lek. dent.

Marcin Gajkowski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
395 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dzień dobry! Nazywam się Marcin Gajkowski. W mojej codziennej pracy Pacjent jest dla mnie najważniejszy, dlatego robię wszystko co w mojej mocy, aby mu pomóc. Będąc świadomym jak… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja stomatologiczna/protetyczna
  Tomografia komputerowa cbct
  Kompleksowe leczenie protetyczne
  Uzupełnienia onlay (wkład koronowy)
  Korona protetyczna na implancie
  Licówka porcelanowa typu non-prep
  Most protetyczny na implantach
  Protezy szkieletowe bezklamrowe
  Protezy szkieletowe
  Znieczulenie - bezpłatnie
  Szyna profilaktyczna
  Zdjęcie rtg pantomograficzne
  Zdjęcie rtg stawu skroniowo-żuchwowego
  Rekonstrukcja zwarcia (zgryzu)
  Korona protetyczna
  Licówka porcelanowa
  Most protetyczny
  Protezy oparte na implantach
  Protezy całkowite
  Zwykła wizyta
  Leczenie zaburzeń narządu żucia

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo polecam Doktora Marcina Gajkowskiego, to co zdecydowanie wyróżnia Pana Doktora to profesjonalizm, precyzja, spokój, empatia. Wszystko dokładnie tłumaczy jest cierpliwy i angażowany w leczenie pacjentów. Przeprowadził kompleksowe leczenie mojego uzębienia. Zawszę znajdzie czas gdy zajdzie taka potrzeba aby pomóc.
  Bardzo polecam dr Marcina Gajkowskiego

  Marcin Gajkowski2018-06-27

  Pani Marto bardzo dziękuję za tak miłe słowa :) pozdrawiam

 • O
  Lokalizacja: DentisticAUsługa: ułamany ząb

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana M. Gajkowskiego. Można powiedzieć że trafiłem przypadkiem pracując po sąsiedzku. Jadąc na wizytę diagnozującą mój problem z zębem (ułamana jedynka) liczyłem się z tym, że koszt leczenia (protetyka) wyniesie 1000-1500 zł. Pan doktor, ratuje zęby i mój ząb, który uważałem że jest w stanie krytycznym - odratował. Efekt przerósł moje oczekiwania. Koszt leczenia o wiele mniejszy co pozwoliło mi podjąć dalsze leczenie kolejnych zębów. Pan doktor ma też świetną pomoc w osobie asystentki. Szczerze polecam.

  Marcin Gajkowski2018-05-17

  Panie Oskarze, dziękuję :) Cieszę się niezmiernie z tego, że jest Pan zadowolony. Pozdrawiam :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentisticA

  Ocena jak najbardziej pozytywna. Pan Doktor ma profesjonalne, konkretne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania i dokładnie wytłumaczył dalszy plan leczenia.

  Marcin Gajkowski2018-04-19

  Dziękuję Panie Albercie :) cieszę się, że jest Pan usatysfakcjonowany - jest to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam :)

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DentisticA

  Wzor wizyty. Pan doktor usmiechniety i mily człowiek, uprzedza o kazdym kroku, dziala sprawnie ale i tez dokładnie. Widac, ze lekarz dodatkowo sie szkoli. Malo jest jeszcze gabinetow tak profesjonalnie wyposażonych, w ktorych wizualnie tlumaczy sie pacjentowi problemy i pokazuje efekty rozwiazania problemow. Klinika posiada cala game projekcji RTG, co usprawnia diagnostykę. Wszystko to w niskich cenach, jak na takie standardy. Doktor o cenach informuje przed dzialaniem, wiec w pelni komfortowo pacjent sie czuje podczas calej wizyty. Wroce nie raz. Wdzieczna Studentka

  Marcin Gajkowski2018-04-09

  Niezwykle miło mi czytać te słowa. Pani opinia dodaje mi jeszcze więcej radości płynącej z pracy i upewnienie, że wykonuję tę pracę prawidłowo. Staram się o to, żeby diagnostyka i leczenie były komfortowe, sprawne i dokładne :) Szczerze życzę powodzenia na studiach - trzymam kciuki i pozdrawiam :)

 • M
  Lokalizacja: DentisticAUsługa: leczenie kanałowe

  Bardzo profesjonalny lekarz. Wizyta u Pana dr była bezbolesna i szczerze zalecil dalsze leczenie, tylko to co było rzeczywiście niezbędne. Leczenie było poprzedzone zdjęciem RTG a kolejne wizyty były już idealnie zaplanowane i celowane. Polecam zdecydowanie tego specjalistę

  Marcin Gajkowski2018-03-04

  Dziękuję :)

 • Lokalizacja: DentisticAUsługa: podejrzenie próchnicy

  Bardzo profesjonalna opieka, Pan Marcin bardzo szybko nawiązał przyjazną relację i w tak miłej atmosferze zażegnał ból poprzez usunięcie zęba recydywisty :)

  Marcin Gajkowski2018-03-04

  Dziękuję :)

 • A
  Lokalizacja: DentisticA

  Bardzo profesjonalny lekarz. Zna się na rzeczy i udziela fachowych wyjaśnień, co ma dla mnie znaczenie. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć. Gabinet też ok. Polecam

  Marcin Gajkowski2018-02-26

  Dziękuję serdecznie :)

 • M
  Lokalizacja: DentisticA

  Pełen profesjonalizm oraz komfort przez cały proces leczenia:) Dzięki temu dr leczenie zębów nie jest już dla mnie taka udręką. Gabinet świetnie wyposażony, szczerze polecam tego lekarza:)

  Marcin Gajkowski2018-02-26

  Dziękuję bardzo :)

 • M
  Lokalizacja: DentisticA

  Przede wszystkim Pan doktor traktuje pacjenta po partnersku, nie patrzy z góry, jak to często w służbie zdrowia bywa... Szczegółowo opisał co będzie robił. Jestem bardzo zadowolony z jego rzetelnie wykonanej pracy. Polecam każdemu, na pewno wrócę

  Marcin Gajkowski2018-02-26

  Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

 • J
  Lokalizacja: DentisticAUsługa: kontrola uzębienia

  Bardzo profesjonalny, rzetelny, miły i uczciwy stomatolog. Szczegółowo omówił ze mną plan i koszty leczenia, sprawnie i skutecznie doprowadził moje zęby do stanu idealnego. Szczerze polecam !

  Marcin Gajkowski2018-02-15

  Bardzo dziękuję :)

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dzień dobry!
  Nazywam się Marcin Gajkowski.
  W mojej codziennej pracy Pacjent jest dla mnie najważniejszy, dlatego robię wszystko co w mojej mocy, aby mu pomóc. Będąc świadomym jak wielką rolę w życiu człowieka odgrywają uśmiech i zdrowe zęby, wierzę, że wszystkie moje działania pozwolą Pacjentom rozwiązać problemy, z którymi zgłosili się do mnie oraz cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem, dlatego właśnie jestem lekarzem dentystą.

  W 2012r. ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Przez rok pracowałem w Białymstoku.
  W roku 2013 przeprowadziłem się do Torunia, gdzie rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne, które trwało do 2017r.

  Zajmuję się przede wszystkim stomatologią estetyczną i protetyką stomatologiczną. Tworzę nowe harmonijne - pasujące do twarzy i osobowości uśmiechy. Poprzez przebudowę całego zgryzu przywracam pacjentom prawidłową funkcję żucia.
  Przy pomocy Digital Smile Design (Cyfrowe
  Projektowanie Uśmiechu - DSD) - jestem w stanie zobrazować efekt leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem oraz mam ów efekt pod kontrolą, aż do zakończenia leczenia. Jestem współautorem publikacji naukowej na temat DSD w prestiżowym czasopiśmie Quintessence dla lekarzy stomatologów.

  Jestem wielkim zwolennikiem oszczędzania tkanek zębów, co się z tym wiąże, o ile tylko są możliwości, stosuję metody pozwalające zachować jak najwięcej zęba w zębie :)

  Regularnie poszerzam swoją wiedzę stomatologiczną i rozwijam umiejętności praktyczne biorąc udział w kursach i szkoleniach stomatologicznych.

  Mam wspaniałą żonę Joannę oraz dwóch niesamowitych synów Marka i Pawła (Marek jest o minutę starszy :).
  Uwielbiam sport. Bieganie pozwala mi się wyciszyć i zrelaksować. Kiedy tylko mogę, robię wypady z rodziną nad morze.

  Serdecznie zapraszam :)

  lek. dent. Marcin Gajkowski

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Publikacje

 • Konferencja Expodent Toruń 2015 - Opis przypadku - trudne leczenie po złamaniu zęba 13 - leczenie protetyczne poprzedzone ortodontyczną ekstruzją korzenia zęba - opis przypadku
 • Gajkowski M., Cerkaski B., Digital Smile Design - wielopłaszczyznowe narzędzie, ułatwiające wykonanie przewidywalnego leczenia protetycznego w strefie estetycznej, Quintessence dla Lekarzy Stomatologów nr 4/2018

Nagrody i wyróżnienia

 • DSD Member od 2017 r.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Specjalizacja w ramach rezydentury - Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera - Regionalne Centrum Stomatologii ul. Konstytucji 3-go Maja 42, 87-100 Toruń (2013-2017)

Certyfikaty

Zdjęcia