Umów wizytę 1755 odwiedzin w ciągu 30 dni

dr n med Małgorzata Mazur , GABINET DERMATOLOGII LECZNICZEJ, www.mmdermatolog.pl Specjalista dermatolog i wenerolog, lekarz medycyny estetycznej. Dr Małgorzata Mazur to lekarz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii Leczniczej - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja dermatologiczna (dorośli, dzieci) pierwsza wizyta

  Póki co dwa razy byłam u Pani Doktor, umówiona jestem również na trzecią wizytę. Od wielu lat borykam się z atopowym zapaleniem skory, Pani Doktor to pierwszy z wielu dermatologów w moim życiu, który zaczął od zlecenia konkretnych badań, a nie jedynie podania mi leków oraz sterydów. Jak wiadomo AZS to choroba nieuleczalna, więc spotykamy się nadal, natomiast przychodząc do Pani Doktor po raz pierwszy, moja skora była w tragicznym stanie, co zostało bardzo mocno złagodzone, a ja odczułam wielką ulgę. Dostałam bardzo konkretne wytyczne odnośnie badań, które muszę wykonać, a wręcz skierowanie do szpitala, co dało mi pewność, że jestem w dobrych rękach.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii Leczniczej - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Po wizytach u innych dermatologów cieszę się, że spotkałam lekarza, który patrzy na problem pacjenta całościowo. Dzięki Pani Doktor nie tylko rozwiązuję swój problem z cerą, ale także kompleksowo badam swoje zdrowie. Pani Małgorzata jako prawdziwy specjalista szuka przyczyn problemu w różnych źródłach, i nie przepisuje w ciemno leków bez dokładnego poznania stanu zdrowia pacjenta. Miła atmosfera i czas na wysłuchanie pacjenta to z pewnością atuty wizyt u Pani Doktor. Pierwszy raz spotkałam się również z wręczeniem przez lekarza dokładnego planu leczenia, kwestii które należałoby zbadać oraz szeroki wybór środków leczenia bez narzucania jednej opcji. Każdy kto szuka kompetentnego specjalisty i ludzkiego podejścia do pacjenta powinien zwrócić się do Pani Małgorzaty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii Leczniczej - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja dermatologiczna - wizyta kontrolna

  Pani Doktor to bardzo dobry lekarz ale tez przemiły człowiek. Wizyta, jak zwykle przebiegała wzorcowo. Pani Doktor jak zawsze wnikliwie przebadała mojego syna i podjęła skuteczne leczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego leczenia. Szczerze mogę polecić Panią Doktor kolejnym pacjentom.

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-13

  Bardzo dziękuję, pozdrowienia dla syna. M Mazur

 • Lokalizacja: Gabinet Dermatologii Leczniczej - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Wspaniała Pani Doktor. Niezwykle fachowa i pomocna. Z uwagi na to, ze zachodzi konieczność konsultacji z pediatrą, Pani doktor mino postawienia diagnozy i wypisania recepty nie policzyła sobie za poradę. Wyjątkowa klasa. Tego się już nie spotyka. Polecam.

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-13

  Dzień dobry, dziękuję i życzę dobrych skutków dalszego leczenia, M Mazur

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii Leczniczej - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna i dokładna. Wizyta przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor szczegółowo porusza wszystkie ważne kwestie. Pacjent dokładnie wie, kiedy i jakie leki należy zażywać. Lekarza wybierałam sugerując się licznymi pozytywnymi komentarzami i nie zawiodłam się. Specjalista godny polecenia :)

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-13

  Życzę dobrej skuteczności terapii. Pozdrawiam M Mazur

 • B

  Pani Doktor jest przemiłą, empatyczną i ciepłą osobą, a co więcej niezwykle kompetentną i zaangażowaną w pomoc pacjentowi. Wszystkie wizyty zawsze przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Przy każdej wizycie mogłam liczyć na indywidualne podejście, wyjaśnienia oraz porady, a wszystko bez pośpiechu. Pani Doktor zawsze dokładnie tłumaczyła swoje zalecenia i odpowiadała cierpliwie na każde pytanie. Przez lata borykania się z problemem spotykałam się z wieloma dermatologami, żaden z nich nie pomógł mi w tak dużym stopniu jak Pani Doktor, dzięki której znacznie poprawił się komfort mojego życia. Serdecznie polecam!

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-13

  Pani Beato, Cieszę się, ze mogłam Pani pomóc. Pozdrawiam serdecznie MM

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii Leczniczej - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja dermatologiczna (dorośli, dzieci) pierwsza wizyta

  Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. To moja pierwsza wizyta, po której mogę stwierdzić, że Pani Doktor podchodzi do tematu bardzo szeroko, starając znaleźć się przyczynę a nie ukryć skutki :)

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-13

  Pozdrawiam i zapraszam na kontrolę, MM

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii Leczniczej - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja dermatologiczna (dorośli, dzieci) pierwsza wizyta

  Spokojna, sympatyczna i rzeczowa pani doktor. Przeprowadzila dokladny wywiad i wszystko dokladnie wyjasnila. Na temat trafnosci leczenia po pierwszej wizycie trudno mi cos wiecej powiedziec. Ale na pewno zjawie sie na kolejnej wizycie.

