dr n. med.

Maciej Krajewski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

34 opinie +dodaj

WIZYTY UMAWIANE POPRZEZ KALENDARZ WIZYT SĄ WIZYTAMI PŁATNYMI Urodzony 13-01-1966 r. w Poznaniu, Studia - (1984-90) Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ORTOMEDYK - Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora Macieja Krajewskiego. Pan Doktor ma świetne podejście do pacjenta, jest otwarty, słucha, wszystko dokładnie tłumaczy. Zaufałam Panu doktorowi i dziś jestem już miesiąc po operacji rekonstrukcji acl, która przebiegła szybko, bez komplikacji, a co najważniejsze wszystko się udało.
  Pan doktor jest znakomitym specjalistą, pewnym w tym co robi, lekarz z doświadczeniem. Jednym słowem profesjonalista. Polecam i będę polecać każdemu :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika GrunwaldzkaUsługa: porada w sprawie zerwanego wiezadla kolana

  Witam,niedawno byliśmy na wizycie u doktora Krajewskiego,jest to czlowiek konkretny,udzielił nam wyczerpujacych odpowiedzi na nasze pytania,Lekarz godny polecenia

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem 3 tygodnie po endoprotezie kolana. Operacja przeprowadzona przez dr.M.Krajewskiego bez komplikacji. Doskonały fachowiec w trudnych sprawach. Ponadto bardzo kulturalny.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz doskonale znający swoje "rzemiosło". Szacunek, empatia i umiejętność rozmowy z pacjentem - to cechy tego wspaniałego chirurga. Jestem niezmiernie wdzięczny za udaną operację kolana (endoproteza). Andrzej Łyda

 • J

  Zdecydowanie polecam wizytę u Pana dr Macieja Krajewskiego. Szkoda, że trafiłem do tego świetnego ortopedy dopiero w 2015 roku, borykając się od kilku lat z poważnymi dolegliwościami stawów kolanowych. Pan dr w czasie pierwszej wizyty po zbadaniu kolan i obejrzeniu zdjęć RTG w niespełna 10 minut podjął decyzję kwalifikującą mój przypadek do zabiegu operacyjnego. W sposób konkretny i rzeczowy objaśnił, że w pierwszej kolejności trzeba będzie dokonać wszczepienia endoprotezy prawego stawu kolanowego, a po upływie około 6 miesięcy lewego stawu kolanowego. Dzisiaj jestem już 2 miesiące po trudnej operacji wszczepienia endoprotezy prawego stawu kolanowego, wykonanej perfekcyjnie przez Pana dr Krajewskiego i funkcjonuję z tygodnia na tydzień coraz lepiej i bez bólu. Jako pacjent jestem usatysfakcjonowany z kontaktów z Panem dr w trakcie których zawsze byłem obsłużony w sposób miły, życzliwy i szczery. Mam osobiście całkowite zaufanie do Pana dr Macieja Krajewskiego, doceniając w pełni profesjonalizm i fachowość i będę gorąco polecał Pana dr znajomym oraz osobom mającym problemy ze stawami kolanowymi.

 • A

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u doktora Krajewskiego. Przez lata miałem problem ze stawem biodrowym. Doktor konkretnie zdiagnozował mój problem. Zaufałem Panu doktorowi i dzisiaj jestem już po operacji wszczepienia endoprotezy, Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i zdecydowanie poprawił mi się komfort życia. Po operacji, w razie potrzeby doktor odpowiadał na wszystkie pytania, nie było żadnego problemu z kontaktem. Jest to bardzo uczciwy, rzetelny i sympatyczny, z poczuciem humoru lekarz. Odpowiadało mi jego podejście do pacjenta, sam konkret, bez „owijania w bawełnę”. Polecam Pana doktora Krajewskiego wszystkim, którzy szukają ortopedy z dużą praktyką i ogromną wiedzą, życzliwego dla pacjentów.

 • Jestem zadowolony z wizyty u tego doktora.Jestem z poza Poznania i na początku miałem kontakt z nim jedynie mailowy lub poprzez sms.Na wszystkie sprawy odpowiadał jasno i rzeczowo.Skoordynował moje spotkanie ze sobą tak że jednocześnie w jednym dniu miałem wizytę z jego kolegą specjalistą od kończyn górnych (Dr.Krajewski specjalizuje się głównie w stawach kolanowych)i nie było potrzeby dwa razy jeździć do Poznania.Także wyznaczył mi termin na badanie rezonansu magnetycznego z uwzgędnieniem rabatu jako że jestem jego pacjentem.Na wizycie postawił wstępną diagnozę i możliwości leczenia wraz z ceną.Polecam wizyty u niego.Z całym przekonaniem godny zaufania lekarz ortopeda!

