Praktykuję jako ginekolog,,endokrynolog ze szczególnym uwzględnieniem ginekologii endokrynologicznej, prowadzę ciąże także u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi, zajmuję się ginekologią… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Praktykuję jako ginekolog,,endokrynolog ze szczególnym uwzględnieniem ginekologii endokrynologicznej, prowadzę ciąże także u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi, zajmuję się ginekologią dziecięcą i młodzieżową.
  Jestem lekarzem medycyny estetycznej i wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
  W moim gabinecie można wykonać szeroki zakres badań diagnostycznych.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
129 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest świetnym specjalistą. Już na pierwszej wizycie zdiagnozowala niedoczynność tarczycy oraz zlecila odpowiednie leki. Po 2 miesiącach byla znaczna poprawa. Na każdej wizycie panuje miła i symptyczna atmosfera. Wszystkie watpliwosci sa od razu wyjasniane. Dodatkowym plusem jest to, że można w jednej wizycie skorzystać zarowno z porady endokrynologicznej jak i ginekologicznej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: One-Med Specjalistyczny Gabinet Lekarski Małgorzata Jędrzejczyk

  Profesjonalizm i kompetencja w najlepszym wydaniu. Każda wizyta przebiega w życzliwej atmosferze, a Pani Doktor dokładnie rozmawia z pacjentem, wyjaśnia wszelkie niejasności, tłumaczy wyniki badań i dalsze leczenie. Polecam

 • A
  Lokalizacja: One-Med Specjalistyczny Gabinet Lekarski Małgorzata JędrzejczykUsługa: Ciąża

  Polecam Pania dokror w 100% ! ????
  Konkretna, rzeczowa, zna sie na tym co robi ! Pomogla mi zajsc w dlugo oczekiwaną ciążę ????

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: One-Med Specjalistyczny Gabinet Lekarski Małgorzata Jędrzejczyk

  Miła, delikatna i konkretna Pani Doktor. Patrzy na pacjenta całościowo, a nie jedynie przez pryzmat swojej specjalizacji. Byłam u Pani Doktor na kilku wizytach i zawsze jestem zadowolona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor bardzo profesjonalna i zaangażowana. Przeprowadza dokładny wywiad, bada, przegląda badania. Wiem, że jestem w dobrych rękach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: One-Med Specjalistyczny Gabinet Lekarski Małgorzata JędrzejczykUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam Panią Doktor. Po wielu latach ciągłego uczucia zmęczenia wyprowadziła mnie "na prostą". Zaczęłam normalnie funkcjonować.
  Spojrzała całościowo na moje dolegliwości i zleciła badania, z których dowiedziałam się, że nie tylko mam problemy z tarczycą, ale również wielkie braki wit. D3 i magnezu w organizmie.
  To wszystko razem powodowało u mnie bardzo złe samopoczucie, brak siły do działania. Po czterech m-cach przyjmowania leków znowu żyję , chce mi się i mam siłę.
  Ponadto Pani doktor dba o to, żeby były wykonywane cytologia i mammografia. Na miejscu wykonuje USG, bada ginekologicznie, można również na miejscu oddać krew do badania. Działa kompleksowo.
  Łazienka obok gabinetu, dodatkowo wyposażona we wkładki higien, jednorazowe pantofle i spódniczki daje poczucie komfortu. To dodatkowy "drobiazg", jednak pokazujący dbałość o pacjenta, również w innym aspekcie.
  Bardzo, bardzo polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: One-Med Specjalistyczny Gabinet Lekarski Małgorzata JędrzejczykUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor rzeczowo i przystępnie tłumaczy przebieg leczenia, pyta o samopoczucie, odpowiada na zadawane pytania. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczna a zarazem konkretna lekarka, bez żadnego stresu. Potrafi wysłuchać pacjenta.
  Mam nadzieję, że dalsze leczenie będzie przebiegać równie dobrze.
  Nie mam nic do zarzucenia tej Pani Doktor. Poza tym budynek oraz gabinet bardzo dobrze przystosowany do pacjentów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i doświadczyłam przez lata, że bardzo mi pomogła, a nawet uchroniła od kolejnej operacji. Rzeczowo udziela informacji. Może nie jest najprzyjemniejsza, ale można to zaakceptować zważywszy na korzyści płynące z wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest kompetentna, rozmawia z pacjentem, tłumaczy wyniki badania, przyczyny, następstwa. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.