mgr

Maja Czerwińska-Rogowska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, kierunek Dietetyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka. Aktualnie w trakcie studiów doktoranckich w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: NutriDiet Med Gabinet Dietetyczny Maja Czerwińska-Rogowska

  Pani Maja pomogła mojej córce w walce z otyłością. W końcu udało nam się schudnąć mimo, że Zuzia była już zrażona współpracą z poprzednim dietetykiem. Całe szczęście znalazłyśmy Panią Maję i teraz córka bez problemu odwiedza dietetyka. Dziękujemy Pani Maju

 • P
  Lokalizacja: NutriDiet Med Gabinet Dietetyczny Maja Czerwińska-Rogowska

  Polecam Panią Dietetyk. Jest bardzo sympatyczna i zna się na swojej pracy. Przed wizytą trochę obawiałem się diety ale zupełnie niepotrzebnie. Pani Maja dobrała ją do tego, co najbardziej lubię jeść więc nawet specjalnie nie odczuwam, że jestem na diecie. A efekty widoczne były bardzo szybko. Schudłem już ponad 10kg

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przez to że wizyta dotyczyła dziecka, mogę powiedzieć że odbyła się w taki sposób jaki oczekiwałam. Najwazniejsze żeby dziecko nabrało zaufania i chęci do współpracy i tak to się zapowiada.

  Maja Czerwińska-Rogowska2018-02-24

  Bardzo dziękuję za zaufanie - od poniedziałku zaczynamy realizować nasz plan. Myślę, że razem pokażemy Oleńce, że zdrowe odżywianie może być fantastyczną i pyszną przygodą. Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: analiza stanu odżywienia

  Pani Maja jest bardzo dobrą dietetyczką,schudłam już ponad 8 kilo i to jeszcze nie koniec.Podchodzi do pacjęta indywidualnie,jest miła i sympatyczna.Posiłki są smaczne i wystarcząjące.Bardzo polecam.

  Maja Czerwińska-Rogowska2018-02-24

  Bardzo dziękuję za opinię i polecenie. Pozdrawiam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: NutriDiet Med Gabinet Dietetyczny Maja Czerwińska-Rogowska

  Pani Maja to profesjonalistka.Dzięki diecie .którą dla mnie przygotowała mogłam z przyjemnością schudnąć bez katowania się. Zna się swietnie na tym co robi .Jest sympatyczna i przemiła.Goraco polecam.

  Maja Czerwińska-Rogowska2018-02-24

  Bardzo dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Panią Dietetyk. Pomogła mi schudnąć już 10kg a plan jest na kolejne 10kg. Dieta jest pyszna, wcale nie czuję, że jestem na diecie. W razie pytań mogę zawsze liczyć na pomoc i wsparcie Pani Mai. Polecam :)

  Maja Czerwińska-Rogowska2018-02-24

  Bardzo dziękuję za opinię, gratuluję efektów i walczymy dalej :) Pozdrawiam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: Gabinet KoszalinUsługa: kuracja odchudzająca

  Gorąco polecam! Profesjonalistka przez duże "P". Dieta od Pani Mai jest smaczna, urozmaicona a przede wszystkim dostosowana do moich preferencji żywieniowych:) Przez co bycie na diecie jest przyjemnością, a nie koniecznością! (Jak było do tej pory) Ponadto zawsze można liczyć na pomoc Pani Doktor oraz wsparcie.

  Maja Czerwińska-Rogowska2017-12-29

  Pani Agato bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że dieta przypadła Pani do gustu. Do zobaczenia na kolejnej wizycie.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet KoszalinUsługa: kuracja odchudzająca

  Zgubiłem już 15kg, dieta jest smaczna i łatwo jej przestrzegać a dietetyczka miła i bardzo dba o pacjenta :)

  Maja Czerwińska-Rogowska2017-12-29

  Gratuluję efektów, walczymy dalej :)

 • I
  Lokalizacja: Gabinet KoszalinUsługa: odchudzanie, trwała zmiana nawyków żywieniowych

  Pani Maja to świetna profesjonalistka w swojej dziedzinie - ma olbrzymią wiedzę i potrafi fajnie się nią podzielić, ucząc swoich pacjentów zasad zdrowego odżywiania. Otwarta na propozycje pacjentów, dietę dobiera indywidualnie, a jej efekty są naprawdę niesamowite. Wspiera w trudnych chwilach, motywuje do walki o zdrowie i wygląd, razem z pacjentem cieszy się z osiągniętych efektów. Polecam każdemu, kto w miłej atmosferze chce podjąć się trudnego zadania jakim jest odchudzanie.

  Maja Czerwińska-Rogowska2017-12-29

  Dziękuję za opinię i gratuluję efektów.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dzięki zaleceniom od p. Mai zmieniłam swoje nawyki i osiągnełam swój cel. Jest przemiłą osobą ze świetnym podejściem do pacjenta, którego otacza troską i pełnym zainteresowaniem. Doskonale zna się na tym, co robi. Była mocno zaangażowana w pracę ze mną i bardzo mi pomogła. Szczerze polecam!

  Maja Czerwińska-Rogowska2017-12-29

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, kierunek Dietetyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka. Aktualnie w trakcie studiów doktoranckich w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W trakcie studiów uczestniczyłam w w wielu projektach badawczych m.in. dotyczących restrykcji kalorycznych czy przesiąkliwości jelit. Jestem autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych dotyczących dietetyki. Prezentowane przeze mnie na licznych polskich i międzynarodowych konferencjach i sympozjach wyniki badań spotykały się z dużym uznaniem i wielokrotnie były nagradzane.
  Wiedzę i doświadczenia poszerzam pracując na co dzień jako dietetyk kliniczny, gdzie zajmuje się m.in. leczeniem żywieniowym pacjentów zarówno niedożywionych jak i otyłych oraz pacjentami z chorobami dietozależnymi.

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie