Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Lewa 26, Bałuty, Łódź
lookmedica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Botoks • od 350 zł

IPL

IPL • od 120 zł +9 więcej

Lifting twarzy

Lipoliza iniekcyjno kawitacyjna • od 200 zł

Peeling medyczny • od 120 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych specjalistów medycyny estetycznej w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym ,certyfikowanym (sprawdź na stronie PTL) lekarzem medycyny estetycznej.Ukończyłam pierwszą w Polsce podyplomową 2 letnią szkołę me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zmiany skórne
  • Blizny
  • Starzenie się skóry
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Lewa 26, Łódź

od 350 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

lookmedica


Lewa 26, Łódź

od 120 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

lookmedicaLewa 26, Łódź

od 200 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

od 120 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

lookmedicaLewa 26, Łódź

od 150 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

od 500 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

od 500 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

od 250 zł

lookmedicaLewa 26, Łódź

lookmedica

25 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zdecydowanie odradzam wizyty u Pani doktor jako internisty. Pani doktor była arogancka i nieuprzejma. Nie otrzymałam żadnego wyjaśnienia na temat stanu zdrowia, oraz żadnego wyjaśnienie odnośnie potencjalnego efektu leczenia zapisanymi lekami. Pani doktor więcej czasu poświeciła swojemu smartfonowi niż mnie. Odnosłam wrażenie, że Pani doktor nie skupiła uwagi na tym co mówię i co jest główną przyczyną mojej wizyty. Po braku efektów leczenia zgłosiłam się do innego lekarza, który od razu rozpoznał chorobę i przepisał odpowiednie leki. Straciłam czas na wizytę i nieodpowiednie leczenie.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Odradzam zdecydowanie, zgłosiłem się z byłem gardła gorączka i kaszlem dostałem leki na katar, przeziębienie (dostępne bez recepty które i tak brałem) i skierowanie do lekarza POZ po skierowanie na testy na COVID. Cała wizyta była krótka i tylko polegała na odesłaniu do POZ „ja wypisuje panu leki a pan niech już kontaktuje się z lekarzem POZ” nawet nie usłyszałem jak mam te leki przyjmować.

dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas

Zgodnie z zaleceniami konsultanta krajowego choròb zakaźnych osoby z gorączką kaszlem muszą być diagnozowane w kierunku covid, .Skierowania na testy refundowane wydawane są przez lekarzy NFZ nie opieki abonamentowej. Testowanie poza NFZ jest płatne. Został Pan zaopatrzony w stosowne ze schematem diagnostyczno-leczniczym leki i poinformowany jak uzyskać skierowanie na test refundowany przez rząd.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Internista godny polecenia. Przed włączeniem leczenia zleca badania żeby potwierdzić/wykluczyć chorobę i nie przepisywać niepotrzebnie leków, które w danej jednostce chorobowej i tak nie pomogą, a obciążą organizm. Przed doborem leków pyta pacjenta o występujące alergie, żeby przepisany lek nie wywołał reakcji alergicznej. Osoba kompetentna i znająca się na swoim fachu.

//po raz kolejny miałam okazję być pacjentką Pani Doktor i swoją opinię jak najbardziej podtrzymuję


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest osoba zdecydowaną i bardzo konkretną, trafnie rozpoznaje choroby i ustala odpowiednie leczenie.
Niejednokrotnie pomogła mi w moich dolegliwościach. Do pacjenta podchodzi z należytą atencją.Jest osobą miłą i sympatyczną . Szczerze polecam.


A

Opinia z dnia 16.12.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Użytkownik zweryfikowany

Skorzystałam z usług Pani Doktor jakiś czas temu. Jest osobą miłą i potrafiącą dobrze doradzić. Powiększałam sobie usta i z efektu jestem bardzo zadowolona. Dokładnie zostałam poinformowana jak zabieg będzie wyglądał, ile czasu będzie mała opuchlizna i wszystko się sprawdziło. Ja mogę śmiało polecić.


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pni doktor pierwszy i ostatni raz. Od Pani Doktor która przyjmuje jako internista w prywatnej placówce spodziewałam się większych kompetencji i bardziej ludzkiego podejścia do pacjenta. Jest osobą nie miłą arogancką i nie grzeczną. Wizyta trwała niecałe 10 minut . Polegała na szybkim zbadaniu i wypisaniu recepty oraz karteczki jak mam przyjmować leki . Nie udzielono mi właściwie żadnych istotnych informacji co do stanu mojego zdrowia. Skutek był taki że po dwóch dniach musiałam wezwać lekarza do domu bo mój stan zdrowia się pogorszył. Może jako lekarz medycyny estetycznej się sprawdza ale na pewno nie jako internista. Nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Doktor zmarnowałam czas na uprzednią wizytę u internisty z prośbą o zlecenie badań krwi, wykonanie badań, odebranie wyniku, przyjechanie do kliniki z drugiego końca Łodzi i czekanie w poczekalni (opóźnienie), a także pieniądze na paliwo, bowiem na stronie internetowej wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu nie ma mojego schorzenia, a pani doktor na miejscu odmówiła wykonania zabiegu bez podania medycznego uzasadnienia. Rozumiem, że pani doktor ma do tego prawo, jednak w takim razie po co na stronie wisi niekompletna lista przeciwwskazań? Równie dobrze mogłoby jej nie być. Nie otrzymałam również przekonującego wyjaśnienia, zostałam odesłana "gdzie indziej" (tego również nie nazwałabym odpowiedzialnym zachowaniem).

dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas

Szanowna Pani
W trakcie wywiadu przekazała Pani informację o poważnej chorobie przewlekłej,
Niestety ta choroba stanowi przeciwwskazanie do tego zabiegu.
Nie wszystkie zabiegi estetyczne mogą być wykonywane u osób przewlekle chorych.Myślę że moje wyjaśnienie jest dla Pani w pełni rozumiałe i czytelne. Powtórzę Pani jeszcze raz na piśmie wyrażnie i dobitnie dla Pani dobra i zdrowia nie wykonam u Pani zabiegu o który mnie Pani prosiła .


K
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta u lekarza internisty . Kilka spojrzeń w gardziołko -angina ... Leki ,L4. 4 dni i gardło jak nowe. Moze nie jestem doswiadczona co do wizyt lekarskich ale mam nawracajace anginy ;/ które ciągną sie tygodniami , podobało mi sie jedno krótko i rzeczowo .Oby wiecej lekarzy podchodzacych w ten sposób. Ja jestem zadowolona i napewno powtórze wizyte chodz mam nadzieje że szybko nie bedzie potrzebna .


P
Użytkownik zweryfikowany

Krótko mówiąc, pani wystawiła mi błędną diagnozę i powiedziała, że nie ma na to leków i że się prawdopodobnie nigdy nie wyleczę.

A dokładniej:
Byłem u tej pani jako u gastrologa. W 5 minut wystawiła mi diagnozę - zespół jelita drażliwego. Powiedziała, że prawdopodobnie żadne badania nic nie wykażą i żadne leki nie pomogą, że to choroba przewlekła (w domyśle: mogę się z niej nie wyleczyć) i prawdopodobnie przyczyn należy szukać w psychice. Skierowała mnie na badania kału na pasożyty i kolonoskopię, tylko ze względu na mojego ojca, który choruje na zespół jelita wrzodziejącego. Kazała zdrowo się odżywiać, jeść błonnik, robić kupkę, itp.
Tymczasem okazało się, że mam przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego. Dowiedziałem się o takiej możliwości z książki amerykańskiego lekarza, dr Mark Pimentel'a. Wg niego wielu gastrologów do moich objawów podchodzi dokładnie tak jak pani dr Adamiak-Kardas - szuka winy w psychice, podczas gdy podstawowe przyczyny są czysto biologiczne. Podobnie traktowano pacjentów z owrzodzeniem żołądka zanim odkryto wpływ Helicobacter Pylori.
Przewidywania pani dr się na razie sprawdziły - leki ani dieta (poza drobnym wyjątkiem) nie były w stanie mi pomóc.Wystawiam jej jednak najniższą ocenę, bo:
- Mimo wszystko nie wzięła pod uwagę przerostu flory bakteryjnej, na którą są znane skuteczne sposoby leczenia. Niektóre z jej zaleceń (jedzenie błonnika) okazały się wręcz pogarszać objawy.
- Skreśliła mnie na samym starcie, odebrała nadzieję na wyleczenie.
- Czyżby nie znała wyników badań dr Pimentela, o których jest głośno na świecie od co najmniej 5 lat PRZED moją wizytą? Ja o nich przeczytałem na wikipedii na stronie o zespole jelita drażliwego.

dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas

szanowny Pacjencie.
Cieszę się iż stosując probiotyki w zespole jelita drażliwego poczuł się Pan lepiej. Mam nadzieję iż zalecone badania diagnostyczne rozwiały Pana niepokój co do ciężkości choroby.
Mam nadzieję iż w przyszłości spotka Pan na swojej drodze lekarzy leczących na podstawie googla ,ja niestety tak nie potrafię. Łączę wyrazy szacunku


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym ,certyfikowanym (sprawdź na stronie PTL) lekarzem medycyny estetycznej.Ukończyłam pierwszą w Polsce podyplomową 2 letnią szkołę me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zmiany skórne
  • Blizny
  • Starzenie się skóry
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania