dr n. med.

Maja Tylińska

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista, Lekarz medycyny estetycznej

13 opinii +dodaj

Jestem lekarzem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z gastroenterologii oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizację z chorób wewnętrznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Medin

  Wspaniała Pani Doktor! Widać, ze ma ogromną wiedzę i doświadczenie!! Oprócz tego jest bardzo miła i wszystko szczegółowo wyjasnia. Bardzo ładny gabinet w dobrej lokalizacji. Polecam zabiegi Sono Queen

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: mezoterapia

  Profesjonalnie i bardzo sympatycznie.Pani dr. Maja dokładnie wytłumaczyła przebieg zabiegu, a efekt widoczny od razu. 100% satysfakcji.

  Maja Tylińska2018-07-06

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 • P
  Lokalizacja: Medin

  Pani doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Przyszłam do niej z konkretnym problemem, dotyczącym układu pokarmowego, a ona nie ograniczyła się do skupienia uwagi tylko na tym problemie, ale popatrzyła na mnie holistycznie, dokładnie mnie zbadała i wypytała wnikliwie o wszelkie szczegóły. Widać zaangażowanie i chęć pomocy. Jestem bardzo zadowolona z zaproponowanej diagnostyki i leczenia. Polecam każdemu.

  Maja Tylińska2018-05-24

  Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa :) Pozdrawiam i do zobaczenia

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: konsultacje internistyczne /gastrologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u p. Doktor . Pani Doktor przy okazji wizyty gastrologicznej przyjrzała się innym moim problemom i dała wskazówki jak sobie z nimi poradzić lub gdzie się udać na konsultacje . Napewno nie jest to ostatnia wizyta :-) Pani doktor jest profesjonalistką w każdym calu , polecam,

  Maja Tylińska2018-05-17

  Pani Renato, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: usunięcie naczyniaków oraz tłuszczaków

  U pani dr byłem pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolony z efektu i żałuję że nie zgłosiłem się wcześniej. Pełen profesjonalizm, lekarz konkretny,dokładny, miły z dużą wiedzą.

  Maja Tylińska2018-05-17

  Panie Aleksandrze, bardzo mnie cieszy Pana opinia. Do zobaczenia :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: plastyka powiek

  Przemila Pani Doktor, pełen profesjonalizm. Korzystałam już z kilku zabiegów. Jestem zachwycona efektami moja skóra jest wyraźnie młodsza i zdrowsza, miło spojrzeć w lustro. Polecam wszystkim.

  Maja Tylińska2018-04-19

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie

 • B
  Lokalizacja: MedinUsługa: medycyna estetyczna

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej konsultacji i zaplanowanej terapii. Na pierwszej wizycie miałam wykonany zabieg mezoterapii, jestem zachwycona efektem. Będę polecać Panią dr wszystkim i sama, jak najbardziej, wrócę na kolejne zabiegi.

  Maja Tylińska2018-04-19

  Dziękuję bardzo i do zobaczenia :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medin

  Pani Doktor jest rzetelną profesjonalistką. Bardzo precyzyjnie i skrupulatnie wykonuje zabiegi, do tego jest przemiła i bardzo sympatyczna. Ma ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm.

  Maja Tylińska2018-04-19

  Pani Izo, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam :)

 • K
  Lokalizacja: MedinUsługa: mezoterapia

  Do gabinetu Pani Doktor trafiłam z polecenie, zbliżały się właśnie moje 40 urodziny i doszłam do wniosku że czas zadbać o swój wygląd bo czas nie działa na moją korzyść. Udałam się do gabinetu z myślą o konsultacje, bo z jednej strony chciałam zadbać o swój wygląd a z drugiej strony nie chciałam wyglądać nie naturalnie. Pani dr. Tylińska zadbała o wszystkie moje potrzeby zaleciła mi zabiegi w celu nawilżenia skóry, która po trzech wizytach stała się zdrowa i promienna i dużo bardziej napięta/ jędra. Podczas ostatniego zabiegu zapytałam o zabiegi na usta, kiedyś w młodości miałam pełne jędrne usta, ale teraz wyglądają dużo gorzej są mniejsze ....... Nie podobają mi się usta napompowane i nie naturalne, a Pani dr Tylińska powiedziała że można je lekko nawilżyć i zapewniała mnie że będę wyglądały jak kiedyś. Byłam się bardzo efektu, ale zgodziłam się bo widziałam efekty zabiegów na skórę.
  Dzisiaj jestem bardzo zadowolona bo po zabiegu moje usta wygadają jak kiedyś, są wygładzone i nawilżone.
  Drogie Panie polecam z całego serca zabiegi u dr. Tylińskiej, jest lekarzem która bardzo dobrze odczytała moje potrzeby i spełniła wszystkie moje oczekiwania. Jest niezwykle miła i miałam poczucie że nie naciąga na zbyteczne zabiegi. Ja jestem bardzo zadowolona wyglądam tak jak chciałam.

  Maja Tylińska2018-04-19

  Pani Katarzyno, dziękuję za przemiłą opinię. Bardzo się cieszę, że wizyta spełniła Pani oczekiwania :) Pozdrawiam i do zobaczenia.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: korekcja sylwetki

  Ogromnie miła i sympatyczna p. Doktor, dbająca o pacjenta w trakcie wizyty i również po. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego problemu i liczy się dla niej tylko dobro pacjenta . Serdecznie polecam . Beata M

  Maja Tylińska2018-03-26

  Pani Beatko, dziękuję za te ciepłe słowa, są one dla mnie bardzo ważne :) Pozdrawiam serdecznie :)

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z gastroenterologii oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.
  Specjalizację z chorób wewnętrznych uzyskałam w Klinice Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w szpitalu im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi.

  Specjalizację z zakresu gastroenterologii odbywam w Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii-Instytucie im. M.Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

  W roku 2013 uzyskałam stopień doktora nauk medycznych.

  Jestem absolwentką studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej GWSH w Katowicach oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

  Konsultuję w zakresie chorób wewnętrznych i gastrologii.

  W zakresie medycyny estetycznej przeprowadzam zabiegi usuwania zmarszczek (z wykorzystaniem różnych indywidualnie dobranych technik), powiększanie, modelowanie i nawilżanie ust, zabiegi mezoterapii igłowej (osocze bogatopłytkowe oraz preparaty do mezoterapii), zabiegi z zastosowaniem urządzenia Dermapen oraz peelingi medyczne. Wykonuję zabiegi bezinwazyjnego liftingu technologią HIFU, przeprowadzam lipolizę iniekcyjną i zajmuję się usuwaniem przebarwień.
  Przebyłam, w zakresie wyszczególnionych zabiegów, szereg szkoleń i kursów potwierdzonych stosownymi certyfikatami, jednak najważniejszym potwierdzeniem wymienionych umiejętności jest zadowolenie moich Pacjentów.

  Ponadto jestem autorką i współautorką szeregu publikacji.
  Swoją wiedzę stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

  Dodatkowe umiejętności:
  - Badania kierowców kat.B
  - Badanie USG jamy brzusznej

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski – 2001 - 2007r
 • Ubezpieczenia zdrowotne i Zarządzanie Ochroną Zdrowia, Wydział Nauk o Zdrowiu, UM w Łodzi, studia podyplomowe, 2012r

Publikacje

 • Testosterone therapy improves the heart rate turbulence without effect on NT-proBNP level in men with metabolic syndrome, Horm Metab Res 2014; 46: 116-119
 • Effect of short-term testosterone replacement therapy on heart rate variability in men with hypoandrogen-metabolic syndrome, Pol Arch Med Wewn. 2013; 123 (9): 467-473
 • The relationship between testosterone deficiency and metabolic syndrome in obese men, Pol Merkur Lekarski; 2013 Jan;34(199):24-8
 • Dysthymia as a mask of celiac disease – case report, Clinical and Experimental Medical Letters, 2010;51(2)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • II nagroda za prezentację pracy na Międzynarodowej Konferencji Studenckich Towarzystw Naukowych i Młodych Lekarzy w Łodzi – 2006r.
 • Wyróżnienie pracy na Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Towarzystw Naukowych i Młodych Lekarzy w Łodzi – 2004r.

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • hiszpański

Staże

 • Staż podyplomowy – WSS im. M. Pirogowa w Łodzi
 • Staż specjalizacyjny – Klinika Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w szpitalu im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
 • Staże i kursy zagraniczne:
 • Martin-Luther-Universität, Halle, Niemcy, lipiec 2002
 • Helios Kliniken, Schwerin, Niemcy, sierpień 2003
 • Rotunda Hospital, Dublin, Irlandia, lipiec 2006
 • Bonn, Niemcy, luty 2012
 • Summer School, United European Gastroenterology, Praga, czerwiec 2017
więcej

Zdjęcia