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-13

  Życzę dobrych skutków terapii. MM

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Mój problem zdiagnozowała w szybkim czasie i zaproponowała leczenie. Odbieram Panią doktor jako kompetentną i sympatyczną osobę.

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-01

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam M Mazur

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i życzliwa dla pacjenta. Z uwagą słucha wszystkich pytań i szczegółowo na nie odpowiada. O skuteczności trochę później, bo była to pierwsza wizyta.

  dr n. med. Małgorzata Mazur2018-03-01

  zyczę skuteczności terapii, pozdrawiam i dziękuję M Mazur

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr n med Małgorzata Mazur , GABINET DERMATOLOGII LECZNICZEJ, www.mmdermatolog.pl
  Specjalista dermatolog i wenerolog, lekarz medycyny estetycznej.

  Dr Małgorzata Mazur to lekarz z pietnastoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, Klinice Dermatologii i Wenerologii w Poznaniu oraz w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi.

  Wieloletni nauczyciel akademicki (2005-2015):
  Uniwersytet Medyczny w Poznaniu;
  Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

  Promotor kilkunastu prac licencjackich oraz kilku prac magisterskich.

  
Dyplom lekarza dr Mazur uzyskała w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2009 roku. W 2006 dodatkowo roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i uzyskała tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej.

  W latach 2005 - 2013 pracowała na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie w latach 2010 - 2013 dr Mazur pełniła funkcję Zastępcy Ordynatora.

  W latach 2013 - 2015 pracowała w Klinice Dermatologii w Poznaniu na stanowisku Adiunkta.

  Autorka i współautorka ponad 60 prac naukowych z zakresu dermatologii i wenerologii (artykułów specjalistycznych, doniesień zjazdowych na konferencjach krajowych i międzynarodowych), a także rozdziałów do podręczników (m.in. Dermatologii dla kosmetologów; Leczenie biologiczne).

  Dr Mazur jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

  Doświadczenie zawodowe poszerza uczestnicząc aktywnie w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych, uzyskując odpowiednie certyfikaty.

  W kręgu szczególnych zainteresowań Pani Doktor są: nowoczesne metody terapii łuszczycy, zakażenia grzybicze skóry i błon śluzowych, choroby łojotokowe (łojotokowe zapalenie skóry, trądzik pospolity, trądzik różowaty), choroby skóry wieku dziecięcego oraz najnowsze osiągnięcia światowej medycyny estetycznej. W codziennej praktyce klinicznej zajmuję się leczeniem chorób skóry zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci.

  Podana godzina przyjęcia jest orientacyjna.
  Prosimy o przybycie 10 minut przed umówioną wizytą.

  Osoby niepełnoletnie zgodnie z polskim prawem mogą być przyjęte jedynie w towarzystwie opiekuna prawnego.


  Przykładowe linki do artykułów:

  http://www.kobieta.pl/zdrowie/medycyna/zobacz/artykul/azs-piec-pytan-do-eksperta/

  http://www.rodzice.pl/male-dziecko/zdrowie/Luszczyca-u-dzieci.html

  http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/489939,zbadaj-znamiona-i-ciesz-sie-latem.html

  dermatolog dziecięcy

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Publikacje

 • Nowoczesne leki stosowane w leczeniu dermatomikoz (Przewodnik Lekarza, 2004)
 • Nowości i przyszłość w terapii przeciwgrzybiczej (Mikologia Lekarska, 2005)
 • Leczenie łupieżu głowy owłosionej (Dermatologia Estetyczna, 2005)
 • Leczenie grzybic skóry (Zakażenia, 2007)
 • Biologiczne leczenie łuszczycy (Dermatol. Futura, 2008)
 • Przypadek atrophodermii Pasini-Pierini u 14-letniej dziewczynki (Dermatologia Kliniczna, 2008)
 • Skórna manifestacja chorób reumatycznych (Dermatologia Po Dyplomie, 2015)
 • Skórna postać leukocytoklastycznego zapalenia naczyń jako rewelator raka jasnokomórkowego nerki (Dermatologia Praktyczna, 2013)
 • The combinational treatment with TNF-α inhibitors of the patient suffering from psoriatic arthritis with the need of tuberculosis prophylaxis (Dermatologia Kliniczna, 2013)
 • http://www.kobieta.pl/zdrowie/medycyna/zobacz/arty...
 • http://www.rodzice.pl/male-dziecko/zdrowie/Luszczy...
 • http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/48...,zbadaj-znamiona-i-ciesz-sie-latem.html
 • http://aesthetica.com.pl/clients/25/files/files/Ae...
 • http://aesthetica.com.pl/clients/25/files/files/Ae...
 • Biosimilars in dermatology. Post. Derm. Alerg. 2015; 32 (5): 384-387
 • Erytrodermia łuszczycowa skutecznie leczona ustekinumabem. Derm. Klin. 2013; 15 (3): 115-119
 • Inhibitors of phosphodiesterase 4 (PDE 4): a new therapeutic option in the treatment of psoriasis vulgaris and psoriatic arthritis. J. Dermatol. Treat.2015; 26 (4): 326-328
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • III miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego "Wielkopolski Hipokrates 2016" w kategorii Dermatolog Roku
 • Certyfikat Jakości ZnanyLekarz.pl 2015

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Universitätshautklinik (Kilonia, Niemcy)
 • Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej (Łódź)

Certyfikaty