Maciej Płończak

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Ponad rok temu miałam rekonstrukcję acl wykonaną przez dr M. Plończaka w Siedlcach. Bezapelacyjnie lepiej nie mogłam trafić świetny specjalista i życzliwy człowiek. Jestem osobą czynnie uprawiajacą sport po zabiegu wróciłam do pełnej sprawności i treningów.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za uwolnienie mnie od uciążliwego i dokuczliwego bólu kolana. Od wielu lat cierpiałem na zwyrodnienie stawu kolanowego, które każdego dnia stawało się coraz bardziej bolesne i odbierało mi chęć do życia. Ze względu na wiek (mam 72 lata) i inne choroby, które posiadam operacja wydawała mi się niemożliwa. A Pan Doktor podjął się tego zadania i w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach wykonał mi endoprotezę kolana. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Jestem już po pierwszych kontrolach, które potwierdzają, że proces rehabilitacji przebiega prawidłowo. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi nie tylko za profesjonalizm jakim się wykazał podczas leczenia ale także za ciepło, zrozumienie i życzliwość z jakim podchodzi do pacjenta. Prawdziwy profesjonalista i lekarz z powołania. Oby takich więcej. Dziękuję bardzo i pozdrawiam Stanisław Kieler z Warszawy.

 • B

  Operował mnie P.dr. med.Maciej Płończak przed rokiem. Wspaniały ciepły, delikatny ,kazdego traktuje indywidualnie, zleca wszelkie potrzebne dodatkowe badania, pełen pogody i dobroci. Mieszkam w Krakowie a operowana byłam w Siedlcach za co dziękuje i dziękuję bogu że oddał mnie w takie ręce. WSZYSTKIM POLECAM P. DOKTORA

 • E

  Bardzo dobry specjalista ,super człowiek,życzliwy,kompetentny zna swój fach polecam go ze szczerego serca .Jestem po operacji endoprotezy stawu biodrowego ok 1 roku ale czuję się rewelacyjnie .Zawsze szczery ,serdeczny i trafnie stawia diagnozę ,jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tego lekarza .Jako jedyny z lekarzy który prawidłowo ocenił i zoperował biodro i za to bardzo serdecznie dziękuję .

 • M

  Bardzo sympatyczny lekarz. Fachowe i ludzkie podejście. Przyjmie każdego pacjenta, również w nagłej potrzebie bez zapisu. Lekarz z poświęceniem i zrozumieniem dla drugiego człowieka. Zawsze kompetentny, zleca chętnie dodatkowe badania, tak potrzebne do dobrej diagnozy i dokumentacji choroby. Zawsze miałam dobrze dobraną rehabilitację. Tylko trudno się do Pana dr dostać :(

 • Miły, sympatyczny, kompetentny, bezbłędna diagnoza i krótki czas oczekiwania na zabieg.
  POLECAM

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online