dr n. med.

Magdalena Chruścielewska-Kiliszek

Gastrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, wieloletnia praktyka zawodowa w Centrum Onkologii-Instytucie (Klinika Gastroenterologii i Hepatologii CMKP)jako asystent naukowo-dydaktyczny… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, wieloletnia praktyka zawodowa w Centrum Onkologii-Instytucie (Klinika Gastroenterologii i Hepatologii CMKP)jako asystent naukowo-dydaktyczny oraz w gastrologicznej poradni przyszpitalnej. Przynależność do Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Specjalizacja z chorób wewnętrznych i gastroenterologii, doktorat z powikłań popromiennych jelita grubego.
  Doświadczenie i wybrane zainteresowania zawodowe w zakresie:
  - nieswoiste choroby zapalne przewodu pokarmowego (ch. Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, nietypowe postacie zapaleń jelit, w tym kolagenowe, limfocytowe, etc.)
  - zapalenia przełyku (eozynofilowe, choroba refluksowa:GERD)
  - choroba wrzodowa, zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego (zespół jelita nadwrażliwego:IBS), choroba uchyłkowa jelit
  - pt po leczeniu onkologicznym z powikłaniami ze strony przewodu pokarmowego (w tym po radioterapii w obrębie miednicy)
  - inne: postępowanie po polipektomii w jelicie grubym, pt po leczeniu chorób nowotworowych przewodu pokarmowego, przewlekłe choroby wątroby.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Jestem bardzo zadowolony z opieki Pani Doktor. Potrafi pomóc, wyjaśnia problem, pilnuje badań kontrolnych, leków.
  To lekarz z rzeczowym kontaktem, dużą starannością, wiedzą, no i życzliwością, co nieczęste u dotąd spotykanych przeze mnie lekarzy (od lat mam przewlekłe problemy jelitowe).Pani Doktor zawsze szczegółowo analizuje wyniki badań, pyta o nowe objawy i potrafi wytłumaczyć,że nie wszystkie moje dolegliwości świadczą o ciężkiej chorobie w przewodzie pokarmowym. No i widać, że jej po prostu zależy na pomocy pacjentowi. Lekarz z doświadczeniem, bardzo konkretna, kompetentna i z dobrym podejściem do pacjenta jak do człowieka. Bardzo polecam.

 • M

  Dr nie była zainteresowana wysłuchaniem mnie. Sprawia wrażenie kompetentnej merytorycznie, ale nie potrafiła ustalić na spokojnie ze mną na czym polega problem (objawy ze strony układu pokarmowego są u mnie wynikiem innych problemów ze zdrowiem), jakie są konkretnie objawy (których sam nie potrafię oddzielić od innych problemów zdrowotnych) i na ile leki gastrologiczne są mi w stanie pomóc. Wizyta odbyła się w ramach NFZ. Miałem poczucie że pani dr chce jak najszybciej załatwić wizytę i nie jest w stanie skupić się na pacjencie.

  dr n. med. Magdalena Chruścielewska-Kiliszek2016-05-31

  Dziękuję za umieszczenie opinii. Wizyta,która została z Pana decyzji przerwana, nie należała do typowych z powodu braku porozumienia między Panem a lekarzem .Oprócz wysłuchania objawów i dolegliwości relacjonowanych przez pacjenta każdy lekarz (w moim przypadku gastrolog) ma obowiązek dowiedzieć się o występowanie (czy też nieobecność) konkretnych objawów, ich początek, czas trwania, charakter, związek z konkretnymi bodźcami dla organizmu, etc. Jest to niezbędny element wywiadu lekarskiego. Nie ma możliwości ustalenia tych danych gdy pacjent zwyczajnie nie odpowiada na pytania. Rozmowa z lekarzem ma bardzo specyficzny charakter, nie może ograniczać się do wysłuchania skarg pacjenta, może się zatem zdarzyć,że pacjent nie zaakceptuje takiego schematu spotkania. Zawsze jednak - gdy rozmawiamy o kontakcie zawodowym pacjent-lekarz - może wystąpić brak porozumienia, z czysto ludzkiego punktu widzenia, na co często nie mamy wpływu i na co moi pacjenci zazwyczaj nie narzekają. W Pana przypadku przebieg początku wizyty uniemożliwił jakiekolwiek analizowanie problemu lekarskiego - lekarz nie może stawać w opozycji wobec pacjenta, to nie jego rola. Mam nadzieję,że uda się Panu następnym razem nawiązać dobry kontakt słowno-logiczny z lekarzem, co jest podstawą i punktem wyjścia do skutecznej pomocy lekarskiej, czego szczerze Panu.życzę. Wszystkim chorym poświęcam na tyle dużo czasu na ile tego potrzebują bez względu na rodzaj placówki, do której się zgłosili.
  Z pozdrowieniami - Magdalena Chruścielewska-Kiliszek.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online