Adresy (3)

Ostrowskiego 3, Fabryczna , Wrocław
Prywatny Gabinet Chirurgii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Powstańców Śląskich 7a, Krzyki , Wrocław
Centrum Medicover - Wrocław (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna

Konsultacja z zakresu chirurgii naczyniowej, angiologii • od 150 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Akademia Medyczna we Wrocławiu (1986 r.) Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej (1994 r.) Dyplom lekarza medycyny estetycznej (2004 r.) Podyplomo...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja z zakresu chirurgii naczyniowej, angiologii

od 150 zł


Lekarska 1, Wrocław

od 150 zł

VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we Wrocławiu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany

Panią Doktor polecam z czystym sumieniem,pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie plus empatia,co jest niezmiernie rzadką cechą ,szczególnie w tej profesji .
pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany

Panią doktor jestem zachwycona. Po tragicznej wizycie w innej placówce, wręcz spadła mi z nieba. Teraz chodzę do niej zarówno przez medicover jak i prywatnie . Darzę ją dużym zaufaniem i z żadną sprawą nie zawaham się do niej pójść. Jest miła, ciepła, człowiek czuje się komfortowo. W dodatku zawsze czuję się słuchana a odpowiedzi jakie dostaję są kompetentne, wyczerpujące i co najważniejsze - zrozumiałe dla laika.


A
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią doktor. Profesjonalne a przy tym życzliwe podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.


P
Użytkownik zweryfikowany

polecam z czystym sumieniem, bylem na roznych zabiegach u Pani doktor, od dermatologicznych standardow po operacje zylakow prawej nogi, wszystko profesjonalnie i z zaangazowaniem. wlasnie polecam ja kolejnym osobom w internecie i nie tylko. wdzieczny i zadowolony pacjent


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim, którzy obawiają się iść do chirurga.
Chciałbym aby każdy lekarz podchodził do swojej pracy z takim poświęceniem i zapałem jak Pani doktor.
Pani doktor przykłada ogromną wagę do dobrego samopoczucia pacjenta w czasie wizyty i zabiegu, pośpiech jest słowem, które nigdy tam nie występuje, a Pani doktor wszystko powoli wyjaśnia.
Od dziś nie boje się chodzić do chirurga :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Po pierwsze ustosunkuję się do pierwszej opinii z dnia 25.05.2010, jak Pani zauważyła kaszak, to faktycznie dość błahy problem "Poszłam do Pani doktor z dość błahym problemem - wycięcie kaszaka" Zażądanie od chirurga zwolnienia lekarskiego z powodu tak mało inwazyjnego zabiegu jest po prostu śmieszne i nie na miejscu. Moja mama miała kaszaka, który sam pękł, opróżnił się w ten sposób. Nie miała zakładanego opatrunku, jedynie przemywanie rany, normalnie chodziła do pracy. Rana się zagoiła i nie wdało się żadne zakażenie.

Pani Doktor, to godny polecenia chirurg, do tego bardzo ciepła osoba, która wysłucha, zawsze coś doradzi. Korzystam z usług dr Firkowskiej-Skóry regularnie, zarówno w Centrum Medicover, jak i w przychodni na ul. Ostrowskiego. U Pani doktor usuwałam już wiele razy znamiona i jestem z zabiegów zadowolona. Dodam, że Dr Firkowska-Skóra udzieliła mi ważnych informacji odnośnie, jak pielęgnować blizny po zabiegach, poleciła stosowanie plastrów silikonowych, które minimalizują ryzyko powstania bliznowców, do których mam skłonność niestety (zaburzenia procesów gojenia),a plastry nie są wcale drogie. Zamierzam nadal korzystać z usług Pani Doktor, bo naprawdę warto.


G

Poszłam do Pani doktor z dość błahym problemem - wycięcie kaszaka. Na pierwszy zabieg umówiłam się w tygodniu po pracy, a na drugi następnego dnia rano. Przed zabiegiem poprosiłam jeszcze o zwolnienie lekarskie, ponieważ pielęgnacja takiej rany jest dość uciążliwa (nie zakłada się opatrunku, więc rana jest ciągle odkryta, trzeba ją kilkakrotnie w ciągu dnia przemywać spirytusem, nie można też myć głowy przez kilka dni, więc rana ma ciągły kontakt z brudem). Pani doktor odpowiedziała, że "na taki zabieg nie przysługuje zwolnienie". Zapytałam się, czy w związku z tym mam iść do pracy ze świeżą nie osłoniętą raną. Usłyszałam, że tak. W takiej sytuacji zrezygnowałam z zabiegu - moje zdrowie jest w końcu ważniejsze. Mój ojciec kilka lat temu też miał usuwaną jakąś zmianę na głowie. Nie poszedł wtedy na zwolnienie i wdało się zakażenie. Przeleżał później tydzień w szpitalu!


K
Użytkownik zweryfikowany

BARDZO DOBRA PANI DOKTOR EMANUJE Z NIEJ POŚWIĘCENIE I ODDANIE
CO PRAWDA WZIYTY SĄ KOSZTOWNE, ALE WIELE RAZU SŁYSZAŁAM, JAK PACJĘCI NA KORYTARZU WSPOMINALI POPRZEDNIE BRAKI REZULTATÓW LECZENIA(CHOCIAŻ TEZ PŁACILI)
DOPIERO PANI DOKTOR ZE SWOIM ZARÓWNO DOŚWIADCZENIEM JAK I PASJĄ STARA SIĘ ROBIĆ CO W JEJ MOCY-ZAWSZE DORADZI...CZASEEM POSTRASZY, ALE TO DLA NASZEGO DOBRA, ŻEBYŚMY O SIEBIE DBALI, LECZY SIĘ U NIEJ WAŻNA DLA MNIE OSOBA, WIĘC DZIĘKUJE I POLECAM:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra Pani doktor wszystkim śmiało polecam. Profesjonalnie podchodzi do tematu.
Potrafi doradzić nie tylko w swojej dziedzinie, ale i w innych dziedzinach medycznych.
Oddana swej pracy, Lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Tak się składa,że znam tą Panią długo, bo jest moją byłą sąsiadką. Pięć lat temu moja kochana żona złamała nogę, zadzwoniłem do Niej, żeby mi coś doradziła jak rehabilitować nogę żeby nie było komplikacji, bo byłem najpierw na pogotowiu i potem wezwałem prywatnego lekarza z wizytą ,oj zapomniałem że byłem jeszcze u takiego jednego lekarza w spółdzielni lekarskiej. Proszę sobie wyobrazić ,że żaden z tych lekarzy nic nam nie doradził konkretnego. Zona złamała nogę w kostce. Pani doktor doradziła, że trzeba łykać aspirynę protect i zaleciła specjalne ćwiczenia dla nogi będącej jeszcze w gipsie polegających na napinaniu mięśni ta aspiryna jest potrzebna,żeby się nie wywiązało zakrzepowe zapalenie żył. Zaleciła również masaże i rehabilitację. Zastosowaliśmy wszystkie zalecenia Pani doktor i żona wyzdrowiała sto procent. Ostatnio poddałem się sam operacji przepukliny pachwinowej.
Pani doktor elegancko przeprowadziła mi tą operację w szpitalu. Było tak,że w poniedziałek byłem operowany, a we wtorek profesor kliniki przyszedł na wizytę kazał się położyć na łóżko obejrzał ranę pooperacyjną stwierdził, że jest wszystko dobrze i zdecydował, że w ten sam dzień mogę iść do domu. Jak by było więcej takich LEKARZY, to na świecie było by cudownie, a tak nie jest, bo nie wszyscy są tacy dobrzy.
Wszystkich czytających pozdrawiam. Wdzięczny pacjent.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Akademia Medyczna we Wrocławiu (1986 r.) Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej (1994 r.) Dyplom lekarza medycyny estetycznej (2004 r.) Podyplomo...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Publikacje i artykuły