Adres

Ściegiennego 4, Grunwald, Poznań
Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
61 639.....

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Cię na moim profilu. Mam na imię Magda, jestem psychologiem (specjalność kliniczna), dyplomowanym psychoterapeutą i certyfikowanym terapeutą śro...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Psychoterapia młodzieży

120 zł


Ściegiennego 4, Poznań

120 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT


Konsultacja psychologiczna

120 zł


Ściegiennego 4, Poznań

120 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT


Psychoterapia indywidualna

120 zł


Ściegiennego 4, Poznań

120 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT


Poradnictwo psychologiczne

120 zł


Ściegiennego 4, Poznań

120 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT


Interwencja kryzysowa

120 zł


Ściegiennego 4, Poznań

120 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT


Psychoterapia dzieci

120 zł


Ściegiennego 4, Poznań

120 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT


Psychoedukacja

120 zł


Ściegiennego 4, Poznań

120 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT


Psychoterapia partnerska

150 zł


Ściegiennego 4, Poznań

150 zł

Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT

Rozstanie, strata, poczucie winy - z tym przyszłam. Odwiedzam Panią Magdę od około 3 miesięcy: nazywa rzeczy po imieniu, trafnie ocenia sytuację i pokazuje, że jestem silniejsza niż sama myślałam. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że widzę efekty tych spotkań!
Jeśli jesteś w kryzysie i wydaje Ci się, że po trzech spotkaniach stoisz w miejscu, uwierz, że z każdym kolejnym spotkaniem będziesz czuł jak Twój sposób myślenia się zmienia, a świadomość samego siebie wzrasta. To bardzo rozwojowe doświadczenie!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Magdy trafiłam w trzecim nawrocie depresji. Po wcześniejszym nieudanym wyborze terapeutki byłam dość sceptyczna, szybko jednak moje obawy się rozwiały. Pani Magda pomogła mi wyjść, początkowo przy wspomaganiu lekami, z ciężkiego nawrotu depresji. Obecnie, po odstawieniu leczenia farmakologicznego, kontynuuję terapię z odczuwalnym postępem i komfortem psychicznym. Jako specjalistka potrafi wnikliwie spojrzeć na problem "globalnie" , poruszając w toku różne kwestie towarzyszące, istotne dla całościowej terapii. Pani Magda jest profesjonalistką i na każdym spotkaniu potwierdza się jej rzetelność i doświadczenie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magdo, bardzo dziękuję za pomoc w trudnych chwilach, trafne pytania dające do myślenia i zrozumienie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT psychoterapia indywidualna

Dzięki Pani Magdzie odzyskałam (a właściwie chyba nawet zyskałam) spokój wewnętrzny. Umówiłam się do Pani Magdy w niezwykle trudnym dla mnie okresie, kiedy sprawy rodzinne i zdrowotne w rodzinie uwypukliły nagromadzone rodzinne napięcia i niesnaski. Pani Magda w sposób bardzo profesjonalny pozwoliła mi zracjonalizować sobie wszystkie wątki zaistniałej sytuacji poszukując zarówno w historii rodziny jak i bieżących - trochę tak jakby zapanowała nad plątaniną różnych lepszych i gorszych myśli w mojej głowie. Zapewniła spojrzenie z zewnątrz, czasem akcent naukowy, objaśniła motywy innych z innej perspektywy oraz przekierowała na ścieżkę myślenia o sobie. Takie potrząśnięcie człowiekiem i popchnięcie na właściwe tory, ale dokonane w białych rękawiczkach.
Dziękuję za profesjonalne, spokojne i kojące spotkania, dzięki którym przygotowałam się na dalsze wyzwania (rodzinne i zawodowe). Nie omieszkam skorzystać ponownie, gdy przypadkiem zacznę niebezpiecznie meandrować :-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT załamanie

Świetna psycholog, bardzo miła osoba pełna ciepła i zrozumienia.
Do Pani Magdy chodzę od ponad roku i jest to niesamowite jak trafnie zadaje pytania, po których wszystko się rozjaśnia.Dzięki Pani Magdzie zauważyłam gdzie jest żródło problemu. Teraz wiem, że zmiany, które dokonały się w moim życiu zawdzięczam psychoterapii. Bardzo polecam tego lekarza wszystkim, którzy chcą coś zmienić w soim życiu, mieć wpływ na nie. Polecam wszystkim i dziękuje Pani Magdzie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT

Pani Magda jest bardzo sympatyczną, konkretną osobą. Potrafi pokazać problem z różnych perspektyw, nie narzuca gotowych rozwiązań. Dzięki niej zobaczyłam jakie mam możliwe perspektywy i strategie rozwiązania mojego problemu.
Polecam wszystkim, którzy znajdą się w sytuacji życiowego impasu. Nawet jedna wizyta może dużo zmienić i pozwoli spojrzeć na rzeczywistość w innym świetle.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MADRA Ośrodek Psychoterapii

Do Pani Magdaleny trafiłam w najgorszym okresie swojego życia - rozpadający się wieloletni związek, nierozwiązane problemy rodzinne z przeszłości i wiele nagromadzonych spraw, które nie dawały spokoju. Potrzebowałam wtedy pomocy osoby, która zrozumie, nie będzie oceniała a swoją wiedzą oraz profesjonalizmem pomoże mi się uporać z tym co tak bardzo mnie gnębiło i nie pozwalało normalnie funkcjonować. Do gabinetu przyszłam pełna obaw i niepewności po pierwszym nieudanym wyborze psychologa, jednak wystarczająco zdeterminowana i zdesperowana, aby rozpocząć terapię. Pani Magdalena okazała się przemiłą osobą potrafiącą z zaangażowaniem słuchać, ale też mówić w odpowiednich momentach. Pozwalała mi się wygadać, wypłakać, czasem wykrzyczeć, aby później merytorycznie podejść do problemu i wyjaśnić co się ze mną dzieje i dlaczego. W przeciągu rocznej terapii przepracowałyśmy mnóstwo problemów, z którymi borykałam się od dzieciństwa, również tych, których nie chciałam sobie uświadamiać. Po każdej sesji wychodziłam zazwyczaj z nową nadzieją i siłami do działania. Patrząc na siebie wstecz i widząc osobę, którą przez ten rok się stałam jest to wspaniała zmiana - czuję się obecnie silniejsza i pewniejsza siebie niż kiedykolwiek. Mając 27 lat w końcu wiem kim jestem, a przynajmniej gdzie szukać siebie. I za to wszystko dziękuję Pani Magdzie, że swoją wiedzą i osobowością potrafiła mnie wyciągnąć na powierzchnię i postawić na nogi.
Panią Magdę mogę i będę z całego serca polecała wszystkim, którzy znajdą się na życiowym zakręcie i będą potrzebowali profesjonalnej pomocy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "Pomarańczowe Ja" relacja dziecko-rodzic

To było moje w życiu pierwsze spotkanie z psychoterapeutą i nie do końca wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Okazało się, że Pani Magdalena to strzał w dziesiątkę.
Nasze spotkanie miało charakter interwencyjny i bardzo pomogło mi w opanowaniu nerwów, spojrzeniu racjonalnie na moją sytuację i obraniu konkretnej strategii prowadzącej do rozwiązania problemu. Potrzebowałam kontaktu z życzliwą, ale konkretną osobą i właśnie to dostałam. Nie spodziewałam się, że jednorazowa wizyta tak mi pomoże. Dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej "Pomarańczowe Ja"

Do Pani Magdy uczęszczałam ponad 1,5 roku. Dzięki tej terapii mogę powiedzieć z czystym sercem, że zmieniło się moje życie. Pani Magda w moim odczuciu jest wspaniałą specjalistką, terapeutką doświadczoną w pracy z osobami, które (tak jak ja) wychowały się w rodzinie dotkniętej schizofrenią. Pani Magda świetnie identyfikuje problemy, ich powody, konsekwencje, motywuje do działania, do zmian, stwarza bardzo intymną i bezpieczną atmosferę zachęcającą do rozmowy. Jest niezwykle empatyczną osobą, z dużym profesjonalizmem, co bardzo szanuję. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że trafiłam akurat do Pani Magdy, która pomogła mi tak wiele zmienić, dzięki czemu czuję się znacznie pewniejsza i spokojniejsza. Dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologiczny Ośrodek Rozwoju i Terapii PORT

Do Pani Magdy trafiłam we wrześniu zeszłego roku. Wcześniej byłam na kilku wizytach u innej Pani Psycholog, ale po pierwszej wizycie u Pani Magdy wiedziałam, że już nie będę zmieniać Psychologa. Wiele godzin rozmów, spojrzenia z drugiej strony, analizowania przeszłości ale również myślenie o przyszłości- to dało mi jasny obraz tego co się ze mną wydarzyło, dlaczego pojawiły się zaburzenia lękowe i jak mogę sama sobie pomóc. Pani Magda jest konkretną osobą, która nie owija w bawełnę- to jest ogromny plus. Ma też w sobie dużo ciepła i zrozumienia- jej uśmiech stawia na nogi nawet w szary dzień. Jest bardzo zaangażowana w pomoc drugiej osobie. Po prawie 10 miesiącach kończę terapię i polecam z całego serca Panią Magdę każdemu kto potrzebuje wysłuchania, zrozumienia i pomocy z problemami.
Pani Magdo, dziękuję za wszystko!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam.
  Jestem z chłopakiem od roku czasu .
  Moim problemem są codzienne kłótnie z chłopakiem o byle co . On kiedyś był bardzo za mną ,wspierał mnie,dbał o mnie,martwił się ,często pisał i dzwonił ,a teraz jest odwrotność tego . Przestał się starać . Mówiłam mu co mnie boli i czego brakuje ,ale nic z tym nie robi . Nie dawno mi napisał coś takiego " Naprawdę mam dość takich kłótni głupich i tego co się dzieję ,że aż się nie chcę rozmawiać i kłócić o jakieś głupoty .Nie rozumiem jak Ci mówię ,że nie chcę iść na spacer tylko odpocząć albo nie mam ochoty lub jestem zmęczony ,a proponuje Ci coś innego ,a i tak będzie ,że tyłka nie ruszę .Nic Ci nie poradzę ,że mi się nie chcę chodzić .Jak się jest w nowym miejscu to można chodzić i zwiedzać bo to jest ciekawe i wtedy nie ma problemu ,ja się staram i chcę starać też coś robię z tobą pójdę pojadę i wg " Na początku związku on mnie zranił ponieważ robił sobie dobrze przy zdjęciach innych dziewczyn (ze szkoły , z okolic ) . Wybaczyłam mu to ponieważ bardzo się starał ,kiedyś jak mu to wypominałam dawał pewność ,że jestem ja i ,że przeprasza ,a teraz po roku czasu jest chamski . Jak pojawia się jakakolwiek kłótnia on nie chcę rozmawiać . Ja nie panuję nad swoimi emocjami czasami ,zdarzało się ,że wyzwałam go od różnych . Bardzo tego żałuję . Staram się nie czepiać i nie kłócić ,ale naprawdę on się tak zmienił ,że ta zmiana mnie dobiła . Bardzo dziwnie ze mną piszę ,mianowicie zaprosił mnie na grilla ,ale ja nie byłam pewna czy mam iść ponieważ ,mogły by być te dziewczyny przy których to robił ,a mnie by bolał ich widok . Napisałam ,że chciałabym być ale nie wiem, a on na to " to bądź ,więcej nie będę powtarzał jesteś albo nie masz mi powiedzieć " W naszą rocznicę strasznie mnie zlewał miałam wrażenie ,że tylko będziemy siedzieć w domu ,pokłóciliśmy się, ja wyszłam z jego domu nawet za mną nie wybiegł poszedł sobie na zajęcia ze straży , pierwsza musiałam go przeprosić . Powtarza mi ,że nie potrafi więcej czułości jak ciągle jest problem o byle co ,a on go nie widzi i nie potrafi zrozumieć . Nie potrafię zrozumieć jak z wrażliwego faceta który płakał jak się pokłóciliśmy zrobił się taki zimny człowiek . On często mówi ,że dusi w sobie i też go to boli ,a już nie umie płakać jak kiedyś . Co raz rzadziej się widujemy ,bo on nie za bardzo chcę i to widzę , kiedyś sam mnie zapraszał a teraz ja się sama muszę wprosić .Bardzo proszę o pomoc .Bardzo go kocham i nie chcę się rozstawać . Czy powinnam odpuścić trochę ? Dać mu luzu ? Po jakim czasie powinnam odejść gdy to się nie zmieni ? Prosiłam go ,żeby poszedł ze mną do psychologa ,ale on nie chcę i nie widzi sensu bo my sami musimy się dogadać . On jest teraz taki trudny , bardzo mi jest przykro ,że te kłótnie ,aż tak doprowadziły ,wcześniej byliśmy zgodną parą ,a teraz czuję ,że tylko ja się staram . Pozdrawiam .

  Witam Cię serdecznie,
  jak czytam tego opisu, mam wrażenie, że cała Twoja uwaga i energia poświęcona jest na bycie w tym związku. Na jego reanimowanie, ratowanie, odnawianie, przeżywanie tych wszystkich emocji. Mam wrażenie, że jesteś już bardzo zmęczona, a działania nie przynoszą oczekiwanego rezultatu lub wręcz odwrotny od odczekiwanego. Bardzo zachęcam Cię, żebyś zrobiła też coś dla siebie, dla własnej przyjemności, rozwoju. Dzięki temu może zyskasz trochę przestrzeni, oddechu. Może z dystansem spojrzysz na tą Waszą relację. Kłótnie na którymś etapie związku się pojawiają i nie ma w tym nic złego. Okazuje się, że ja i drugi człowiek jesteśmy dwiema odrębnymi jednostkami. Jednak istotne jest to, co dalej się robi z tymi kłótniami. Czy konfrontacje zbliżają czy oddalają. I czy każdy może się wypowiedzieć i czuć bezpiecznie. Mam nadzieję, że ktoś Cię w tym wspiera i rozumie. Rodzina, przyjaciele... Może warto też porozmawiać o tym problemie ze specjalistą i w rozmowie z osobą z zewnątrz nadać temu problemowi rozumienie i nabrać dystansu.

  mgr Magdalena Ławreszuk (Jakubik)

 • Ostatnio dzieje się że mną coś niedobrego,nie potrafię zapanować nad sobą,dobija mnie rzeczywistość ale nie chce martwić innych,bo oni mają swoje problemy.Co powinnam zrobić?

  Warto zatroszczyć się o siebie i opowiedzieć komuś o swoich problemach. Może na początku jakiejś bliskiej osobie. To normalne, że bliscy się o nas martwią, jest to oznaką troski i tego, że im na nas zależy. Nie warto skazywać się na taką samotność w zmaganiu się z troskami.Proszę im pozwolić zrobić chociaż tyle. Posłuchać o Pani zmartwieniach. Oczywiście można również wybrać się na konsultację do specjalisty.

  mgr Magdalena Ławreszuk (Jakubik)

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Cię na moim profilu. Mam na imię Magda, jestem psychologiem (specjalność kliniczna), dyplomowanym psychoterapeutą i certyfikowanym terapeutą śro...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Dzienny Oddział Psychiatryczny Poznań ul. 28 czerwca
 • Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego- Dzienny Oddział Psychiatryczny
 • Poradnia Psychologiczna w Szpitalu w Puszczykowie im. Prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (5)