Magdalena Naumowicz, stomatolog Białystok

lek. dent. Magdalena Naumowicz

Zapisz

Stomatolog więcej

8 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Białystok, Antoniuk, Białystok
Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jest absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje umiejętności i wiedzę doskonali na licznych kursach i k...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Doktor Naumowicz znów mam ząbki jak perełki.Serdecznie dziękuję za zupełnie bezbolesny zabieg wybielania. Zęby nie są nadwrażliwe, nie wyglądają też sztucznie. Wspaniale, że poswięciła mi Pani tyle czasu i wyjsniła krok po kroku jak je dalej pielęgnowac. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim znajomym. Jestem Pani żywą reklamą.


G
Użytkownik zweryfikowany

Życzliwa, empatyczna, profesjonalna, z bardzo dobrym podejściem do dzieci i bardzo fajnym uspakajającym głosem - tak bardzo pokrótce mogę opisać dr Magdę, ale myślę, że krótki szkic pewnej sytuacji pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego lekarza...zwłaszcza dla swojej Pociechy.
Pewnego razu, na trzy dni przed swoją wizytą żaliłam się mężowi, jak bardzo nie chce mi się iść do dentysty, jak bardzo się boję swojej wizyty (warto nadmienić, że Czar-Dent odwiedzałam regularnie, ale jako towarzyszka i mama, a nie jako Pacjent). Tego wieczoru nie zwróciłam uwagi, jak Kuba słucha tej rozmowy (przy nim nigdy nie mówiłam o swoich doświadczeniach ani o powszechnych stereotypach przyczajonych przy stomatologach. Przez uczciwą propagandę wcisnęłam mu to, że wizyty u dentysty są nagrodą, a nie karą..nie są koniecznością). Spojrzał na mnie tymi niebieskimi oczyma, podszedł, złapał mnie za rękę i dalej patrząc w oczy powiedział: mamusiu, pójdę z Tobą i będę Cię trzymać za rękę. Dr Madzia jest naprawdę fajna i miła. I naprawdę nic nie boli.

To mnie rozwaliło totalnie. Wiedziałam i nie raz rozmawiałam z dr Magdą, czasami też bywam na samej wizycie, ale takiego zachowania ze strony siedmiolatka to ja się nie spodziewałam. Albo zrobiłam mu totalne pranie mózgu, albo (co jest w moich oczach prawdą), dr Magdalena Naumoicz jest stworzona do swojej pracy i robi to z taką pasją, z taką miłością, że aż miło na sercu się robi...a, gdy słyszysz od swojego "kraba" to co ja ,usłyszałam od swojego, jestem przekonana, że nie zmienię lekarza ani gabinetu.
dr Magdaleno, dziękuję Pani.
P.S. A Państwo niech trzymają kciuki...w czwartek mam wizytę w tym gabinecie, ale u dr Elżbiety Domanowskiej. I obiecuję, że opiszę tą wizytę.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jedna z najlepszych dentystek, jakie w życiu spotkałam (chociaż z drugiej strony nie znam ich aż tak dużo),. Dr Magda podczas moich wizyt wykazuje się nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale jest przede wszystkim bardzo delikatna, a to jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ bardzo źle znoszę ból. Od momentu, kiedy zaczęłam chodzić do dr Magdaleny, nie szukam innego stomatologa. Dziękuję Pani Magdo za wszystko.


K
Użytkownik zweryfikowany

Delikatna, bardzo sympatyczna, ale przede wszystkim kompetentna i sumienna. Leczyła moje zęby kilka lat temu i jak do tej pory (właśnie pukam w niemalowane), ani jednego uszczerbku i żadnej poprawki - wszystko idealnie zrobione. Leczenie kanałowe, jakie miałam przyjemność odbyć (poważnie piszę i nie pomyliłam się), to klasa sama w sobie. Nie dość, że byłam świetnie znieczulona jakimś urządzeniem komputerowym, to jeszcze sama atmosfera w centrum, jak też podczas zabiegu - po prostu fenomenalna. Czasami zastanawiam się, czy czasem przez klimę lub inną wentylację nie puszczany jest gaz rozweselający ::-) ale tak na poważnie: po tym, jak doktor zakończyła u mnie leczenie, chodzę do niej tylko na okresowe przeglądy. I będę to robić.

P.S. Pozdrowienia Pani Magdo. Proszę się nie zmieniać!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Kiedyś dr Czarnowska zakładała mi implanty...teraz bywam w gabinecie raz na jakiś czas w celu kontroli. Niedawno przyszła do mnie wnuczka i płacząc powiedziała, że boli ją strasznie ząb. Próbowałem umówić się do dr Czarnowskiej, jednak ta była na urlopie i skierowano mnie do Pani dr Naumowicz Magdaleny. Nie spodziewałem się, że tak młoda dziewczyna (chyba też przy korzystnych zbiegach okoliczności mogłaby być moją wnuczką), tak dobrze (a to za mało powiedziane), poradzi sobie z panicznym lękiem mojej wnuczki. Wierzcie mi Drodzy Państwo lub nie - Ania ani razu się nie wykrzywiła, a na odchodne chciała ucałować dr Naumowicz Magdalenę! Żyję już ładnych parę dekad i, przyznaję, pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem ze strony dziecka. Nigdy nie byłem skłonny do wzruszeń (jednak wiek i doświadczenie niwelują pewne ludzkie cechy), ale ten widok mną wstrząsnął (oczywiście nad wyraz pozytywnie). Jeżeli ktoś szuka dobrego stomatologa dla swojej wnuczki, dziecka czy siostrzeńców....spróbujcie. Dr Naumowicz Magdalena radzi sobie z dziećmi wybornie. Może to dzięki jej barwie głosu - ale nawet ja, siedząc obok, poczułem jak odpływam.


W
Użytkownik zweryfikowany

Panie piszą o dzieciach:) ja sama chodzę do dr Magdy i uważam, że to najlepszy lekarz jaki do tej pory sie mną zajmował. Delikatna i bardzo dokładna!!! Oby każdy lekarz był taki jak ona! Myślę, ze po wizycie u niej można polubić wizyty u stomatologa:)


K
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam opinię AniaFiedoruk89!! Dentystka stworzona do pracy z dziećmi. Fachowa, miła, umie rozmawiać i pocieszać dziecko. Mój Mati miał również znieczulenie gazem i, powiem szczerze, sama chciałabym spróbować. Dla mnie jest to najlepsza dentystka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jeżeli ktoś szuka świetnego stomatologa dla swojego dziecka, dr Naumowicz jest chyba najlepszym specjalistą! Zuzia ani razu nie zapłakała. Dr włączyła bajkę, podała gaz i naprawdę wszystko szybko się skończyło. Na koniec dostaliśmy upominki, a Zuzia zapytała sam, kiedy będzie następna wizyta i jaką bajkę dr włączy :-) ;-) :-). Polecam każdej mamie i każdemu dziecku dr Naumowicz!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jest absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje umiejętności i wiedzę doskonali na licznych kursach i k...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania