Magdalena Bułanowska verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D

  To p. Magdy trafiłam jakiś czas temu. Miałam potworne bóle pleców, dokładnie odcinka lędźwiowego. P. Magda jest pierwszą osobą, która przeprowadziła ze mną tak wnikliwy wywiad (nawet podczas wizyt prywatnych u lekarza nikt nie poświęcił mi więcej czasu). Terapia była bardzo skuteczna, ale co najważniejsze p. Magda wyjaśniła mi jaki wpływ na mój organizm ma stres i nauczyła mnie jak sobie z nim radzić. Polecam!

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Magda Mikołajczak
  Magda Mikołajczak
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk
  Mazowiecka 7, Sosnowiec
  Trafna diagnoza i kompleksowe leczenie. Duża wrażliwość na pacjenta, umiejętności i doświadczenie. Dzięki Pani… więcej

  Tomasz Kęsy
  Tomasz Kęsy
  Fizjoterapeuta
  Ludowa 7, Dąbrowa Górnicza
  Bardzo dobry lekarz rzeczowy skupia się na dolegliwości słucha pacjenta i proponuje różne możliwości żeby zniwelować… więcej

  Michał Rżany
  Michał Rżany
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  aleja Walentego Roździeńskiego 188, Katowice
  Polecam. Bardzo dobry fizjoterapeuta. Wnikliwe badanie, terapia oraz dobrane ćwiczenia do wykonywania w domu. więcej

  Ilona Solan-Koj
  Ilona Solan-Koj
  Fizjoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej
  Klonowa, 41, Katowice

  Katarzyna Borycka
  Katarzyna Borycka
  Fizjoterapeuta
  Komuny Paryskiej 14, Siemianowice Śląskie
  Trafilam do Pani Kasi z silny bolem w obszarze kregowo-ledzwiowym i juz po pirwszej wizycie dokonala cudu.Pani… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Uwielbiam swoją pracę, bo daje mi możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Pracuję w oparciu o koncepcję holistyczną, w której wszystkie elementy ciała człowieka są wzajemnie ze sobą powiązane, a przede wszystkim ciało współgra z umysłem i duchem. Czas wolny zawsze staram się spędzać aktywnie: jazda na nartach, jazda na rowerze, windsurfing, nordic walking, pływanie.

   Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, studia podyplomowe z zakresu zarządzania placówkami służby zdrowia, a także pedagogiki oraz pedagogiki specjalnej.

   Metoda McKenzie - biomechaniczna diagnoza i leczenie kręgosłupa oraz stawów obwodowych,
   Terapia Manualna wg Kaltenborna,
   Mulligan Concept - funkcjonalna terapia manualna połączona z ruchem,
   Usprawnianie pacjentów neurologicznych metodą Bobath,
   Leczenie skoliozy metodą Lerneth - Schroth,
   Funkcjonalna Osteopatia FOI,
   Taping Medyczny,
   Międzynarodowy Instruktor Nordic Walking

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Choroby

  • Zabiegi z zakresu fizykoterapii

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   To p. Magdy trafiłam jakiś czas temu. Miałam potworne bóle pleców, dokładnie odcinka lędźwiowego. P. Magda jest pierwszą osobą, która przeprowadziła ze mną tak wnikliwy wywiad (nawet podczas wizyt prywatnych u lekarza nikt nie poświęcił mi więcej czasu). Terapia była bardzo skuteczna, ale co najważniejsze p. Magda wyjaśniła mi jaki wpływ na mój organizm ma stres i nauczyła mnie jak sobie z nim radzić. Polecam!

