Marcin Gwoździk

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

6 opinii +dodaj

Lek. Marcin Gwoździk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego w Katowicach, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację w dziedzinie pediatrii rozpoczął w Klinice Pediatrii w Bytomiu… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szczepienia dodatkowe

  Bardzo serdeczny, uwazny i madry lekarz.
  Duza wiedza w polaczenia ze swietnym kontaktem z pacjentem oraz rodzicem. Cierpliwy i zyczliwy nawet gdy ma przed soba znerwicowana matke zadajaca za duzo dziwnych pytan. Rzeczowo tlumaczy „co, jak i dlaczego”. Przed szczepieniem wszystko spokojnie wyjasni, dziecko naprawde dobrze przebada. Zwlaszcza, jesli chodzi o szczepienia i zagadnienia zwiazane z nimi nie ma chyba lepszego lekarza w Lux Medzie. Polecam bardzo!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Z całego serca polecam dr Gwoździka - sądzę, że to jeden z najlepszych pediatrów. Zawsze pewna diagnoza, świetny kontakt z małym pacjentem, kompetentny, prawdziwy lekarz z powołania ! Nigdy nas nie zawiódł, potrafi uspokoić rodzica - dokładnie wytłumaczyć. Odpowiada na wszystkie zadane pytania dzięki czemu zawsze jestem spokojniejsza wychodząc z gabinetu. Dziękuję , że Pan jest, właśnie takich lekarzy potrzebują rodzice i Ich pociechy ! Karolina - mama Kaji.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bilans

  Odwiedzamy pana doktora w Luxmedzie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo fajnie rozmawia z dzieckiem ale i świetnie wszystko wyjaśnia rodzicom. Cierpliwie odpowiada na pytania. Nie wypisuje leków bez potrzeby. Polecam!

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

  Najlepszy z najlepszych!!! Ogromna wiedza, która przekłada się na leczenie;świetne podejście do dzieci. Mam sporo kilometrów do Pana Doktora ale warto. Zawsze chętny do pomocy, wytłumaczy. Dzięki Panu obyło się bez szpitali. Polecam całym sercem.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja medyczna

  Witam,
  Do Pana doktora trafiliśmy przez przypadek ale po tej wizycie muszę powiedzieć że wróciła mi wiara w służbę zdrowia a przynajmniej w jej cześć . Zaliczyliśmy ostatnio szpital z córeczką i żaden z lekarzy przez 4 dni pobytu w nim nie był nam w stanie wyjaśnić ewentualnych powodów złego stanu córeczki jak również rosnących wskaźników w morfologii i CRP pomimo brania antybiotyku . Pan doktor w sposób rzetelny i profesjonalny wyjaśnił nam wszystkie wątpliwości . pokierował na dalsze badania , poświecił czas. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza - zaufanie , zadbanie, szacunek i profesjonalna informacja . Po 2 tygodniach stresu , uspokoiłam się wreszcie . . Polecam z całego serducha by wybierać Pana doktora z premedytacją a nie czekać na wizytę z przypadku :) . Beata , mama malej Lenki .

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Super lekarz, słuchający, świetne podejście do dzieci, trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. Marcin Gwoździk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego w Katowicach, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację w dziedzinie pediatrii rozpoczął w Klinice Pediatrii w Bytomiu a następnie kontynuował w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych we Wrocławiu. W swojej pracy kieruje się zasadami medycyny opartej na faktach a doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie licznych staży zawodowych w Polsce i za granicą, oraz pracując w lecznictwie zamkniętym (oddziały szpitalne) i otwartym (poradnie). Do jego szczególnych zainteresowań należy diagnostyka ultrasonograficzna (point of care ultrasound), którą wykorzystuje w swej codziennej praktyce.

Specjalizacje

 • Pediatria

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny (Katowice)

Publikacje

 • .