mgr

Małgorzata Krzak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, prowadzę terapię w nurcie poznawczo – behawioralnym (z elementami terapii skoncentrowanej na współczuciu, terapii dialektyczno - behawioralnej oraz treningu uważności)… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY Małgorzata Krzak lokalizacja: budynek Polski Związek Niewidomych, wejście od al. Powstańców Wielkopolskich - parter, gabinet nr 7

  Do Pani Małgorzaty uczęszczam od września zeszłego roku. Po każdej wizycie wracam z nieporównywalnie lepszym nastrojem i z konkretnym planem na dalsze działania. Na "nierozwiązywalne" problemy, bardzo często udaje się znaleźć oczywistą odpowiedź w trakcie wizyty. Otrzymywane sugestie są trafne i dzięki odpowiedniemu przekazaniu i motywacji, możliwe do spełnienia. Wiele z nich pozwoliło mi na samodzielne poprawienie swojej sytuacji nie tylko psychicznej, ale i życiowej. Dodatkowo, ogromnym plusem jest ciągłe zachęcanie do aktywności fizycznej. Polecam w stu procentach - Pani Małgorzata do właściwa osoba na właściwym miejscu :)

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY Małgorzata Krzak lokalizacja: budynek Polski Związek Niewidomych, wejście od al. Powstańców Wielkopolskich - parter, gabinet nr 7Usługa: psychoterapia indywidualna

  Cudowna osoba. Bardzo empatyczna i szczera. Nie mowila mi tego co chcialabym uslyszec zeby mnie pocieszyc wrecz przeciwnie - otworzyla mi oczy. Z gabinetu wyszlam spokojniejsza, z wiara ze dam rade. Bardzo dziekuje i pozdrawiam
  Ola.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOLOGICZNY Małgorzata Krzak lokalizacja: budynek Polski Związek Niewidomych, wejście od al. Powstańców Wielkopolskich - parter, gabinet nr 7Usługa: psychoterapia uzależnień

  Bardzo wspaniała i pełna ciepła osoba. Potrafi wysłuchać i wesprzeć słowem. Warto skorzystać z wizyty. Serdecznie Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Usługa: zaburzenia lękowe

  Dzięki Pani Małgorzacie nauczyłam się jak wyciszać swoje lęki i poczułam, że w końcu mogę swobodnie funkcjonować. Świetna terapeutka, z ogromną wiedzą i empatycznym podejściem do pacjenta. Dzięki tej terapii czuje się w końcu zdrowa psychicznie u fizycznie.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do problemu, bardzo miła i przyjazna atmosfera w gabinecie. Efektywne pomocne rady. Polecam p Małgorzatę Krzak w 100 % dla ludzi szukających pomocy u psychologa.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani bardzo miła, konkretna, potrafila nazwać nasze problemy. Bardzo cenne uwagi i rady! Atmosfera e gabinecie przyjazna i bezpieczna. Samopoczucie wzroslo o 100% po przetrawieniu terapii :) jest jeszcze trochę pracy przed nami, ale Pani Malgosia pokazala ze wszystko jest możliwe. Polecamy gorąco!

 • M

  Witam, Pani Małgosia była moją terapeutką przez kilka lat. Pomogła mi zrozumieć przyczyny moich lęków i dysfunkcji społecznych. Jest osobą obdarzoną wielką empatią i cierpliwością. Jestem jej bardzo wdzięczna, za pomoc w budowaniu prawidłowej relacji z moją nastoletnia wówczas córka. To dzięki Niej potrafiłam dać mojemu dziecku odpowiednie wsparcie, pomimo iż sama byłam w bardzo trudnym momencie życia.
  Pani Małgosiu, bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie, Mirosława Sz-Ł.

  Małgorzata Krzak2016-07-09

  Dziękuję za miłe słowa i za to, że podzieliła się Pani tutaj swoimi doświadczeniami z naszych spotkań. Niezmiernie się cieszę, że nasza wspólna praca była dla Pani tak pomocna. Pozdrawiam serdecznie!

 • K

  Bardzo mi miło znaleźć profil Pani Małgosi w Intenecie, by móc wyrazić słowami wdzięczność. Z pojęciem DDA i DDD spotkałam się na studiach o kierunku Opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną. Warsztaty pozwoliły mi odkryć źródło moich lęków, nieznajomości swoich emocji itp. Mając oględne pojęcie o wpływie dorosłych na moją osobę w dzieciństwie, postanowiłam o siebie zadbać. Trafiłam do Pani Małgorzaty. Jej profesjonalna, fachowa pomoc, empatia, kultura osobista oraz zaangażowanie połączone z troską i niekiedy optymalnym poczuciem humoru oraz sympatią spowodowały ogromne zmiany w mojej drodze poznawczo-rozwojowej. Pootwierała mnóstwo drzwi, przez które wchodziłam kolejno, by spoglądać na siebie, innych. Jej wskazówki bardzo często okazywały się skuteczne w działaniu. Dziś mogę z przekonaniem napisać, że przekonania należy poddawać przemyśleniom :), gdyż to właśnie one karmią nasze "potwory". Pani Małgosiu - bardzo dziękuję za okazaną życzliwość. Czytelnikom - polecam gorąco kontakt i drogę naprawczą z Panią Małgorzatą.

 • J

  Panią Małgorzatę wyróżniają nienaganny profesjonalizm oraz empatia. Stosowane przez nią techniki psychoterapii umożliwiły mi spojrzenie na siebie, życie oraz wszelkie trudności z zupełnie innej perspektywy. Dzięki jej pomocy zmieniłam sposób funkcjonowania w rzeczywistości o 180 stopni. Jestem losowi wdzięczna za to, że w BORPA trafiłam pod skrzydła pani Małgorzaty.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, prowadzę terapię w nurcie poznawczo – behawioralnym (z elementami terapii skoncentrowanej na współczuciu, terapii dialektyczno - behawioralnej oraz treningu uważności) oraz korzystam z dorobku psychologii pozytywnej.
  Od ponad 13 lat zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną dla osób, które doświadczają różnych kryzysów życiowych, szukają wsparcia w rozwiązaniu trudności,
  Ukończyłam szkolenie w zakresie psychoterapii osób dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym, a także Szkołę Trenerów Psychologicznego Treningu Grupowego, oba szkolenia rekomendowane przez Polskiego Towarzystwo Psychologiczne.
  Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Akademickim Centrum Pomocy Psychologicznej przy Zakładzie Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J.Brudzińskiego w Bydgoszczy.
  Od ponad 10 lat pracuję w Bydgoskim Ośrodku Rehabilitacji Terapii Uzależnień i Profilaktyki, gdzie zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapeutyczną dla osób uzależnionych, ich rodzin; oraz osobom doświadczającym kryzysów życiowych.
  Ponadto prowadzę autorskie warsztaty z zakresu kompetencji ,,miękkich”, rozwoju osobistego i treningi umiejętności interpersonalnych dla firm szkoleniowych.
  Wiedzą i umiejętnościami dzielę się ze studentami pracując jako wykładowca zewnętrzny dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu SWPS.
  Więcej informacji http://przybornikemocjonalny.pl/

  Pracuję z osobami dorosłymi, parami oraz nastolatkami.

  Kiedy warto umówić się na konsultację?
  • trudno jest Ci się cieszyć życiem, często doświadczasz smutku, przygnębienia, poczucia winy, wycofujesz się z życia (rezygnujesz z podejmowania działań, które kiedyś były dla Ciebie normą – dawały Ci radość lub były dla Ciebie ważne)
  • często przeżywasz napięcie, obawy, lęki, rezygnujesz z działań, które mogłyby być dla Ciebie dobre (np.: unikasz spotkań towarzyskich; rezygnujesz z propozycji awansu; wybierasz zadania poniżej swoich możliwości; trudno jest Ci zabrać głos na zebraniu, chociaż wiesz, że Twoje zdanie/rozwiązanie mogłoby być bardzo pomocne; nie odzywasz się w sprawach, które są dla Ciebie istotne, żeby nie spotkać się z niezadowoleniem otoczenia; zamartwiasz się swoim stanem zdrowia, choć według lekarzy nie masz do tego powodów…)
  • nie radzisz sobie z codziennymi sprawami z powodu stanu emocjonalnego (np. z nauką; pracą; dotychczasowymi obowiązkami i nie jest to związane z aktualnie doświadczaną żałobą lub dużą zmianą w życiu)
  • masz problemy ze snem (szczególnie wtedy, kiedy mają one określony wzorzec: masz kłopot z zaśnięciem albo budzisz się o stałej godzinie np. 3 rano)
  • masz problemy z jedzeniem (np.: napady objadania się, prowokowanie wymiotów, nadmierne odchudzanie się)
  • podejrzewasz, że możesz mieć kłopot z nadmiernym używaniem alkoholu/gier hazardowych/zakupami
  • masz trudności w bliskich relacjach (np. partnerem/partnerką; rodzicami lub znajomymi; dokucza Ci samotność)
  • doświadczasz powtarzających się trudności związanych z rodzicielstwem (np.: trudności w odnalezieniu się w roli matki/ojca; kłopoty z radzeniem sobie z własnymi emocjami w relacji z dzieckiem; ,,niegrzeczne” zachowania dziecka budzące bezradność rodzica, zamartwianie się o dziecko; zmiany w rodzinie – pójście dziecka do przedszkola/szkoły/wyjazd na studia)
  • doskwierają Ci problemy i w życiu zawodowym (np. organizacja w pracy, zarządzanie czasem albo masz trudności w relacjach ze współpracownikami; przełożonymi; podwładnymi)
  • doświadczasz lub doświadczałeś/aś przemocy w rodzinie
  • jeśli w Twoim rodzinnym domu panował chłód emocjonalny; częste kłótnie; jedno z rodziców nadmiernie pił alkohol, bądź przeżyłeś/aś trudne doświadczenia w dzieciństwie i dostrzegasz ich negatywny wpływ na swoje życie
  • od wielu tygodni lub miesięcy nosisz się z zamiarem podjęcia zmian w swoim życiu
  …. A także wtedy, gdy chcesz lepiej rozumieć swoje emocje, rozpoznawać potrzeby i szukać optymalnych sposobów do ich zaspokojenia; dostrzegać swoje mocne strony, rozwijać samoakceptację; budować satysfakcjonujące relacje i zdobywać nowe kompetencje w stawianiu czoła wyzwaniom.

  Więcej informacji http://przybornikemocjonalny.pl/

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej

Zdjęcia