lek. dent.

Marcin Godlewski

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.StomatologiaGodlewski.pl więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia GodlewskiUsługa: Zwykła wizyta

  Po pierwsze , stomatolog bardzo miły pełna profesja oraz nowoczesny sprzęt. Polecam wszystkim, ktorzy boją się leczyć zęby lub boją się igły i znieczulenia. Przyznam, że jako ktoś, kto boi się zastrzyku, byłem zachwycony - nie poczułem nic przy każdej wizycie.

 • M
  Lokalizacja: Stomatologia GodlewskiUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Marcin Godlewski jest jest bardzo dobrym specjalistą i równocześnie jest bardzo sympatyczny. Zabieg nie był skomplikowany ponieważ było to piaskowanie. Niemniej zabieg został wykonany dokładnie i jestem z niego bardzo zadowolony. Z drugiej strony podszedł bardzo poważnie do innego problemu który poprosiłem, żeby sprawdził. Zostało wykonane zdjęcie RTG i umówiona kolejna wizyta. W 100% mogę polecić Pana Marcina! Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo dokładnie tłumaczy swoje kolejne kroki, doradza odpowiednie leczenie. Lekarz bardzo sympatyczny i na fotelu dentystycznym można się poczuć niemal zrelaksowaną.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora. Bardzo dokladny I rzeczowy specjalista. Zawsze z plena dokladnoscia omowi co bedzie robil I jakie jest postepowanie po wizycie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  B. pozytywne wrażenia z pierwszej wizyty, polecam. Więcej będę mogła napisać po wdrożeniu leczenia. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uśmiecham się bardziej i więcej, a do tego uśmiechu była długa droga.
  To sama w sobie najlepsza recenzja, jaką można wystawić.

  Polecam. Za rzeczowość , wyjaśnianie działań, podawanie alternatywnych rozwiązań (i mówienie, czego pan doktor się nie podejmie, ale ktoś inny z odpowiednim sprzętem może), uważność, odpowiadanie na każde pytanie, znajdowanie czasu w nagłych przypadkach. Za profesjonalność zwyczajnie, z poczuciem humoru.
  Dentysta do którego się wraca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowa obsługa i profesjonalne doradztwo. Podczas wizyty panowała miła atmosfera. Szczerze polecam.

 • Bardzo dobra i profesjonalna usługa, lekarz miły, rzeczowy. Polecam szczególnie dla osób bojących się wizyt u dentysty. Bez względu czy ząb jest usuwany, plombowany czy też leczony wizyty odbywają się bezboleśnie - super.

 • Moje spostrzeżenia po pierwszej wizycie to przede wszystkim delikatność, fachowość, umiejetność słuchania i dokładne tłumaczenie procesu leczenia. Wspaniały lekarz i na pewno juz bede niezmiennie korzystać tylko z tego gabinetu stomatologicznego. Każdemu polecam Pana Doktora Godlewskiego - wizyta bez bólu i można sie zrelaksować na wizycie. Moje zeby są od teraz w dobrych rękach .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przede wszystkim nie skupia się tylko i wyłącznie na tym aby zrobić to z czym przyszedł pacjent ale najpierw tłumaczy przedstawia wszystkie możliwości za i przeciw i daje pacjentowi wybór - super