Mgr

Małgorzata Dudkowska verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

Adresy i kontakt

 • Kraków, małopolskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, Allianz

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 8 lat

Ostatnia opinia

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Do pani Małgorzaty zgłosiłam się z rwą kulszową w 8 miesiącu ciąży. Po przeprowadzonym wywiadzie pani Małgorzata zaproponowała serię pięciu zabiegów w atrakcyjnej cenie co w zupełności wystarczyło na pozbycie się mojego uciążliwego problemu. Jestem bardzo wdzięczna pani Małgorzacie za jej profesjonalizm oraz dużą chęć udzielenia pomocy. Szczerze polecam.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Bronisław Wójcik
  Bronisław Wójcik
  Reumatolog, Internista, Fizjoterapeuta
  Kopernika 32, Kraków
  Pan doktor bardzo miły, konkretny człowiek. Fachowiec w swojej dziedzinie. Szybka, konkretna diagnoza, jestem bardzo… więcej
  Umów wizytę

  Kamil Dudek
  Kamil Dudek
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Wielopole 18a/5, Kraków
  Pan Kamil to profesjonalista ,ból barku z którym się zgłosiłam został usunięty już podczas pierwszej wizyty. Z… więcej
  Umów wizytę

  Bartosz Szczepanik
  Bartosz Szczepanik
  Fizjoterapeuta
  świętego Łazarza 17, Kraków
  Pan Bartosz jest bardzo kompetentnym i sympatycznym specjalistą. Po wizycie u niego dokuczający mi ból szyi znacznie… więcej
  Umów wizytę

  Izabela Cieżyńska
  Izabela Cieżyńska
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Sarego 22 /21, Kraków
  Po wyleczeniu kontuzji zostałem skierowany przez ortopedę na rehabilitację do pani Izabeli. W ciągu miesiąca udało… więcej
  Umów wizytę

  Angelika Wałach
  Angelika Wałach
  Fizjoterapeuta
  Garncarska 4, Kraków
  Bardzo życzliwa i posiadająca ogromną wiedzę w temacie. Poświęciła mi sporo więcej swojego cennego czasu, niż… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Współpraca z ludźmi i możliwość niesienia im pomocy dostarcza mi wiele radości i satysfakcji zawodowej sprawiając.iż praca jest jednocześnie moją pasją. Rola terapeuty stwarza szansę ciągłego rozwoju dostarczając bodźców do nieustającego pogłębiania wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. W terapii z pacjentem najważniejsza jest dla mnie dobra komunikacja oraz pozytywna, sprzyjająca procesowi zdrowienia atmosfera, czyli taka, która stwarza najlepsze warunki dla poprawy zdrowia i samopoczucia psychofizycznego.Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, starając się zaprogramować przebieg terapii w sposób kompleksowy, umożliwiający osiągnięcie maksymalnej skuteczności w możliwie najkrótszym czasie przy realizacji wszystkich wspólnie określonych założeń i określonych celów terapeutycznych. Staram się aby mojej pracy zawsze towarzyszyła miła atmosfera oraz pozytywna energia. Od pacjentów oczekuję współpracy i zaangażowania w terapię co czyni mnie jedynie jej przewodnikiem przy czynnym lub mentalnym udziale pacjenta. W swoich terapiach łączę różne metody i techniki terapeutyczne poznane w trakcie studiów, dotychczasowej praktyki zawodowej oraz kursów i szkoleń podyplomowych.

   Ukończone kursy:

   • Szkolenie podyplomowe w koncepcji Medycyny Ortopedycznej wg dr James'a Cyriax'a (moduły I, II, III)
   • Kurs Podstawowy koncepcji PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation - Proprioceptywna Nerowo-mięśniowa facilitacja);
   • Szkolenie "Mechaniczna diagnostyka i terapia wg McKenzie"
   • Kurs kinesiotapingu z elemenatmi Terapii Manualnej

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Neurologia
  • Rehabilitacja medyczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Do pani Małgorzaty zgłosiłam się z rwą kulszową w 8 miesiącu ciąży. Po przeprowadzonym wywiadzie pani Małgorzata zaproponowała serię pięciu zabiegów w atrakcyjnej cenie co w zupełności wystarczyło na pozbycie się mojego uciążliwego problemu. Jestem bardzo wdzięczna pani Małgorzacie za jej profesjonalizm oraz dużą chęć udzielenia pomocy. Szczerze polecam.

  • T
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Usługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Pełen profesjonalizm, szyba diagnoza i dokładne wyjaśnienie w czym leży problem. Po trzech wizytach odzyskałem sprawność barku, po pięciu ręka jak nowa. Dodatkowo Pani Małgorzata nastawiła mi łopatkę i teraz już "nie strzela" - nawet nie wiedziałem, że da się coś z tym zrobić. Wszystkie wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie jeszcze nie raz umówię się profilaktycznie na masaż. Polecam!

  • E

   U Pani Małgosi pierwszy raz byłam w zeszłym roku - po upadku na stoku miałam problemy z barkiem. Już po dwóch wizytach odczułam ogromną ulgę i w końcu przespałam całą noc bez środków przeciwbólowych. Pięć wizyt wystarczyło, żeby problem ustąpił na ponad rok. Obecnie mam nawrót kontuzji, ale jestem już po trzech zabiegach i czuję się o wiele lepiej. Mogę normalnie funkcjonować, promieniowanie do szyi ustąpiło, nieznośne spięcie zmalało. Szczerze polecam Panią Małgosię i dziękuję za profesjonalne podejście, serdeczny sposób bycia i zaangażowanie.

  • B
   Lokalizacja:

   Pani Małgorzata jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym ma świetne podejście do pacjenta. Przez siedzący tryb pracy borykałam się z bólami pleców, po kilku wizytach dolegliwości zmniejszyły się. Polecam panią Małgosię z czystym sumieniem.

  • M
   Lokalizacja:

   Z czystym sumieniem polecam! To, co robi pani Małgosia to magia. Przyszłam na konsultację do gabinetu, ponieważ nikt nie potrafił mi pomóc - ból barku po urazie doskwierał mi tak bardzo, że nie przespałam od wypadku nocy a proste czynności dnia codziennego sprawiały mi ogromną trudność, gdyż bark miał całkowicie ograniczony zakres ruchomości. Po rzetelnie przeprowadzonym wywiadzie oraz zastosowanej kompleksowej terapii ból po kilku spotkaniach ustąpił a obecnie praktycznie go nie ma. O zakresie ruchomości barku nie wspomnę, ponieważ jest pełen i nie mam problemu z żadnymi czynnościami. Do tego terapia została przeprowadzona w przemiłej atmosferze i dobrana do moich indywidualnych potrzeb. Jestem Pani Małgosi niezmiernie wdzięczna za ogromną pracę, którą zrobiła i polecam każdemu, kto zmaga się z problemami wymagającymi wizyty u fizjoterapeuty.

  • M

   Do Pani Małgosi trafiłam z powodu dolegliwości związanych z kręgosłupem lędźwiowym. Zaplanowana i przeprowadzona przez nią terapia zaowocowała ustąpieniem bardzo uciążliwych dolegliwości bólowych i co dla mnie niezwykle ważne powrotem do aktywności sportowej. Rzetelność i profesjonalizm w dziedzinie fizjoterapii w przypadku Pani Małgosi łączą się z niezwykle otwartym podejściem do pacjenta i umiejętnością motywowania i wspierania podczas terapii. Bardzo dziękuje i gorąco polecam.

  • Z
   Lokalizacja: Usługa: kontuzja mięśni

   Pełna profesjonalizmu a jednocześnie bardzo ciepła i serdeczna fizjoterapeutka. Z uważnością wysłuchała problemu i zaleciła kompleksowe działania. Zabieg bardzo rzetelny. A po zabiegu szczegółowe zalecenia do samodzielnych ćwiczeń. Serdecznie polecam Panią Małgorzatę

  • I
   Lokalizacja: Usługa: ból lędźwi

   Do pani Gosi trafiłam z polecenia znajomej, borykałam się z pociążowym bólem lędźwi.Wykupiłam serię 5 wizyt w bardzo atrakcyjnej cenie, które w pełni wystarczyły aby pozbyć się bólu.Serdecznie polecam.

  • N
   Lokalizacja: Usługa: ból lędźwi

   Pani Małgorzata Dudkowska jest fizjoterapeutka, która wyróżnia się ogromną kompetencją i zaangażowaniem w swoją pracę.Widać, że wie co robi,z największa dokładnością odpowiada na wszelkie pytania,tłumaczy co robi i dlaczego.Efekty terapii były natychmiastowe.Borykałam się z bólem lędźwi i krzyża.Wszelkie objawy minęły w pełni po kilku wizytach.

  • Profesjonalne i rzeczowe podejście do moich bolacych pleców czego finałem jest powrót na parkiet. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Szczerze polecam.