe u niemowlaka

  U naszej córeczki wkrótce po urodzeniu stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe. Pan Marcin przyjeżdżał do nas do domu, ćwiczył z naszą córeczką oraz uczył nas (mnie i męża) codziennych ćwiczeń z dzieckiem/ Dzięki temu bardzo szybko ustąpiło wzmożone napięcie mięśniowe.
  Pan Marcin ma fantastyczne podejście do dzieci. Rozumie także obawy i troski rodziców, cierpliwie wszystko tłumaczy i pokazuje. Dodatkowo jest uczciwym człowiekiem - nie naciągał nas na długą rehabilitację, sam sugerował zakończenie swoich wizyt ze względu na poprawę u córeczki i mimo naszych chęci na kontynuowanie ćwiczeń,odradzał.
  Polecam!

 • Lokalizacja: RehabidomUsługa: problem z kręgosłupem szyjnym

  Z przekonaniem mogę powiedzieć, że Pan Marcin to wyjątkowy rehabilitant. Ogromna wiedza, zainteresowanie pacjentem, dociekliwość i szukanie rozwiązań w problemie i to nie tylko dotyczącym jego kwalifikacji. Przyjaźnie nastawiony, co daje poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie rady skuteczne i pomocne. Dziękuję Panie Marcinie, że Pan jest :-)

  Marcin Zając2017-12-11

  Dziękuję za miłe słowa i pozostaje do usług.

 • M
  Lokalizacja: RehabidomUsługa: ból pleców i uruchomienie nadgarstka po złamaniu

  Bardzo skuteczny fizjoterapeuta. Kilkukrotnie szybko postawił mnie na nogi przy bólach pleców a po rehabilitacji złamanego nadgarstka rękę mam całkowicie sprawną. Posiada dobrze wyposażony gabinet.

  Marcin Zając2017-12-11

  dziękuję :)

 • Lokalizacja: RehabidomUsługa: stała rehabilitacja w związku z chorobą - rdzeniowy zanik mięśni

  Terapia i ćwiczenie profesjonalnie dobrane do potrzeb i możliwości pacjenta, z uwzględnieniem wszelkich ograniczeń spowodowanych chorobą oraz ogólnym stanem zdrowia! Moja choroba wymagała rehabilitacji od najmłodszych lat życia i ćwiczyłam pod okiem wielu rehabilitantów, ale najlepsze efekty i samopoczucie uzyskałam dopiero pod opieką Pana Marcina. Dziękuję!!!

  Marcin Zając2017-12-08

  Dziękuję.
  Żałuje tylko, że tak daleko Pani mieszka.
  Pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Marcin Zając, jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii.

  Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Obecnie jestem w trakcie doktoryzowania się z dziedziny rehabilitacji klinicznej.

  Wieloletnie doświadczenie w pracy w przychodniach rehabilitacyjnych na terenie Krakowie skłoniło mnie do otwarcia własnego gabinetu Rehabilitacji i Fizjoterapii, który prowadzę już kilka lat.

  Do każdego z pacjentów podchodzę zawsze indywidualnie – z pełnym zaangażowaniem oraz uwagą. Planowanie rehabilitacji zaczynam od postawienia diagnozy medycznej na podstawie wywiadu oraz testów funkcjonalnych a głównym moim celem jest poprawa sprawności oraz likwidacja bólu.

  Wysokie kwalifikacje oraz profesjonalny sprzęt zapewniają skuteczną rehabilitację w dolegliwościach ortopedycznych, neurologicznych jak i reumatycznych.

  W mojej pracy wykorzystuje sprawdzone metody terapeutyczne takie jak:
  PNF, McKenzie, NAP, Terapia Manualna, Chiropraktyka, Kinezyterapia, Masaż, Taping Medyczny.
  Jak również zabiegi:
  ultradźwięki, elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, sollux, krioterapia.

  Zapraszam do skorzystania z moich usług w dogodnym dla Państwa terminie.

  Marcin Zając
  mgr fizjoterapii

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego Kierunek: Fizjoterapia
 • CENTRUM TERAPII MANUALNEJ
 • Dr. Ackermann ' s Forschungsseminare fur Chiropraktik
 • THE McKENZIE INSTITUTE
więcej

Publikacje

 • Clinical assessment of patients with intermittent claudication. Rehabilitacja Medyczna, 2011;1:1-11
 • Effects of 12-week supervised treadmill training on spatio-temporal gait parameters in patients with claudication. Disability and Rehabilitation. 2016;38(12):1157-62

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda na KONFERENCJI: JAGIELLOŃSKA WIOSNA FIZJOTERAPII za Prezentację pt Ocena wydolności fizycznej po treningu marszowym u chorych z chromaniem przestankowym.