Mgr

Małgorzata Dudkowska verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

Adresy i kontakt

 • Kraków, małopolskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, Allianz

  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 8 lat

Ostatnia opinia

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do pani Małgorzaty zgłosiłam się z rwą kulszową w 8 miesiącu ciąży. Po przeprowadzonym wywiadzie pani Małgorzata zaproponowała serię pięciu zabiegów w atrakcyjnej cenie co w zupełności wystarczyło na pozbycie się mojego uciążliwego problemu. Jestem bardzo wdzięczna pani Małgorzacie za jej profesjonalizm oraz dużą chęć udzielenia pomocy. Szczerze polecam.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Bronisław Wójcik
  Bronisław Wójcik
  Reumatolog, Internista, Fizjoterapeuta
  Kopernika 32, Kraków
  Profesjonalne podejście do pacjenta. Czas na wizytę został poświęcony mi tyle ile trzeba. Dużo się dowiedziałam… więcej

  Kamil Dudek
  Kamil Dudek
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Wielopole 18a/5, Kraków
  Profesjonalne podejście do pacjenta. Po wizycie odrazu odczuwa się doświadczenie oraz fachowość Pana Kamila, ból… więcej

  Bartosz Szczepanik
  Bartosz Szczepanik
  Fizjoterapeuta
  świętego Łazarza 17, Kraków
  Wizyta przebiegła pomyślnie, problem został omówiony, zastosowano odpowiednią terapię i polecono ćwiczenia korekcyjne… więcej

  Izabela Cieżyńska
  Izabela Cieżyńska
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Sarego 22 /21, Kraków
  Profesjonalna i bezpośrednia. Faktycznie zależy jej na poprawie u pacjenta i docieka jakie są tego przyczyny. Mogę… więcej

  Angelika Wałach
  Angelika Wałach
  Fizjoterapeuta
  Garncarska 4, Kraków
  Pani doktor Wałach Dziękuje za wspaniałą rehabilitację po operacji kręgosłupa, za Pani ciepło i wspaniałe podejście,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Współpraca z ludźmi i możliwość niesienia im pomocy dostarcza mi wiele radości i satysfakcji zawodowej sprawiając.iż praca jest jednocześnie moją pasją. Rola terapeuty stwarza szansę ciągłego rozwoju dostarczając bodźców do nieustającego pogłębiania wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. W terapii z pacjentem najważniejsza jest dla mnie dobra komunikacja oraz pozytywna, sprzyjająca procesowi zdrowienia atmosfera, czyli taka, która stwarza najlepsze warunki dla poprawy zdrowia i samopoczucia psychofizycznego.Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, starając się zaprogramować przebieg terapii w sposób kompleksowy, umożliwiający osiągnięcie maksymalnej skuteczności w możliwie najkrótszym czasie przy realizacji wszystkich wspólnie określonych założeń i określonych celów terapeutycznych. Staram się aby mojej pracy zawsze towarzyszyła miła atmosfera oraz pozytywna energia. Od pacjentów oczekuję współpracy i zaangażowania w terapię co czyni mnie jedynie jej przewodnikiem przy czynnym lub mentalnym udziale pacjenta. W swoich terapiach łączę różne metody i techniki terapeutyczne poznane w trakcie studiów, dotychczasowej praktyki zawodowej oraz kursów i szkoleń podyplomowych.

   Ukończone kursy:

   • Szkolenie podyplomowe w koncepcji Medycyny Ortopedycznej wg dr James'a Cyriax'a (moduły I, II, III)
   • Kurs Podstawowy koncepcji PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation - Proprioceptywna Nerowo-mięśniowa facilitacja);
   • Szkolenie "Mechaniczna diagnostyka i terapia wg McKenzie"
   • Kurs kinesiotapingu z elemenatmi Terapii Manualnej

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Neurologia
  • Rehabilitacja medyczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Do pani Małgorzaty zgłosiłam się z rwą kulszową w 8 miesiącu ciąży. Po przeprowadzonym wywiadzie pani Małgorzata zaproponowała serię pięciu zabiegów w atrakcyjnej cenie co w zupełności wystarczyło na pozbycie się mojego uciążliwego problemu. Jestem bardzo wdzięczna pani Małgorzacie za jej profesjonalizm oraz dużą chęć udzielenia pomocy. Szczerze polecam.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Usługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Pełen profesjonalizm, szyba diagnoza i dokładne wyjaśnienie w czym leży problem. Po trzech wizytach odzyskałem sprawność barku, po pięciu ręka jak nowa. Dodatkowo Pani Małgorzata nastawiła mi łopatkę i teraz już "nie strzela" - nawet nie wiedziałem, że da się coś z tym zrobić. Wszystkie wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie jeszcze nie raz umówię się profilaktycznie na masaż. Polecam!

  • E

   U Pani Małgosi pierwszy raz byłam w zeszłym roku - po upadku na stoku miałam problemy z barkiem. Już po dwóch wizytach odczułam ogromną ulgę i w końcu przespałam całą noc bez środków przeciwbólowych. Pięć wizyt wystarczyło, żeby problem ustąpił na ponad rok. Obecnie mam nawrót kontuzji, ale jestem już po trzech zabiegach i czuję się o wiele lepiej. Mogę normalnie funkcjonować, promieniowanie do szyi ustąpiło, nieznośne spięcie zmalało. Szczerze polecam Panią Małgosię i dziękuję za profesjonalne podejście, serdeczny sposób bycia i zaangażowanie.

  • B
   Lokalizacja:

   Pani Małgorzata jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym ma świetne podejście do pacjenta. Przez siedzący tryb pracy borykałam się z bólami pleców, po kilku wizytach dolegliwości zmniejszyły się. Polecam panią Małgosię z czystym sumieniem.

  • M
   Lokalizacja:

   Z czystym sumieniem polecam! To, co robi pani Małgosia to magia. Przyszłam na konsultację do gabinetu, ponieważ nikt nie potrafił mi pomóc - ból barku po urazie doskwierał mi tak bardzo, że nie przespałam od wypadku nocy a proste czynności dnia codziennego sprawiały mi ogromną trudność, gdyż bark miał całkowicie ograniczony zakres ruchomości. Po rzetelnie przeprowadzonym wywiadzie oraz zastosowanej kompleksowej terapii ból po kilku spotkaniach ustąpił a obecnie praktycznie go nie ma. O zakresie ruchomości barku nie wspomnę, ponieważ jest pełen i nie mam problemu z żadnymi czynnościami. Do tego terapia została przeprowadzona w przemiłej atmosferze i dobrana do moich indywidualnych potrzeb. Jestem Pani Małgosi niezmiernie wdzięczna za ogromną pracę, którą zrobiła i polecam każdemu, kto zmaga się z problemami wymagającymi wizyty u fizjoterapeuty.

  • M

   Do Pani Małgosi trafiłam z powodu dolegliwości związanych z kręgosłupem lędźwiowym. Zaplanowana i przeprowadzona przez nią terapia zaowocowała ustąpieniem bardzo uciążliwych dolegliwości bólowych i co dla mnie niezwykle ważne powrotem do aktywności sportowej. Rzetelność i profesjonalizm w dziedzinie fizjoterapii w przypadku Pani Małgosi łączą się z niezwykle otwartym podejściem do pacjenta i umiejętnością motywowania i wspierania podczas terapii. Bardzo dziękuje i gorąco polecam.

  • Z
   Lokalizacja: Usługa: kontuzja mięśni

   Pełna profesjonalizmu a jednocześnie bardzo ciepła i serdeczna fizjoterapeutka. Z uważnością wysłuchała problemu i zaleciła kompleksowe działania. Zabieg bardzo rzetelny. A po zabiegu szczegółowe zalecenia do samodzielnych ćwiczeń. Serdecznie polecam Panią Małgorzatę

  • I
   Lokalizacja: Usługa: ból lędźwi

   Do pani Gosi trafiłam z polecenia znajomej, borykałam się z pociążowym bólem lędźwi.Wykupiłam serię 5 wizyt w bardzo atrakcyjnej cenie, które w pełni wystarczyły aby pozbyć się bólu.Serdecznie polecam.

  • N
   Lokalizacja: Usługa: ból lędźwi

   Pani Małgorzata Dudkowska jest fizjoterapeutka, która wyróżnia się ogromną kompetencją i zaangażowaniem w swoją pracę.Widać, że wie co robi,z największa dokładnością odpowiada na wszelkie pytania,tłumaczy co robi i dlaczego.Efekty terapii były natychmiastowe.Borykałam się z bólem lędźwi i krzyża.Wszelkie objawy minęły w pełni po kilku wizytach.

  • Profesjonalne i rzeczowe podejście do moich bolacych pleców czego finałem jest powrót na parkiet. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Szczerze polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG