Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Topiel 12, Wola, Warszawa
Prime Clinic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 8 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
Bobrowiecka 8, Mokotów, Mokotów, Warszawa
Centrum Medyczne Gamma

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 8 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu i chirurgii ręki (specjalizacja europejska). Konsultacje w Prime Clinic ul. Topiel 12, P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespół cieśni nadgarstka
 • Palec trzaskający
 • Złamania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Topiel 12, Warszawa

300 zł

Prime Clinic


Bobrowiecka 8, Mokotów, Warszawa

300 zł

Centrum Medyczne Gamma

Pozostałe usługi


ul. Topiel 12, Warszawa

Prime Clinic


Bobrowiecka 8, Mokotów, Warszawa

Centrum Medyczne Gammaul. Topiel 12, Warszawa

Prime Clinic


Bobrowiecka 8, Mokotów, Warszawa

Centrum Medyczne Gamma

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor Maciej Klich to profesjonalista. Bardzo szybko zdiagnozował oraz wykonał zabieg cieśni nadgarstka u mojej mamy. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Profesjonalista o wielkim sercu. Sympatyczny, miły, troszczy się o swoich pacjentów. Jednym słowem lekarz z powołania. Oby 50 % naszych lekarzy było jak Pan Dr. Klich to nasza służba zdrowia stała by na wysokim poziomie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

W listopadzie 2020 roku wskutek nieszczęśliwego wypadku odciąłem sobie kciuka u lewej ręki. Po 6 godzinach zostałem przetransportowany pogotowiem do Szpitala. Pan Doktor Klich już tam oczekiwał na moje przybycie. Dr. Klich przeprowadził replantację kciuka, która zakończyła się sukcesem. Sama operacja trwała 7 godzin. Będąc w szpitalu Pan Doktor wykazywał wielkie zainteresowanie i troskę moją osobą. Dzięki precyzyjnie przeprowadzonej operacji jestem w stanie wykonywać podstawowe prace i czynności manualne. Z każdym dniem palec wraca do większej sprawności. Pan Doktor Maciej Klich jest jednym z najbardziej profesjonalnych lekarzy, u których byłem. Najwyższej klasy specjalista, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, prawdziwy fachowiec, kompetentny, rzetelny, dokładny, empatyczny. Człowiek o dużej kulturze osobistej, bardzo uprzejmy, życzliwy, sympatyczny, o dobrym sercu i ogromnym rozumieniu potrzeb pacjenta. Jest lekarzem o ludzkim, humanitarnym podejściu do pacjenta. Serdecznie i z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora Macieja Klicha. Dziękuję bardzo Panie Doktorze za tak wielkie zaangażowanie i powrót do zdrowia.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma Inny

Córka na skutek uderzenia piłką kilka lat temu doznała kontuzji nadgarstka. Wielu specjalistów z dziedziny ortopedii bagatelizowało ten uraz. Dopiero Pan Doktor M. Klich profesjonalnie podszedł do problemu i bardzo zaangażował się w proces leczenia córki. Był przy tym empatyczny, cierpliwy i na bieżąco wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Córka ponad rok temu przeszła stabilizację stawu promieniowo-łokciowego dalszego i ścięgna prostownika łokciowego nadgarstka, dzięki czemu po okresie rekonwalescencji mogła wrócić do swojej pasji jaką jest jazda konna. Pragnę nadmienić, że wizyty początkowo odbywały się w prywatnym gabinecie, a następnie w ramach NFZ, zabieg także został przeprowadzony w państwowej placówce medycznej. W obu przypadkach było równie profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za opiekę i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma konsultacja ortopedyczna

Kompletnie inne podejście do pacjenta prywatnie i w państwowej klinice. Dwie różne opinie medyczne związane z planowaną operacją. Oczywiście prywatna pozytywna, natomiast kliniczna w NFZ obarczona ewentualną koniecznością przeprowadzenia ardrodezy,o czym nie było mowy w planowaniu zabiegu w prywatnej praktyce, a przedstawiona do zapoznania się i warunkująca przeprowadzenie zabiegu...30 minut przed jego planowanym przeprowadzeniem.

dr Maciej Klich

Szanowny Panie,
Kwalifikacja nie miała nic wspólnego z miejscem tylko z czasem pomiędzy kwalifikacją, a zgłoszeniem się Pana na zabieg operacyjny. Czas mógł działać na rozwój zmian zwyrodnieniowych. Tak jak Pan zaznaczył wyraził Pan zgodę na ewentualną procedurę w przypadku braku możliwości naprawy. Pozostała część procedury była identyczna w obydwu miejscach. W tym dniu na pańską operację została w szpitalu publicznym zarezerwowana sala na cały dzień operacyjny aby jak najlepszy sposób wykonać zabieg.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prime Clinic Inny

Bardzo polecam Pana Doktora, pełen profesjonalizm, szczegółowe omówienie problemu, kwalifikacje na bardzo wysokim poziomie. Operacja po uszkodzeniu ścięgien palca, zrosty, przykurcz, zaburzenie ruchomości- szczególnie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma konsultacja ortopedyczna

Szanowni Państwo
Wizyta trwała bardzo krótko. Lekarz nie zagłębił się w szczegóły mojego problemu stawów. Nie wyjaśnił mi przyczyny choroby ani nie wskazał metody leczenia. Poczułem się jak namolny petent który jedynie był potrzebny żeby zapłacić sporą w sumie kwotę. Z problemem zostałem pozostawiony sam sobie. Na pewno więcej nie skorzystam z usług szanownego pana doktora.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma Inny

Do dr Klicha trafiłem po 3 latach leczenia u innych specjalistów-ortopedów. Leczenie polegało na aplikowaniu środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych oraz rehabilitacji, która nie przynosiła pożądanych rezultatów. O Panu doktorze dowiedziałem się z internetu. Na pierwszej wizycie dowiedziałem się, że mam już zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe nadgarstka, które wymagają leczenia operacyjnego. W grudniu 2019 r. został przeprowadzony zabieg operacyjny, który polegał na resekcji kości łódeczkowatej prawej, artrodezie 4 kości nadgarstka oraz przeszczepie kości mrożonej. Operacja przebiegła pomyślnie, doktor zlecił odpowiednią rehabilitację, która również daje bardzo pozytywne efekty. Przede wszystkim przestałem odczuwać ból towarzyszący mi od kilku lat. Ręka funkcjonuje coraz lepiej. Pan doktor sprawił, że w najbliższym czasie wracam do pracy a po upływie ok. pół roku od operacji będę mógł wrócić do swojego hobby tzn boksu.Jestem niezmiernie wdzięczny.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma konsultacja ortopedyczna

Wizyta w listopadzie trwała 5 minut. W jej trakcie wykluczono cieśń nadgarstka i skierowano do reumatologa. W chwili obecnej jestem już po operacji cieśni nadgarstka zdiagnozowanego tym razem poprawnie przez naprawdę dobrego lekarza, który wykazał zainteresowanie szczegółami mojego przypadku. Mam zarzuty co do samego badania które było zbyt ogólnikowe a także do diagnozy, która była błędna.

dr Maciej Klich

Szanowna Pani,
Bardzo mnie cieszy, że znalazła Pani pomoc u innego kolegi.
W trakcie konsultacji miałem wątpliwości co do rozpoznania i zleciłem Pani badanie przewodnictwa nerwów aby uniknąć ewentualnie niepotrzebnej operacji. Nie zgłosiła się już Pani do mnie z tym badaniem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma leczenie operacyjne z powodu awulsyjnego złamania paliczka bliższego kciuka

Byłam operowana przez doktora Macieja Klicha (awulsyjne złamanie paliczka bliższego kciuka) i niestety po 4 miesiacach intensywnej rehabliliatcji na kolejnej wizycie kontrolnej okazało się, że operacja nie przyniosła oczekiwanego efektu. Kciuk był sztywny i uniemożliwiał mi sprawne funkcjonowanie. Zdaje sobie sprawę, że każdy zabieg może być obarczony komplikacjami, natomiast oczekiwałam profesjonalnego podejścia doktora do zaistniałej sytuacji. Niestety atmosfera przebiegu rozmowy w gabinecie lekarskim podczas tej wizyty pozostawiała wiele do życzenia - zdenerwowanie lekarza, brak empatii i brak umiejetności zmierzenia się z niepowodzeniem przeprowadzonego leczenia, wpłynęło na utratę mojego zaufania do doktora.

dr Maciej Klich

Szanowna Pani,
bardzo mi przykro z powodu niesatysfakcjonującego Panią wyniku leczenia. Przed operacją omówiliśmy możliwe wyniki i problemy, które wiążą się z leczeniem operacyjnym. Po kilku miesiącach rehabilitacji i braku postępu zakresu ruchu zaproponowałem Pani uwolnienie stawu i otrzymała Pani skierowanie na operację.
Z poważaniem
Maciej Klich


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gamma leczenie złamań kości promieniowej

Do Doktora Klicha trafiłam po traumatycznym, skomplikowanym złamaniu kości promieniowych obydwu nadgarstków, błędnej diagnozie oraz długiej i beznadziejnej drodze poszukiwania pomocy. Dzięki absolutnie profesjonalnemu podejściu do problemu, a jednocześnie niezwykłej empatii i współczuciu Doktora Macieja Klicha od pierwszych chwil poczułam, że wszystko skończy się pozytywnie. Obecnie jestem po skomplikowanej operacji drugiego nadgarstka (pierwszy czuje się już znakomicie). Dzięki spotkaniu z Doktorem mogłam zapomnieć o koszmarnych przejściach, a teraz ogromnie podziękować za misterną i precyzyjną pracę złożenia moich strasznie pogruchotanych kości oraz opiekę i wsparcie podczas całego procesu dochodzenia do zdrowia. Panie Doktorze, dziękujemy za opiekę ja i moje nadgarstki oraz oczywiście mój mąż ;).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu i chirurgii ręki (specjalizacja europejska). Konsultacje w Prime Clinic ul. Topiel 12, P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespół cieśni nadgarstka
 • Palec trzaskający
 • Złamania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Powiązane wyszukiwania