Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych diabetologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry człowiek, a jak człowiek to również lekarz o czym świadczy podejście do pacjentów i ich choroby. Pani doktor nie tylko leczy ale również uczy pacjentów jak sami mogą sobie pomóc.
Zasługuje na szacunek i dobre słowo.


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Bień jest wg mojej opinii najlepszym diabetologiem w Ostrowcu. Po 2 latach leczenie u innej diabetolożki ( niezadowolony ze sposobów leczenia mojej cukrzycy), postanowiłem przepisać się do Doktor Bień.
Efekty zmiany leku i nowa dieta przyniosły rezultaty już po kilku miesiącach, a insulina którą teraz stosuje pozwala mi też zaoszczędzić finansowo.
U Doktor Bień na pewno bedę kontynuował leczenie i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor wszystkim pacjentom.
Stanisław


M
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy lekarz postępujący zgodnie ze złożoną przysięgą hipokratesa. Pomimo doskonałych kompetencji jakie Pani dr Bień oferuje swoim pacjentom, jest również doskonałym człowiekiem, z którego serca bije przyjaźń i ogromna dobroć do drugiego osoby.
Polecam wszystkim chorym na cukrzycę.


G

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bezsprzecznie Pani Dr to najlepszy ostrowiecki diabetolog.


G

Pani Małgorzata to kompetentny i rzeczowy diabetolog. Prowadzi moją cukrzycę od 10 lat i sama jestem bardzo zadowolona,a innym śmiało polecam panią doktor.


G

Śmiało podpisuje się pod opiniami moich poprzedników. Bardzo dobry i kompetentny diabetolog.
Stanisław


G

Nie wiem co moge więcej dopisać do opini moich poprzedników.. Poprostu cudowny i prawdziwy lekarz!!!! Mozna śmiało zaryzykować stwierdzenie że Pani Małgorzata jest najlepszym fachowcem diabetologicznym w ostrowcu i okolicach.


D
Użytkownik zweryfikowany

Ma ktoś do tej pani doktor numer aby przyjeła mnie prywatnie z góry dzięki :)


G

Bardzo dobry specjalista, dr bien udzieliła mi wiele cennych wskazówek przez co zrzucilam wiele zbednych kg poprawiając przy tym wyniki swoich cukrów. Oby więcej takich lekarzy w naszej słuzbie zdrowia!!!!!


G

wspaniały człowiek,niezwykle mila i sympatyczna,ale niestety nie mogła mi w pełni pomóc-mimo to nie udawała,ze da rade,odesłała gdzie indziej.to tez dobrze o niej świadczy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie