dr n. med.

Magdalena Kołacz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

308 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
3 410 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr n. med. Magdalena Kołacz jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, którą ukończyła w 1995. W 2001 uzyskała tytuł dr nauk medycznych a w roku 2005 specjalizację z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
308 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: wizyta

  Zachęcona pozytywnymi opiniami posatnowiłam skorzystać z usług Pani Doktor. Niestety jestem bardzo rozczarowana. Mój problem polega na ciągłym uczuciu nabrzmiałej dolnej części brzucha. Pani doktor bez żadnego badania USG, po samym dotyku stwierdzila, że to zapalenie pęcherza. Dwa dni później byłam na wizycie u lekarza rodzinnego, który stwierdził, że nie da się takich rzeczy wywnioskować bez badania moczu. Wykonałam więc go i jak się okazało nie jest to nic związanego z pęcherzem. Problem więc nadal nie ustał, a pieniądze i czas zmarnowany. Bardzo mi przykro, że spośród tyłu zadowolonych, tak pechowo trafiło na mnie.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pełen profesjonalizm, Pani Doktor delikatnie przeprowadziła badanie po czym ze szczegółami udzieliła informacji co i jak powinnam robić. Przesympatyczna atmosfera. Dziękuję:)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Nie wyobrażam sobie innego lekarza !! ❤️ Do Pani Magdy trafiłam z polecenia przyjaciółki .. zwykłe badania ogólne .. po jakimś czasie okazało się ze miałam dysplazję szyjki macicy . Dr szybko skierowała do szpitala . Trochę komplikacji było ale wszystko zakończyło się dobrze . Teraz jestem w ciąży i oczywiście Pani Magda będzie prowadzić cala ciążę .. bardzo polecam ! Cudowna kobieta !

 • M
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: wizyta

  Bardzo sympatyczna lekarka. Badanie szybkie, bezbolesne i sprawne.
  Po badaniu cytologicznym na komórkę dostałam dodatkowe zalecenia.
  Jeśli chodzi o antykoncepcję to niestety słabo. Pani doktor bez pytania zapisała tabletki pomimo szerokiego aktualnie dostępnego wachlarza metod zabezpieczających. Kiedy zapytałam o wkładkę hormonalną załamałam ręce. Pani doktor powtórzyła obecnie uważaną już za nieprawdziwą informację, że jest ona tylko dla kobiet które już rodziły. Dodatkowo po moim oświadczeniu, że nie zamierzam mieć dzieci Pani doktór potraktowała mnie jak małolatkę, która przecież zdanie może zmienić. Jako 30 letnia osoba bardzo nie lubię traktowania mnie jako nieodpowiedzialnej za swoje decyzje. Wiadomo, że wkładka w przeciwieństwie do tabletek uwalnia znacznie mniejsze ilości hormonów a jest równie skuteczna. Decyzja powinna należeć do mnie

 • E

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim to, że zostałam do końca wysłuchana. Pani zadawała też szczegółowe pytania dotyczące moich problemów oraz wyjaśniała metody leczenia. Doceniam też poczucie humoru i ogólnie miłą atmosferę. Na plus możliwość kontaktu przez e-mail, na który Pani Doktor zawsze odpowiada. Długo szukałam dobrego ginekologa, mam nadzieję, że w końcu znalazłam!

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani doktor bardzo miła i uprzejma. Wprowadza atmosferę gdzie nie wstydzę się powiedzieć o moich problemach. Przeprowadziła dokładny wywiad i badanie. Nie narzuca jednej metody leczenia lecz proponuje kilka. Dodatkowo Pan w recepcji super miły, ale przy tym rzeczowy. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Pani doktor od samego początku bardzo miła i sympatyczna..pierwszy raz spotkałam się że rozmawiam z lekarzem jak z dobrą znajoma której mogę o wszystkim powiedzieć bez skrępowania mimo iż była to moja pierwsza wizyta dlatego gorąco polecam Panią doktor która poradziła sobie z problemem z którym do niej trafiłam a były ginekolog sobie z tym nie radził....

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: wizyta

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wszystko wyjaśnia, rozwiewa wątpliwości. Przy badaniu fizykalnym nie doświadczyłam nieprzyjemnych "atrakcji" jak ból czy niestosowne komentarze.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: wizyta

  była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, delikatności oraz podejścia do drugiego człowieka.Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Magdalena Kołacz jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, którą ukończyła w 1995.
  W 2001 uzyskała tytuł dr nauk medycznych a w roku 2005 specjalizację z zakresu Ginekologii i Położnictwa.


  Staż pracy:

  -Klinika Endokrynologii i Niepłodności CM UJ w Krakowie
  -5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie
  -Szpital Specjalistyczny im.H. Klimontowicza w Gorlicach
  Odbywała również liczne staże specjalizacyjne w kraju i poza granicami

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl