Dr n. med.

Małgorzata Januszewska verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Bardzo polecam. Profesjonalne podejście, dokładne badania, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Występują opóźnienia, ale tylko i wyłącznie dla korzyści pacjentki w gabinecie. Jeśli potrzebujemy więcej czasu dostajemy go, bez pospieszania "bo kolejka czeka"

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia ukończyłam w 1994 roku na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
   Specjalizację I-go stopnia uzyskałam w roku 1998, a w 2005 specjalizację II-stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa.
   Pracę doktorską pt.: "Wieloczynnikowa analiza kliniczna przebiegu i leczenia przerzutowych guzów Krukenberga" obroniłam w 2009 roku.
   Od kilkunastu lat prowadzę praktykę lekarską, a swoją wiedzę medyczną nieustannie poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

   REJESTRACJA TELEFONICZNA :
   Od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-19:00.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  111 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Bardzo polecam. Profesjonalne podejście, dokładne badania, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Występują opóźnienia, ale tylko i wyłącznie dla korzyści pacjentki w gabinecie. Jeśli potrzebujemy więcej czasu dostajemy go, bez pospieszania "bo kolejka czeka"

  • J
   Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

   Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor jest sympatyczna, delikatna i troskliwa. Poza moim problemem zainteresowała się ogólnym stanem zdrowia i zaleciła badania, dobrała własciwe leki ( innym lekarzom sprawiało to problem, a mi sporo cierpienia), wszytko dokladnie wytłumaczyła. Wiem, ze jestem w dobrych rekach.

  • K
   Lokalizacja: GABINETY GINEKOLOGICZNE (BLISKO OPERY BAŁTYCKIEJ)Usługa: Konsultacja położnicza

   Zdecydowanie polecam! Dr Małgorzata zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i omawia plan leczenia. Miła atmosfera w gabinecie, pełen profesjonalizm!! Polecam

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: USG ginekologiczne

   Nie polecam Pani Doktor. Szybko się denerwuje, nie tłumaczy dokładnie. Na wiele pytań odpowiada "są dwie szkoły...". Ponadto krytykowała innego lekarza, który zlecił mi wcześniejsze leczenie - jak się okazało u trzeciego ginekologa to pierwszy i trzeci lekarz mają takie samo zdanie, a tylko Pani Doktor Januszewska nie słyszała o tej terapii. Wizyty stresujące, niepunktualne (choć to prawdopodobnie częste u ginekologów). Pani Doktor potrafiła mi tłumaczyć dalsze postępowanie, gdy leżałam pół naga na kozetce. Byłam na kilku wizytach i niestety nie mogę polecić.

   Małgorzata Januszewska2018-05-26

   Szanowna Pani.
   W trakcie 20-letniej praktyki lekarskiej nie zdarzyło mi się skrytykować postępowania innego lekarza.Każdy lekarz kieruje się własnym doświadczeniem wybierając określone sposoby leczenia mając na uwadze dobro pacjenta. Wypada odróżnić krytykę innego lekarza od wyrażenia opinii na dany temat, stąd bardzo żałuję że Pani opinia jest anonimowa.
   W gabinecie staram się, aby panowała przyjazna, bezstresowa atmosfera-wszystko dokładnie tłumaczę odnośnie diagnozy i dalszego postępowania. Jeżeli dla Pani rozmowa w trakcie badania ginekologicznego czy USG była problemem wystarczyło poprosić o wizytę ginekologiczną z postawieniem diagnozy i dalszego postępowania w formie pisemnej.
   Pozdrawiam
   dr med. Małgorzata Januszewska

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MeaMedica Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pani doktor okazała się bardzo miłą i ciepłą osobą. Wykonała mi szereg badań profilaktycznych, cierpliwie odpowiadała na moje pytania i udzieliła potrzebnych mi informacji. Nie mogę jednać postawić 5 gwiazdek, ponieważ Pani doktor nie przepisuje tabletek hormonalnych w celach antykoncepcyjnych (jedynie w celach leczniczych).
   Poza tym - polecam :)

  • A
   Lokalizacja: GABINETY GINEKOLOGICZNE (BLISKO OPERY BAŁTYCKIEJ)

   Prowadziłam u Pani Doktor ciążę, ogólnie byłam zadowolona z wizyt, Pani Doktor zlecała wszystkie potrzebne badania i dbała o każdy szczegół. Istnieje natomiast jeden, jak dla mnie poważny mankament - należy uzbroić się w anielską cierpliwość jeśli chodzi o czekanie na umówioną wizytę, a przede wszystkim zarezerwować sobie dużo większą ilość czasu. Dzisiaj umówiona byłam na godzinę 20, kiedy przyszłam na czas dowiedziałam się, że jeszcze na pewno ponad godzina, więc wyszłam (w poczekalni nie było nawet gdzie stać). Wróciłam po godzinie i dowiedziałam się, że przede mną w kolejce jest jeszcze pięć osób. Zrezygnowałam z wizyty ponieważ mając w domu kilkumiesięczne dziecko nie jestem w stanie pozwolić sobie na wielogodzinne przebywanie poza domem. Jestem w stanie zrozumieć, że zdarzają się różne "poślizgi", nagłe przypadki itp., natomiast za każdym razem wchodziłam minimum po godzinie od ustalonej godziny wizyty, a byłam tam wiele razy. Raz nawet umówiłam się na 8:45 bo miałam nadzieję, że będę pierwszą pacjentką tego dnia, niestety jak przyjechałam na miejsce okazało się, że przede mną są juz dwie panie a Pani Doktor przyjmuje od 9. Według mnie świadczy to o braku poszanowania cudzego czasu. Dlatego jeśli chodzi o same wizyty, prowadzenie ciąży - polecam, natomiast należy liczyć się z tym, że zmarnuje się dużo czasu w poczekalni (o ile będzie miejsce :)).

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowanie polecam! Pani Doktor była bardzo delikatna i tłumaczyła wszystko jasno i klarownie. Wizyta warta swojej ceny.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Profesjonalizm, empatia i wsparcie w trudnych momentach oraz udzielenie wskazówek na przyszłość. To są zalety pani doktor.

  • V

   Врач очень компетентна. Все объясняет понятно и четко. Все лекарства только необходимые и строго индивидуально. Очень рекомендую.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest kompetentna, proponuje inne badania, aby zapewnić pacjenta w swoich tezach; ma indywidualne podejście do każdego i robi to z pełnym zaangażowaniem.