 • L

  Pan doktor leczył mnie, mojego tatę, moja mame i mojego dziadka. Od strony taty mamy rodzinnie problemy z kolanami a mama niestety miała pecha i kontuzje. Rodzina Dopierałów na pewno Panu doktorowi dobrze znana ;) ja polecam Pana Krajewskiego z całego serca chodziłam do wielu lekarzy i tylko Pan Krajewski mi pomógł. Osobiście nie zaufam innemu ortopedzie. Zawsze będę polecać Pana doktora moim znajomym gdyż mam do niego pełne zaufanie.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz. Swietny kontakt z dzieckiem.Nastawiony pozytywnie do malego pacjenta i rodzica. Polecam

 • R

  Zaczełeś leczyć się u Dr. Krajewskiego? zastanów się ! Ja osobiście odradzam... W skrócie opisze moją historię. 12 lat temu miałem wypadek samochodowy doznałem złamania prawej kości udowej, która została zespolona metalem DHS. Noga po urazie skróciła się dwa centymetry odczuwałem dyskomfort podczas chodzenia pobolewały mnie trochę kolana. 4 lata temu trafiłem po znajomości do Pana Doktora. Gość wydał się fajnym lekarzem, było z nim o czym rozmawiać. Jak wcześniej napisałem odczuwałem dyskomfort przez krótszą prawą nogę więc szukałem u Dr. Krajewskiego pomocy. Zaproponował mi On leczenie, więc mówię sobie dlaczego nie. Gość jest fajny trochę pocierpię i bedzie ok. Leczenie zaproponowane polegało na skróceniu zdrowej lewej nogi o 2 cm. W celu wyrównania postawy ciała. operacja wykonana, cierpienie, poruszanie się o kulach, ale na to byłem przygotowany. Z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Monitowałem Panu Dr. bóle kulenie na zoperowaną nogę, plus pojawiły mi się bóle kręgosłupa usłyszałem że to jakieś zapalenie. Następnie umówiłem się do firmy gdzie wcześniej robiono mi wkładki wyrównujące (ortopedyczne) pod prawą nogę uszkodzoną po wypadku. Tutaj świat mi się zawalił usłyszałem od Pana innego doktora który tam przyjmuje że to ciekawa historia, gdyż teraz mam krótsza nogę tą operowaną o 2cm (lewą). Ta wiadomość mnie załamała. Następstwa nie udanej operacji asymetria ciała, potworne bóle, zwyrodnienia, każdy krok to ból nie do opisania jednym słowem katastrofa. Dziś moje życie wygląda tak każdy dzień to zmaganie się z bólem który jest nie do wytrzymania nie mogę normalnie funkcjonować, żyć pracować, opiekować się dwójką dzieci więcej dnia leże lub siedzę jak bym mógł cofnąć czas to chciałbym nigdy nie spotkać Dr. Krajewskiego

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • WIZYTY UMAWIANE POPRZEZ KALENDARZ WIZYT SĄ WIZYTAMI PŁATNYMI Urodzony 13-01-1966 r. w Poznaniu, Studia - (1984-90) Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 1994 - pierwszy stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii.W 1998 drugi stopień specjalizacji Kierownikiem specjalizacji był Profesor Tadeusz Trzaska, znany i ceniony autorytet w zakresie ortopedii, a chirurgii kolana w szczególności. W 2001 uzyskał stopień doktora nauk medycznych AM w Gdańsku na podstawie rozprawy doktorskiej nt.: "Przydatność artroskopii w leczeniu chondromalacji rzepki”. Po przejściu Profesora Trzaski na emeryturę od roku 2006 pełni obowiązki ordynatora oddziału. W roku 2007 wobec braku możliwości współpracy z dyrekcją szpitala w Puszczykowie i chronicznego niedoinwestowania oddziału wraz z całym zespołem zwalnia się z pracy w puszczykowskim szpitalu i zaczyna pracę w NZOZ „Szpital w Śremie”.

  W 2004 roku tworzy razem z doktorem G.Szperzyńskim specjalistyczną Klinikę Chirurgii Kolana Artroskopii i Urazów Sportowych – specjalistyczna poradnię zajmującą się nowoczesnym leczeniem ortopedycznym (zwłaszcza stawu kolanowego) W 2010 roku odchodzi ze szpitala w Śremie i koncentruje się na rozwoju Kliniki Chirurgii Kolana i współpracy z 3 szpitalami w Poznaniu lub bliskiej okolicy. Są to:
  - Klinika Grunwaldzka w Poznaniu
  - Centrum Chirurgii Kolana w Poznaniu

  W latach 1992-1998 był lekarzem Kadry Olimpijskiej zapaśników (styl klasyczny).

  Głównym przedmiotem zainteresowania jest chirurgia stawu kolanowego i biodrowego, a także urazy sportowe.

  Szkolenia i staże w zakresie ortopedii w Wielkiej Brytanii (Londyn), Niemczech (Berlin, Tuettlingen), Francji (Annecy), Austrii (Wiedeń), USA (Los Angeles).

  Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Członek Zarządu Sekcji Chirugii Kolana i Artroskopii PTOiTr, Członek Polskiego Towarzystwa Cjhirurgii Stopy i stawu skokowego.

  Żonaty od 1990 roku, dwie córki.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu