Umów wizytę 204 odwiedziny w ciągu 30 dni

Współpraca z ludźmi i możliwość niesienia im pomocy dostarcza mi wiele radości i satysfakcji zawodowej sprawiając.iż praca jest jednocześnie moją pasją. Rola terapeuty stwarza szansę… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pełen profesjonalizm, szyba diagnoza i dokładne wyjaśnienie w czym leży problem. Po trzech wizytach odzyskałem sprawność barku, po pięciu ręka jak nowa. Dodatkowo Pani Małgorzata nastawiła mi łopatkę i teraz już "nie strzela" - nawet nie wiedziałem, że da się coś z tym zrobić. Wszystkie wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie jeszcze nie raz umówię się profilaktycznie na masaż. Polecam!

 • E

  U Pani Małgosi pierwszy raz byłam w zeszłym roku - po upadku na stoku miałam problemy z barkiem. Już po dwóch wizytach odczułam ogromną ulgę i w końcu przespałam całą noc bez środków przeciwbólowych. Pięć wizyt wystarczyło, żeby problem ustąpił na ponad rok. Obecnie mam nawrót kontuzji, ale jestem już po trzech zabiegach i czuję się o wiele lepiej. Mogę normalnie funkcjonować, promieniowanie do szyi ustąpiło, nieznośne spięcie zmalało. Szczerze polecam Panią Małgosię i dziękuję za profesjonalne podejście, serdeczny sposób bycia i zaangażowanie.

 • B
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacja

  Pani Małgorzata jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym ma świetne podejście do pacjenta. Przez siedzący tryb pracy borykałam się z bólami pleców, po kilku wizytach dolegliwości zmniejszyły się. Polecam panią Małgosię z czystym sumieniem.

 • M
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacja

  Z czystym sumieniem polecam! To, co robi pani Małgosia to magia. Przyszłam na konsultację do gabinetu, ponieważ nikt nie potrafił mi pomóc - ból barku po urazie doskwierał mi tak bardzo, że nie przespałam od wypadku nocy a proste czynności dnia codziennego sprawiały mi ogromną trudność, gdyż bark miał całkowicie ograniczony zakres ruchomości. Po rzetelnie przeprowadzonym wywiadzie oraz zastosowanej kompleksowej terapii ból po kilku spotkaniach ustąpił a obecnie praktycznie go nie ma. O zakresie ruchomości barku nie wspomnę, ponieważ jest pełen i nie mam problemu z żadnymi czynnościami. Do tego terapia została przeprowadzona w przemiłej atmosferze i dobrana do moich indywidualnych potrzeb. Jestem Pani Małgosi niezmiernie wdzięczna za ogromną pracę, którą zrobiła i polecam każdemu, kto zmaga się z problemami wymagającymi wizyty u fizjoterapeuty.

 • M

  Do Pani Małgosi trafiłam z powodu dolegliwości związanych z kręgosłupem lędźwiowym. Zaplanowana i przeprowadzona przez nią terapia zaowocowała ustąpieniem bardzo uciążliwych dolegliwości bólowych i co dla mnie niezwykle ważne powrotem do aktywności sportowej. Rzetelność i profesjonalizm w dziedzinie fizjoterapii w przypadku Pani Małgosi łączą się z niezwykle otwartym podejściem do pacjenta i umiejętnością motywowania i wspierania podczas terapii. Bardzo dziękuje i gorąco polecam.

 • Z
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: kontuzja mięśni

  Pełna profesjonalizmu a jednocześnie bardzo ciepła i serdeczna fizjoterapeutka. Z uważnością wysłuchała problemu i zaleciła kompleksowe działania. Zabieg bardzo rzetelny. A po zabiegu szczegółowe zalecenia do samodzielnych ćwiczeń. Serdecznie polecam Panią Małgorzatę ????

 • I
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: ból lędźwi

  Do pani Gosi trafiłam z polecenia znajomej, borykałam się z pociążowym bólem lędźwi.Wykupiłam serię 5 wizyt w bardzo atrakcyjnej cenie, które w pełni wystarczyły aby pozbyć się bólu.Serdecznie polecam.

 • N
  Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: ból lędźwi

  Pani Małgorzata Dudkowska jest fizjoterapeutka, która wyróżnia się ogromną kompetencją i zaangażowaniem w swoją pracę.Widać, że wie co robi,z największa dokładnością odpowiada na wszelkie pytania,tłumaczy co robi i dlaczego.Efekty terapii były natychmiastowe.Borykałam się z bólem lędźwi i krzyża.Wszelkie objawy minęły w pełni po kilku wizytach.

 • Profesjonalne i rzeczowe podejście do moich bolacych pleców czego finałem jest powrót na parkiet. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Szczerze polecam.

 • Lokalizacja: PROLO-MED terapia i rehabilitacjaUsługa: ból lędźwiowy

  Jestem bardzo zadowolona z usługi przeprowadzonej przez p. Małgosię. Zdecydowana poprawa już po pierwszym zabiegu. Panująca atmosfera jest bardzo sympatyczna, bezstresowa. Indywidualne podejście do pacjenta . Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Współpraca z ludźmi i możliwość niesienia im pomocy dostarcza mi wiele radości i satysfakcji zawodowej sprawiając.iż praca jest jednocześnie moją pasją. Rola terapeuty stwarza szansę ciągłego rozwoju dostarczając bodźców do nieustającego pogłębiania wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. W terapii z pacjentem najważniejsza jest dla mnie dobra komunikacja oraz pozytywna, sprzyjająca procesowi zdrowienia atmosfera, czyli taka, która stwarza najlepsze warunki dla poprawy zdrowia i samopoczucia psychofizycznego.Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, starając się zaprogramować przebieg terapii w sposób kompleksowy, umożliwiający osiągnięcie maksymalnej skuteczności w możliwie najkrótszym czasie przy realizacji wszystkich wspólnie określonych założeń i określonych celów terapeutycznych. Staram się aby mojej pracy zawsze towarzyszyła miła atmosfera oraz pozytywna energia. Od pacjentów oczekuję współpracy i zaangażowania w terapię co czyni mnie jedynie jej przewodnikiem przy czynnym lub mentalnym udziale pacjenta. W swoich terapiach łączę różne metody i techniki terapeutyczne poznane w trakcie studiów, dotychczasowej praktyki zawodowej oraz kursów i szkoleń podyplomowych.

  Ukończone kursy:

  • Szkolenie podyplomowe w koncepcji Medycyny Ortopedycznej wg dr James'a Cyriax'a (moduły I, II, III)
  • Kurs Podstawowy koncepcji PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation - Proprioceptywna Nerowo-mięśniowa facilitacja);
  • Szkolenie "Mechaniczna diagnostyka i terapia wg McKenzie"
  • Kurs kinesiotapingu z elemenatmi Terapii Manualnej

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski
 • polski