Umów wizytę Zapytaj lekarza 389 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr Maciej Kulicki - Chirurg plastyk, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 1999 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 2005 roku II stopień specjalizacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Konsultacja dotyczyła korekty nosa. Dr Kulicki omówił dokładnie możliwe zmiany oraz sposób ich wykonania. Chętnie odpowiadał na pytania. Był uprzejmy i sympatyczny. Odebrałam go jako profesjonalnego i życzliwego dla pacjenta.
  Dr Kulicki bardzo szczgółowo omówił możliwe w moim przypadku rozwiązania. Nie szczędził czasu - wizyta trwała ok 1,5 godz.
  Jako jedyny z lekarzy z którymi miałam konsultację w tej sprawie po zapoznaniu się z opisem tomografii również ją otworzył i samodzielnie ocenił wyjaśniając mi to co widział.
  Ewidentnie stawia dobro pacjenta nad zarobek - zasygnalizował, że w moim przypadku może wystarczyć drobny i tani zabieg u laryngologa.
  Do operacji jako jedyny z lekarzy z którymi się konsultowałam wymaga opinii psychologa - myślę, że jest to bardzo wazne i wykazuje troskę o pacjenta nie tylko jako potencjalnego klienta ale również cłowieka który pozostanie z następstwami zmiany wizerunku twarzy.
  Bardzo polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy pan doktor, wszystko szczegółowo tłumaczył, odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania, dodatkowo na wydrukowanym zdjęciu narysował efekt możliwy do osiągnięcia w trakcie zabiegu. Wydrukowane zdjęcia otrzymałam wraz materiałami odnośnie zabiegu do poczytania w domu. Niezwykle miły lekarz o wysokiej kulturze osobistej.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr. Maciej Kulicki to prawdziwy lekarz z powołania! Robiłam u dr Kulickiego wtórną korektę nosa i przegrody w szpitalu Orłowskiego na NFZ. Operacja taka jest bardzo trudna a jednak Dr Kulicki stanął na wysokości zadania i przeprowadził operację tak jak należy. Przez cały okres w szpitalu byłam objęta bardzo dobrą opieką, a na wszystkie pytania i wątpliwości dostałam wyczerpujące odpowiedzi. Obecnie nos jest prosty i oddycha się o wiele lepiej niż przed. Jestem bardzo wdzięczna Dr Kulickiemu, ponieważ trafić na takiego lekarza to trzeba mieć wielkie szczęście, z pewnością będę go polecać każdemu!

 • M

  Mam wrodzoną asymetrię klatki piersiowej, byłam z tym problemem u wielu lekarzy którzy nie potrafili mi pomóc a wręcz odbierali mi nadzieję na poprawę mówiąc, że na ćwiczenia jest już za późno i że wynika to z zaniedbania w młodszych latach, niektórzy radzili mi przytyć sugerując że wówczas problem będzie mniej widoczny... a z natury jestem szczupłą osobą . Każda wizyta zakończona podobnymi radami i opiniami lekarzy była dla mnie coraz większą traumą.
  Gdy trafiłam na wizytę do doktora Kulickiego odzyskałam nadzieję. Z pewnością mogę stwierdzić, że doktor podszedł do mojego problemu z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem mojej sytuacji. Przeszłam zabieg wykonany pod opieką doktora i szczerze powiem, że nie spodziewałam się tak dobrego efektu. Z pewnością mogę powiedzieć, że trafiłam w dobre ręce. Bardzo dużo zawdzięczam doktorowi i naprawdę polecam. Bardzo miły człowiek, wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu !

 • G

  Witam. Jest to bardzo dobry lekarz, miły i bardzo sympatyczny, bardzo dobre podejście do dzieci. Operacja korekty uszu u mnie i u synów wyszły wspaniale (jesteśmy rok po),jednego dnia cała trójka znalazła się na stole. Odmienił życie moich synów o 360 stopni do dziś wspominają Pana Doktora bardzo miło. Polecam wszystkim bardzo gorąco i dziękuję Panie doktorze z całego serca- Małgorzata , Adrian i Kamil z Ostrołęki.
  ps. Dodam że przy trójce mieliśmy upust czyli nie jest biznesmenem tylko bardzo dobrym lekarzem -wspaniałym

 • E

  Bardzo dobry, sumienny i profesjonalny lekarz. Operowałam piersi u dr Kulickiego, 3 miesiące temu. Czekałam z napisaniem tego komentarza aby być pewną, że wszystko jest w porządku. Mam piękny biust, bardzo ładnie wymodelowany, bo 3 dzieci wyglądał kiepsko. Doktor czyni cuda, co może potwierdzić także mój mąż :)

 • J

  Doktor Kulicki robił mi brzuch niecałe 3 miesiące temu. Doskonały specjalista, ten mój brzuch to naprawdę koronkowa robota. Różnica w wyglądzie jest ogromna, a ja jestem szczęśliwa :)

 • Opinia z dnia 27-08-13 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • B