  • J

   Banalne schorzenie ale ból niesamowity- rwa kulszowa, kto nie doświadczył ten nie wie, może ból zęba z tym chyba konkurować. Dotychczas stosowałem rożne metody ( głównie leki przeciwbólowe) a skutek mierny i osiągany po dłuższym czasie. Ale ostatnie doświadczenia z bólem w okolicy lędźwiowej, promieniującym do uda i pod bark, przeszły moje wyobrażenia. Zawiodły wszelkie dotychczasowe " patenty". Nie wdając się w szczegóły, trafiłem w końcu w ręce Pani Magdy, i stał się cud ( używam tego słowa absolutnie świadomie ). Już po pierwszej wizycie poczułem ogromną ulgę. Zaordynowane ćwiczenia, bardzo proste i łatwe do wykonania, sprawiły że po upływie 48 godzin w zasadzie nie odczuwałem bólu. Ale to nie wszystko, dzięki rozpoznaniu przyczyn, mam szanse ( i taką nadzieje, graniczącą z pewnością ) że stosując się do wskazań i ćwicząc właściwe mięśnie ( łatwizna ) pozbędę się dolegliwości w przyszłości. To nie jest żaden pean a relacja wdzięcznego pacjenta, który w desperacji z bólu zaczął podejrzewać że w jego kręgosłupie rośnie jakowyś guz i to podłego autoramentu.

  • A

   Rehabilitacja prowadzona fachowa, a atmosfera jak u przyjaciół. Zawdzięczam Głównodowodzącej, p. Magdzie, bardzo wiele - nie tylko sprawne kolano :))

  • M

   Polecam bardzo Pania Magde, ktora ma super podejscie i zrozumienie problemu drugiego czlowieka. Swietne dogada sie nawet z upierdliwymi dzieciakami :)
   Polecam Wszystkich, ktorzy pracuje w gabinecie Pani Magdy przy Kilinskiego bo tam sami fachowcy przez duze F!:)

  • M

   Trafiłam do Pani Magdy dzięki znajomym i nie zawiodłam się. W gabinecie atmosfera jest przesympatyczna, jest tam młody, zdolny zespół fizjoterapeutów który zawsze traktuje pacjenta indywidualnie. Efekty terapii pojawiły się bardzo szybko, a w ramach wizyt dodatkowo są bezpłatne zabiegi z fizykoterapii. Teraz już nic mnie nie boli! Polecam wszystkim którzy mają problemy bólowe z kręgosłupem a jeszcze nie znaleźli fachowej pomocy.

  • J

   Nie będę opisywać całej historii mojej choroby bo mało kto to czyta, opiszę to w jak największym skrócie aby nie zanudzać.
   Zachorowałam 1/5 roku temu tzn. skosiło mnie nagle i pracodawca wygonił mnie do lekarza (po co komu chory pracownik). Wiedziałam, że mam chory kręgosłup w okolicy lędźwiowej tak jak większość osób ( z tego co mówią medycy) ale jakoś z tym żyłam do momentu aż....
   Pewnego dnia poczułam ostry ból w plecach pomiędzy łopatkami-stwierdziłam a co tam samo przejdzie. Jednak okazało się inaczej, ból z dnia na dzień był coraz bardziej silniejszy, dokuczliwy i utrudniający życie codzienne.
   Potem już poleciało z górki tzn. od lekarza do lekarza no i po drodze każdy z nich miał swoją diagnozę i sposób leczenia.....
   W lutym tego roku wstawili mi tzw. stabilizator międzywyrostkowy ,,diam''-miało być niby super po operacji ale tak nie było-wiadomo jak zawsze.
   Na tzw. nogi postawiła mnie dopiero p.Magda Bułanowska i jej wspaniała załoga oraz fachowa rehabilitacja, której nie ma w szpitalu a która jest tak bardzo potrzebna.
   Lekarze mawiają tak: 30% to zabieg operacyjny a pozostałe 70% to dobra i fachowa rehabilitacja.
   Dużo w tym prawdy bo sprawdziłam to na sobie, jak to mówią nie każdy jest dobry w tym co robi bo są lepsi od niego.
   Ja straciłam trochę czasu, kasy i zdrowia na to próbowanie i nie zamienię p. Bułanowskiej na kogoś innego tym bardziej, że szykuje mnie już do następnej operacji, która ma się odbyć w sierpniu.
   Polecam ten gabinet bo jest tego wart i oby takich było więcej.
   W

  • G

   Jestem zadowolony z wizyty w gabinecie u Pani Bułanowskiej.
   Jako pierwsza wysłuchała dokładnie na czym polege moj problem z kregosłupem i postawiła trafna diagnoze. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega ta choroba co znacznie pomogło mi w wyleczeniu sie.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG