Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Marcin Masalski jest lekarzem specjalistą otolaryngologii. Obszar jego zainteresowań obejmuje także inżynierię biomedyczną oraz biofizykę. Aktualnie zatrudniony jest w Profesorskim... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Marcin Masalski jest lekarzem specjalistą otolaryngologii. Obszar jego zainteresowań obejmuje także inżynierię biomedyczną oraz biofizykę. Aktualnie zatrudniony jest w Profesorskim Centrum Medycznym OPTIMUM oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam. Dr Marcin Masalski wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do pacjenta. Uśmiechnięty zawsze jego energia udzielała się mi pozytywnie. Dokładnie wytłumaczy na czym polega problem.Uważam doktora za bardzo dobrego lekarza godnego polecenia.

 • bardzo dobry

  Pan doktor w szpitalu przeprowadził u mnie operację zatok. Jestem pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu w podejściu do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczył, otoczył prawdziwą opieką lekarską. Więcej takich lekarzy to będzie się człowiek chciał leczyć.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam. Dr Masalski wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do pacjenta. Posiada sporą wiedzę i doświadczenie, swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem. Dr Masalski przeprowadził u mnie zabieg FESS oraz zabieg prostowania przegrody nosowej.

 • bardzo dobry

  Dr Masalski przeprowadzal u mnie zabieg FESS oraz koagulacje muszli nosowych. Widac, ze posiada spora wiedze, jest b profesjonany, sympatyczny i partnersko podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista, Dr zasluguje, by mowic o nim tylko w samych superlatywach! komunikacja, rzeczowosc, wiedza, na najwyzszym poziomie. Dziekuje

 • bardzo dobry

  Dr.Marcin Masalski przeprowadził u mnie zabieg usunięcia polipa.Jestem bardzo zadowolony z jego podejściem i rozmową z pacjentem oraz fachowością wykonywania zabiegu.Bada pacjenta bardzo dokładnie i wszystko mu tłumaczy.Widać,że Pan Dr. Masalski jest świetnym fachowcem w swej dziedzinie P O L E C A M.

 • bardzo dobry

  Pan dr Masalski przeprowadził u mnie operację usuwania polipów z zatok, która została przeprowadzona bardzo fachowo i bez jakichkolwiek komplikacji. Efekty leczenia są nadzwyczajne. Wrócił mi zmysł węchu. Czuję jak dawniej smak potraw. Pan doktor jest wysokiej klasy profesjonalistą i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dokładnie zbadał mnie przed zabiegiem i poinformował o przebiegu leczenia. Cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania. Troskliwie zajmował się mną po zabiegu. Dziękuję bardzo za leczenie i opiekę. Bardzo polecam pana doktora innym pacjentom.
  Aleksandra z Torunia

 • bardzo dobry

  Doktora Masalskiego poznałam tuż przed operacją moich zatok, którą miał przeprowadzić. W rozmowie rzeczowy, z dużą empatią, troskliwy. Operację przeprowadził sprawnie, bez powikłań. Po zabiegu, jeszcze w szpitalu, a także później podczas kolejnych wizyt kontrolnych, doktor zawsze dokładnie mnie badał, cierpliwie odpowiadał na moje pytania, zlecał potrzebne badania. Miałam wrażenie, że przejmuje się moim stanem zdrowia. Dziękuję bardzo. Uważam doktora Masalskiego za bardzo dobrego lekarza i go polecam.

 • bardzo dobry

  Pan dr. Masalski operował moje zatoki i prostował przegrodę metodą endoskopową. Wyszło super ! Chorowałem na przewlekłe zapalenie zatok od wielu lat. Jakość mojego życia po operacji zmieniła się nie do opisania. Jestem pod stałą kontrolą pana doktora, który przyjmuje w Profesorskim Centrum Medycznym we Wrocławiu. Wizyta u Pana dr. to bardzo przyjemne spotkanie. Doktor dokładnie bada,komentuje wszystko co robi tak, że pacjent wychodzi z gabinetu w pełni poinformowany i zadowolony. Emanujący spokojem i profesjonalizmem fachowiec- POLECAM !

 • bardzo dobry

  Polecam każdemu tego lekarza-także dla dzieci.Świetne podejście do pacjentów,jest delikatny,wszystko cierpliwie tłumaczy.Byłam u niego na badaniu na nfz w przychodni Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM.Jestem bardzo zadowolona.

Najbliższe terminy:

kolejne dni