dr n. med.

Marcin Wojtczak

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

26 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ponad 15-letnie doświadczenie w Kardiologii. Przez kilkanaście lat pracowałem w Klinice Kardiologi Szpitala Wojskowego we Wrocławiu. Jestem specjalistą w zakresie kardiologii zachowawczej… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Leczenie zawału mięśnia serca

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacje kardiologiczne z badaniem ekg

  Po pierwszej wizycie w gabinecie jestem bardzo zadowolony,profesjonalne podejście,zrobiony duży zakres badań,miły personel.
  Serdecznie polecam.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: arytmia

  Doktora M. Wojtczaka zdecydowanie wyróżnia podejście do pacjenta. To lekarz, którego gorąco polecam jako lekarza prowadzącego. Autorytet, empatia, profesjonalizm, zaufanie. W dzisiejszych czasach bardzo trudno trafić na specjalistę, który miałby te wszystkie cechy. Dziękuję.

  Marcin Wojtczak2018-08-06

  Bardzo Pani dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacje kardiologiczne z badaniem ekg

  Pan Marcin to bardzo miły i kompetentny człowiek. Bardzo dokładnie opisał moje schorzenie, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

  Marcin Wojtczak2018-08-05

  Dziękuję Panu bardzo i pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: Kardiomedical - Poradnie KardiologiczneUsługa: Koronografia

  Pan dr.n.med.Marcin Wojtczak to specjalista którego polecam za profesjonalizm, a koronografia wykonana przez pana doktora to sama przyjemność zero stresu dziękuję Panie Doktorze

  Marcin Wojtczak2018-08-03

  Dziękuję Pani za miłe słowa. Życzę dużo zdrowia!

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Proba wysiłkowa i konsultacja kardiologiczna

  Bardzo staranne i bez najmniejszego stresu badanie. Bardzo dobra diagnoza i świetnie dobrane lekarstwa. Bardzo życzliwy i kulturalny lekarz, który po zakończonej wizycie odprowadza pacjenta do wyjścia.

  Marcin Wojtczak2018-08-03

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka MeridianUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Rzeczowa rozmowa, życzliwa atmosfera, rozwianie wątpliwości, odpowiedzi na pytania, ustalenie badań. Pełna satysfakcja. Polecam.

  Marcin Wojtczak2018-07-25

  Cieszę się, że pomogłem i że jest Pani zadowolona. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: nadciśnienie

  Pan dr.n.med.Marcin Wojtczak to specjalista którego polecam za profesjonalizm,empatię.miłą atmosferę umiejętność w sposób rzeczowy wyjaśnienia z schorzenia, a koronografia wykonana przez pana doktora to sama przyjemność zero stresu .Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze Leczę się od września2016.Szczerze polecam..Grażyna Gmyr

  Marcin Wojtczak2018-07-24

  Dziękuję Pani. Pozdrawiam serdecznie!

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból w klatce piersiowej

  Witam, trafiłam do Pana Doktora z bólem w klatce piersiowej przy wysiłku. Muszę szczerze przyznać że wizyty u specjalistów zawsze mnie mocno stresowały ale tu było inaczej.Pan Doktor wyczuł moje spięcie i tak pokierował cała wizytę że czułam się jakbym rozmawiała z przyjacielem.Po badaniu i wywiadzie podjął decyzję o wykonaniu u mnie koronarografii, którą przyprowadził bardzo szybko i z pełnym zaangażowaniem .Na szczęście okazało się że moje dalsze leczenie skończy się na ten moment leczeniem farmakologicznym .Panie Doktorze dziękuję za super podejście i zaangażowanie .Widzimy się za miesiąc Państwu serdecznie polecam taki Doktor to rzadkość !!!

  Marcin Wojtczak2018-06-23

  Bardzo dziękuję Pani za te miłe słowa. Pozdrawiam i do zobaczenia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim bardzo konkretny,rozwiał wszystkie moje wątpliwości i rzeczowo wskazał w jakiej kolejności należy postępować, dobrał świetnie leki i i ustawił znakomicie moje nadciśnienie obniżając przy tym cholesterol. Chodzę kontrolnie i czuję sie znakomicie. Kilka lat zajęło mi spotkanie z dobrym specjalistą . Polecam z całego serca ❤️ .
  Krystyna Radwan

  Marcin Wojtczak2018-06-22

  Bardzo Pani dziękuję i pozdrawiam!

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr. Marcin Wojtczak has been my cardiologist for the past 4 years. He knows my conditions and has provided excellent care. He insures that I receive the proper medication and ensures that the proper testing is done for my overall cardiovascular health. When I first went to him my hypertension was out of control and had some issues with my heart. He has gotten my hypertension to an acceptable range and my heart issues are in control. He has kept everything within control for the past 4 years that I have seen him. I find his command of the English language to be an asset. I not only trust him with my cardiovascular health but also trust him with my wife's health as well. I would highly recommend him to provide excellent cardiovascular care and both my wife and I will continue to use him as our cardiologist.

  Marcin Wojtczak2018-06-22

  I am grateful for your opinion and I wish you good health.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ponad 15-letnie doświadczenie w Kardiologii. Przez kilkanaście lat pracowałem w Klinice Kardiologi Szpitala Wojskowego we Wrocławiu. Jestem specjalistą w zakresie kardiologii zachowawczej oraz interwencyjnej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu pacjentów wymagających procedur inwazyjnych, kwalifikacji do badań i zabiegów (koronarografia, angioplastyka wieńcowa) oraz opiece po zabiegach rewaskularyzacji, w tym po zabiegach pomostowania aortalno-wieńcowych (by-passy). Posiadam specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych i kardiologii. W 2013 obroniłem z wyróżnieniem doktorat z zakresu rotablacji tętnic wieńcowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Towarzystwa Internistów Polskich.

  strona internetowa : www.marcinwojtczak.pl

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu Wydział Lekarski
 • Akademia Medyczna we Wrocławiu, studia podyplomowe Menedżer ochrony zdrowia

Publikacje

 • Praca doktorska obroniona z wyróżenienim "Rotablacja tętnic wieńcowych u pacjentów po nieskutecznej angioplastyce"

Nagrody i wyróżnienia

 • II miejsce w kategorii Kardiolog Roku; Dolnośląski Hipokrates 2017