  Witam
  W skrócie... miałem nos po wypadku komunikacyjnym nie mogłem oddychać wyglądał tragicznie zapadnięty.. lekarz z Ciechanowa i tu nie boje użyć się nazwiska Chmieliński laryngolog operował mi nos. Efekt tragedia jak oddychać jak nie mogłem tak po operacji nic się nie zmieniło.. zapach czułem bardzo słabo gorzej jak przed operacją nos krzywy garbaty po prostu tragedia bałagan nie do opisania.. po 10 latach zdecydowałem się i poszedłem do niego..i pytam czy mi to Pan poprawi... Paprak odpowiedział...( chociaż szczery ) zrobił bym Ci to.. ale w warszawie zrobią Ci to lepiej... ( szczęście w nieszczęściu że szczery ) i w taki sposób trafiłem do szpitala orłowskiego w warszawie. W rejestracji trafiłem do Dr Kulickiego.. Swój chłop żadne Panisko zaufanie do tego człowieka uzyskałem w kilka chwil. Tłumaczył jak ma wyglądać operacja itd..powiedział.. postaram się zrobić Ci ten nos ale cudów nie obiecuję..I te słowa wystarczyły mi by zaufać temu człowiekowi. Termin fakt odczekałem swoje po drodze były problemy bo Dr miał urlop proponowano mi innego lekarza itd.. mówię nie to ma być Dr Kulicki i koniec.. Czekałem dłużej ale dzięki bogu się uparłem żeby to właśnie on robił mi ten nos... Podczas operacji okazało się że totalna korekta jest potrzebna... wycieli mi część żebra wstawił w nos w skrócie... ( o czym przed operacją mnie informował że taka możliwość też jest ) 3 dni po operacji wyciągnęli tą watę z nosa... i...oddycham jak dzieciak... mało tego zapachy czułem od razu... ból nosa w miarę żebro bardziej ale da się żyć.. po 2 tyg.. pojechałem na zdjęcie gipsu w myślach jak to wyszło...A tu... bajka... nos prosty zero garbów fakt opuchlizna ale i tak jest zajebiście... po prostu nowy nos... Dr Kulicki wziął pod skrzydło młodego lekarza w myślach co on się może znać... a tu skucha...Młodziak też konkret będą z niego ludzie... Nie mogę zapomnieć też o pielęgniarkach...o nic nie musisz prosić dwa razy...przyjdą zapytają podadzą pomogą same z siebie... Po prostu Polecam jak zrobił mój nos tak zrobi wszystko...

 • J

  Także operowałam biust u doktora Kulickiego w Klinice na Żoliborzu. Z efektu jestem bardzo zadowolona, mam duże jędrne piersi. Wspaniały fachowiec, przed operacją opowiedział mi o wszystkich możliwych metodach powiększania piersi, o konsekwencjach i możliwych powikłaniach. Widać, że doktor ma dużą wiedzę, zna wszystkie najnowsze trendy i naprawdę wie co robi. Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją powiększenia biustu to absolutnie zachęcam i szczególnie u doktora Kulickiego.

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Maciej Kulicki - Chirurg plastyk, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 1999 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 2005 roku II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. W roku 2009 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej. Od 2005 roku starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie. Jest również asystentem naukowo – dydaktycznym w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Swoją wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej rozszerzał na wielu kongresach w kraju i za granicą, m.in. w Hiszpanii, Szwecji, Francji i USA. Autor wielu publikacji. Indywidualne praktyki z zakresu chirurgii plastycznej odbywał m.in. w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston, w USA. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • http://www.ptchprie.pl/name/znajdz_lekarza.html

Publikacje

 • • „Wyniki leczenia przerostu i opadnięcia piersi w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w latach 2004-2009” współautor. Leczenie ran, zeszyt 2 tom 6, 2009.
 • • „Aktualne sposoby rekonstrukcji niewielkich ubytków nerwów dłoniowych wspólnych i właściwych” Postępy Nauk Medycznych 9/2009, s. 673-677
 • • „Postępy w leczeniu oparzeń w 2005 roku” współautor. Opublikowano w Medycyna Praktyczna Chirurgia 2006/02.
 • • „Zastosowanie lasera KTP w dermatologii i dermatochirurgii” Dermatologica wrzesień 2004 Nr 6/2004 (22) + CD {zdjęcia przypadków przed i po leczeniu}.
 • • „Leczenie blizn – zastosowanie laserów wysokoenergetycznych” Dermatologica Grudzień 2002 Nr 6/2002 (10)
 • • „Lasery wysokoenergetyczne – możliwości zastosowania i efekty leczenia. Zastosowanie lasera KTP” Dermatologica Sierpień 2002 Nr 4/2002 (8)?
 • • „Lasery wysokoenergetyczne – możliwości zastosowania i efekty leczenia. Wstęp do laseroterapii i zastosowanie lasera Rubinowego” Dermatologica Czerwiec 2002 Nr 3/2002 (7)
 • • „Współczesne metody zaopatrywania olbrzymich przepuklin i ubytków powłok brzusznych” Polski Przegląd Chirurgiczny styczeń 2000 Tom 72 Nr 1
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • • 23.08.2004 Na wniosek Ordynatora Oddziału Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Krakowie Dr Kazimierza Cieślika za wykazanie szczególnej inicjatywy i poświęcenia w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania Oddziału w trudnym okresie.

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Klinika Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston

Certyfikaty

Zdjęcia