Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


61 649..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Przed konsultacją online proszę o dokonanie przelewu w wysokości *** zł na konto: MK Consulting Marcin Kuryłło, Credit Agricole 29 **** **** **** **** **** ****. W opisie przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz datę konsultacji.

Dane do przelewu w walucie EURO
Odbiorca: MK Consulting Marcin Kuryłło
Numer konta bankowego (IBAN) PL29************************
Nazwa i adres banku: Credit Agricole Bank Polska SA, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-*** Wrocław, Polska
Kod SWIFT (tzw. BIC) Banku Credit Agricole: AGRIPLPR
Uwaga! Nadawca wybiera przelew SEPA (Single Euro Payment Area – jednolity obszar płatności w euro).

Poniżej znajdują się warunki odwoływania konsultacji online.

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online najpóźniej do 24 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 24 godziny przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 15 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 15 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Maczka 14, Jeżyce, Poznań
Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Blik
61 649..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, ukończyłem Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Psychologii i Kognitywistyki, specjalność Psychologia kliniczna....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w trakcie doktoratu
 • Uniwersytet SWPS, Szkoła psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Psychologii i Kognitywistyki
Zobacz więcej

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


120 zł

Konsultacje online

Czas trwania konsultacji online wynosi 50 minut. Pacjenci proszeni są o zadbanie, aby mieli u siebie dobre połączenie internetowe.Maczka 14, Poznań

120 zł

Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14

Wizyta trwa 50 minut.

Pozostałe usługi


Maczka 14, Poznań

120 zł

Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14

Wizyta trwa 50 minut.Maczka 14, Poznań

Dowiedz się więcej

Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14

Wizyta trwa 50 minut. Diagnoza psychologiczna nigdy nie jest wykonywana na pierwszej wizycie, pierwsze spotkanie przed diagnozą to konsultacja psychologiczna.Maczka 14, Poznań

120 zł

Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14

Wizyta trwa 50 minut.Maczka 14, Poznań

120 zł

Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14

Wizyta trwa 50 minut. W ramach psychoterapii stosuję podejście poznawczo - behawioralne.Maczka 14, Poznań

od 120 zł

Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14

Czas przeprowadzenia testu zależy od rodzaju testu. Testy psychologiczne wykonywane są tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Diagnoza psychologiczna nigdy nie jest wykonywana na pierwszej wizycie, pierwsze spotkanie przed diagnozą to konsultacja psychologiczna.

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 konsultacja psychologiczna

Otrzymałem merytoryczną i kompetentną pomoc - narzędzia dzięki którym mogę rozwiązywać problemy. Duży plus za zaangażowanie oraz przygotowanie do spotkania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 psychoterapia

Fajna atmosferka, treściwa, trafna merytoryczna rozmowa. 100% profesjonalizm i wyczucie. Otwartość i uwaga. Bardzo cenne!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 psychoterapia

Jestem wrażliwa a w zasadzie nadwrażliwa, ale cały stres zniknął po kilku minutach. Pozytywna energia, przyjazna atmosfera, spokój. Pan Doktor słucha z zainteresowaniem. Do takich ludzi chce się wracać. Dziękuję i polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 konsultacja psychologiczna

Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i kompetencji Pana Marcina. Lekarz z powołania, który przede wszystkim słucha, udziela wskazówek i pomaga oczyścić umysł. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 psychoterapia

Bardzo, bardzo długo wzbraniałem się przed pójściem do psychoterapeuty. Nie mogłem się przełamać żeby obcej osobie opowiadać o swoich problemach. W końcu gdy już doszedłem do ściany to trafiłem do Pana Marcina.Pan Marcin jest osobą bardzo empatyczną i sympatyczną. Od pierwszej wizyty złapałem z nim kontakt i moje obawy prysneły jak bańka mydlana. To co dla mnie było ważne podczas wizyt, to to że byłem bardzo uważnie wysłuchany, ale też to, że Pan Marcin od razu dużo tłumaczył, zadawał celne pytania, skłaniał do refleksji. Co istotne Pan Marcin zawsze punktualny i bardzo dobrze przygotowany do wizyty. Zaskoczyło mnie to, że podczas kolejnej wizyty pamiętał o szczegółach o których mówiłem na wizytach wcześniejszych, tak jakby miały one miejsce przed chwilą. Dzięki temu czułem, że Pan Marcin jest naprawdę zaangażowany w terapię. Najważniejsze jednak jest to, że razem dotarliśmy do źródła moich problemów. Dostałem narzędzia jak sobie z nimi radzić i dzisiaj jestem już innym człowiekiem. Podsumowując otrzymałem szybką i skuteczną pomoc. Polecam Pana Marcina z całego serca!!!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 konsultacja psychologiczna

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, dużo empatii i miejsca na szczerość. Super!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 Inny

Doświadczenie bardzo pozytywne. Polecam. Przebieg wizyty bardzo dobry.
Dobre i Sprawne Diagnostyczne podejście.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 konsultacja psychologiczna

Wizyta w przyjaznej atmosferze. Pan Marcin jest bardzo zaangażowany i wnikliwy w rozmowę. Przez całą sesję czułem się dobrze i swobodnie. Zdecydowanie polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 psychoterapia

Jestem po sesji spotkań z Panem Marcinem. Pan Marcin słucha z uważnością i zaangażowaniem. Spotkania odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Gabinet opuściłem z rozwiązaniem problemu oraz z narzędziami, które pomogą mi cały czas nad nim pracować w przyszłości.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Marcin Kuryłło, Poznań ul. Gen. Maczka 14 konsultacja psychologiczna

Odbyłam dopiero kilka spotkań, jednak już teraz śmiało mogę napisać, że Pan Marcin to doskonały terapeuta. Wyczekuję niecierpliwie każdego spotkania, a na nich czuję się wysłuchana. Wizyta przebiega w przyjemnej, nienapiętej atmosferze. Rozmowa jest niezwykle empatyczna, płynna i widzę zaangażowanie Pana Marcina w jej przebieg - zadaje mi sporo bardzo celnych pytań, zapamiętuje nawet najdrobniejsze szczegóły tego co mówię. Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u Pana Marcina. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, ukończyłem Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Psychologii i Kognitywistyki, specjalność Psychologia kliniczna....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w trakcie doktoratu
 • Uniwersytet SWPS, Szkoła psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Psychologii i Kognitywistyki
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania