Ośrodek Diagnostyki

(26 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Diagnostyki

11 Listopada 3F

27-400, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Adamek - Kowalska

  Pediatra, lek.

  • N

   Pani doktor jest rzeczywiście bardzo ludzka - miła, cierpliwa i zawsze służy poradą. Cenie ją przede wszystkim za to, że nie przepisuje od razu antybiotyku (bez potrzeby) i jest dostępna dla rodzica - można z nią porozmawiać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości, obawy. Niestety w trzech przypadkach (u moich dzieci), kiedy diagnoza była naprawdę istotna, nie rozpoznała właściwie choroby, a inni lekarze nie mieli z tym problemu. Po przejściach z dr Czarnecką i tych trzech przypadkach u moich dzieciaków już wiem, że nigdy nie wolno opierać się tylko na jednej diagnozie - WARTO KONSULTOWAĆ z innymi lekarzami.

  • G

   Wspaniały człowiek,bardzo dobry pediatra.Kiedyś ja byłam jej pacjentką,a teraz chodzę do Pani doktor z trójką swoich dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Małgorzata Bień

  Diabetolog, Internista, lek.

  • Bardzo dobry człowiek, a jak człowiek to również lekarz o czym świadczy podejście do pacjentów i ich choroby. Pani doktor nie tylko leczy ale również uczy pacjentów jak sami mogą sobie pomóc.
   Zasługuje na szacunek i dobre słowo.

  • S

   Pani Doktor Bień jest wg mojej opinii najlepszym diabetologiem w Ostrowcu. Po 2 latach leczenie u innej diabetolożki ( niezadowolony ze sposobów leczenia mojej cukrzycy), postanowiłem przepisać się do Doktor Bień.
   Efekty zmiany leku i nowa dieta przyniosły rezultaty już po kilku miesiącach, a insulina którą teraz stosuje pozwala mi też zaoszczędzić finansowo.
   U Doktor Bień na pewno bedę kontynuował leczenie i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor wszystkim pacjentom.
   Stanisław

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania