DentisticA

(489 opinii)

Dentistica to klinika inna niż wszystkie. Już przy pierwszym spotkaniu zauważysz różnice. Wysoce wykwalifikowana oraz doświadczona kadra dla której najważniejszy jest Twój komfort i zadowolenie z efek... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DentisticA

Dentistica: ul. Polna 7b/11, Toruń

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 530...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dentistica to klinika inna niż wszystkie. Już przy pierwszym spotkaniu zauważysz różnice. Wysoce wykwalifikowana oraz doświadczona kadra dla której najważniejszy jest Twój komfort i zadowolenie z efektów Naszej pracy. Dzięki Nam nareszcie zyskasz uśmiech o którym zawsze marzyłeś.

Nasza oferta

Oferujemy kompleksową diagnostykę oraz leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii dziecięcej.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Nasz sprzęt

 • tomograf komputerowy
 • pantomograf cyfrowy z cefalostatem
 • komputerowe znieczulenie
 • mikroskop stomatologiczny
 • fizjodyspenser chirurgiczny
 • mikrosilnik endodontyczny
 • radiowizjografia cyfrowa
więcej

Zabiegi

 • Zabiegi z zakresu implantologii, ortodoncji, protetyki, endodoncji pod mikroskopem, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Czołgosz Inny

  Pani Dr Czolgosz to profesjonalistka w Ortodoncji. Ogromna wiedza, precyzja, spokój i empatia. Leczenie zaplanowane, przemyślenie, dokładnie omówione. Cudowne podejście do dziecka jak i do rodzica. Mam do pani Doktor 200% zaufania. Polecam z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Czołgosz Inny

  Przemiła osoba z fantastycznym podejściem do pacjentów. Doskonale zna się na swoim fachu i wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Czołgosz Inny

  Bardzo miła osoba, posiada rozległą wiedzę w swojej specjalizacji dzięki czemu potrafi dokładnie określić całą ścieżkę leczenia. Efekt końcowy zachwycający! Jak wiadomo leczenie ortodontyczny wcale nie trwa krótko, warto więc wybrać lekarza do którego z chęcią się wraca i który potrafi sprawić, że możemy odzyskać swój nie tylko piękny ale przede wszystkim zdrowy uśmiech


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Czołgosz Inny

  Pani Doktor spełniła moje marzenie o pięknym uśmiechu. Pomogła uwierzyć i udowodniła, że na to nigdy nie jest za późno(50+).
  Pani Doktor świetnie poradziła sobie z moim trudnym przypadkiem.
  Każda wizyta przebiegała w serdecznej, miłej atmosferze( dobrze, że jeszcze zostały kontrole retainera:))
  Pełen profesjonalizm.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Czołgosz Inny

  Pani Doktor jest niezwykle empatyczną osobą, znającą się na swojej pracy. Troszczy się o pacjentów.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Bugajski Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta , empatyczny i przyjazny , o wysokiej kulturze. Pan Sebastia bardzo oddany swojej pracy.. Nigdy nie spotkałam lekarza, który tłumaczyłby pacjentowi każdy swoj ruch i objaśniał dokladnie kazdy krok. Pomóc również w weekendy. Bardzo polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Sowińska aparaty stałe estetyczne

  Zdecydowanie polecam! Całym serduszkiem obecnie jestem w trakcie leczenia ortodontycznego (drugi raz, ponieważ pierwszy raz w innej klinice niestety nie był zadowalający). Zajmuje się mną Pani doktor Małgorzata Sowińska. Z jej strony widać pełen profesjonalizm, ma ogromną wiedzę. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i jest bardzo troskliwa. Lepiej trafić nie mogłam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Gajkowski Inny

  Szczerze polecam Pana doktora. Na kazdej wizycie szczegółowo omawiany jest plan leczenia oraz cały kosztorys. Pan doktor jest pelen empatii, w dodatku cierpliwy i zaangażowany w problem pacjenta.Wiem, że jestem w dobrych rękach :)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Czołgosz aparaty stałe estetyczne

  Nie wiem jak dr Iza to robi, ale zawsze przyjmuje pacjentów z uśmiechem na twarzy:) Każda wizyta przebiega sprawnie, w ciepłej, profesjonalnej atmosferze. Bardzo duża wiedza i doświadczenie przejawiające się szczegółową odpowiedzią na każde zadane pytanie. Z uwagi na przeprowadzkę będę musiała dokończyć leczenie za granicą, ale dr Iza przygotowała całą niezbędną dokumentację, wszelakie zdjęcia I modele zgryzu i pomogła w znalezieniu lekarza na miejscu. Bardzo duże zaangażowanie w pracę i zainteresowanie pacjentem, co niestety rzadko sie zdarza. Szkoda, że można wystawić tylko 5 gwiazdek:) Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Roszyk wypełnienie kompozytowe

  Dr Paulina Roszyk to lekarz o ogromnym sercu! Zgłosiłam się do Pani doktor z nieszczelnym wypełnieniem, które było trudne do usunięcia ze względu na obecny na zębach aparat ortodontyczny. Pani doktor z wielką skrupulatnością i dokładnością odbudowała ząb, a wypełnienie jest zupełnie niewidczone ! Co więcej wizyta przebiegła w niezwykle sympatycznej atmosferze Polecam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania