lek. dent.

Małgorzata Górska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

7 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz stomatolog Małgorzata Górska - studia stomatologiczne ukończyłam w 1988 r. na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie.W roku 1995 zdałam egzamin specjalizacyjny z… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O

  Pani doktor wydaje się być profesjonalistką. Błąd, nie wydaje się, ale jest nią. Mnie także pomogła. Polecam :).

 • T

  cenie sobie panią Górską za profesjonalizm i to, ze potrafi w swoim gabinecie stworzyć przyjazną atmosfere. Można się u niej rozluźnic, na fotelu nigdy nie jestem spięta nawet jeśli mam swoje schizy, że znieczulenie nie zadziała (a przecież działa zawsze). Sporo zębów musiałam wyleczyć, na szczęście w Multimedzie zrobili to sprawnie, bez bólu, bez ukrytych kosztów. Polecam.

 • D

  na panią Małgorzatę trafiłem, kiedy szukałem dobrego specjalisty który leczy skutecznie i kompleksowo,a do tego zapewnia pacjentom poczucie komfortu w gabinecie. doktor Górska własnie taka jest, dzieki niej mam w koncu wszyzstkie zęby wyleczone i chodze na kontrole.

 • M

  Jeśli chodzi o leczenie protetyczne, czyli na przykład wstawianie koron i licówek, to Multimed ma naprawdę świetnych specjalistów. Trafiłam do nich z ułamaną piątką ? zajęła się mną doktor Górska (nie wiem czy mają jeszcze jakiegoś protetyka) i uratowała zęba!! A ja już myślałam, że będzie do usunięcia?

 • A

  Dlaczego żadna z osób negatywnie oceniająca dr. Górską nie ma odwagi się podpisać, tchórze
  Ja wystawiam najwyższą ocenę za fachowość, kompetencje, profesjonalizm i osobowość

 • A

  Nie jestem zwolennikiem takiego typu miejsc w sieci, ale wyjątkowo wypowiem się na temat tego gabinetu. Jestem im bardzo wdzięczny za to co dla mnie zrobili. Dzięki ich pracy mam zęby, mogę noormalnie jesc, mówić i żyć jak każdy człowiek. Zdecydowałem się na implanty i jestem bardzo zadowolony. Ci którzy mają zdrowe zęby, nie rozumieją zapewne co w tym szczególnego, że ktoś mi je od nowa zrobił. Tylko ten kto musiał żyć bez zębów przez jakiś czas docenia jaki to wielki skarb, mieć pełne uzębienie. Jeszcze raz dziękuję

 • M

  Doskonała specjalistka, wydaje się, że nadal podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, co niestety w przypadku polskich lekarzy nadal nie jest czynnością standardową. Precyzyjna w planowaniu oraz w wyjaśnianiu procesu leczenia. Pamięta pacjentów, ich historię. Miły i kompetentny personel pomocniczy. Wybitnie "nie merkantylne" podejście do klienta (zdarzały mi się bezpłatne konsultacje). Zdecydowanie polecam. Zanim zdecydowałem się na leczenie u dr Górskiej byłem na konsultacjach w kilku innych gabinetach. To tu zdobyli moje zaufanie , a ja sie nie zawiodłem. Efekt leczenia i jakość zabiegów (bezbolesność) przewyższyły moje oczekiwania. Śmiało polecam Panią dr Górską.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog Małgorzata Górska - studia stomatologiczne ukończyłam w 1988 r. na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie.W roku 1995 zdałam egzamin specjalizacyjny z wynikiem pozytywnym i otrzymałam dyplom specjalisty I stopnia ze stomatologii ogólnej.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Na bieżąco śledzę trendy w stomatologii światowej, wykorzystując nowe metody leczenia w swojej praktyce. Jestem członkiem internetowych list dyskusyjnych dla stomatologów - Endodoncja, Dentonet, które umożliwiają konsultowanie trudnych przypadków z lekarzami z całej Polski lub Europy.
  Jestem ciepłą, życzliwą osobą co zjednuje mi sympatię pacjentów. Największą satysfakcję sprawia mi radość i zadowolenie pacjenta po prawidłowo przeprowadzonym leczeniu. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci Klaudii i Szymona. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki i jeździć na nartach lub rowerze. Moją pasją są podróże. Wraz z mężem i dziećmi uprawiam caravaning.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Choroby

Zdjęcia