Lek.

Maciej Jeleń verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Prywatne Centrum MedyczneUsługa: wizyta kontrolna

  Lekarz z powołania, kompetentny, uprzejmy. Dzięki Panu doktorowi wizyta nie jest stresująca, ani bolesna :). Sądzę, że profesjonalizm i umiejętność przekazania informacji wraz z zaleceniami również zasługują na pochwałę. Serdecznie polecam! :)

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Justyna Kopczyk
  Justyna Kopczyk
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Grabowa 32, Katowice
  Niezwykle sympatyczna Pani Doktor. Pomocna, życzliwa a przede wszystkim merytorycznie bez zarzutów. Serdecznie… więcej
  Umów wizytę

  Zuzanna Gierzyńska
  Zuzanna Gierzyńska
  Ginekolog
  Grabowa 32, Katowice
  Bardzo polecam Pania doktor, bardzo mila sympatyczna i usniechnieta. Wszystko dokladnie wyjasnila. Jestem bardzo… więcej
  Umów wizytę

  Daniel Kubisz
  Daniel Kubisz
  Ginekolog
  Leopolda Markiefki 87, Katowice
  Lekarz prowadził moją ciąże, od początku czułam się bardzo dobrze, wszystkie wątpliwość zawsze były dobrze tłumaczone… więcej
  Umów wizytę

  Agnieszka Jurek
  Agnieszka Jurek
  Ginekolog
  Francuska 102A, 40-507, Katowice
  Pani doktor prowadziła moją ciążę, która wczoraj zakończyła się porodem zdrowego, ślicznego synka. Każda wizyta… więcej
  Umów wizytę

  Anna Wajda
  Anna Wajda
  Ginekolog
  Karłowicza, Katowice
  Pani doktor to bardzo konkretna osoba umiejąca w odpowiedni sposób przekazać swoją wiedzę. Jestem bardzo zadowolona… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w Katowicach. W roku 2017 uzyskałem tytuł specjalisty z dziedziny ginekologii i położnictwa. Zajmuje się perinatologią, diagnostyką prenatalną oraz endokrynologią ginekologiczną. Prowadzeniem ciąży fizjologicznej i patologicznej. Byłem prelegentem i uczestnikiem sympozjów naukowych. Uczestniczyłem w działalnościach dydaktycznych i naukowych w Katedrze Zdrowia Kobiety.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  136 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Prywatne Centrum MedyczneUsługa: wizyta kontrolna

   Lekarz z powołania, kompetentny, uprzejmy. Dzięki Panu doktorowi wizyta nie jest stresująca, ani bolesna :). Sądzę, że profesjonalizm i umiejętność przekazania informacji wraz z zaleceniami również zasługują na pochwałę. Serdecznie polecam! :)

  • N
   Lokalizacja: Prywatne Centrum MedyczneUsługa: ciąża zagrożona (3 lata temu)

   Bardzo dobry lekarz. Jako jedyny dawał szansę uratowania mojej ciąży, bardzo zaangażowany i dzięki temu mimo wielu problemów od samego początku z ciążą dziś mogę się cieszyć moją córeczką. Szczerze polecam

  • Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: Badanie kontrolne

   Wystawiam bardzo pozytywną opinię Panu doktorowi. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i niesamowita empatia to cechy które zasługują na szczególne wyróżnienie. Bonusem jest fantastyczne poczucie humoru i samo badanie staje się wręcz niebywałą przyjemnością :-)
   Polecam Pana doktora wszystkim kolejnym pacjentkom bo jest on wyjątkowym człowiekiem i lekarzem.

  • K
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: Ciąża

   Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pan Doktor, każdy napotkany problem szczegółowo badał. Szczerze polecam zarówno przy prowadzeniu ciąży, jak i po niej.

  • A
   Lokalizacja: Śląski Instytut Matki i NoworodkaUsługa: prowadzenie ciąży

   Kompetencja, zaangażowanie, miłe i indywidualne podejście do pacjentki to cechy, które wyróżniają Pana dr Macieja wśród wielu innych lekarzy tej specjalizacji. Polecam wszystkim Paniom, którym zależy na profesjonalnym podejściu do prowadzenia ciąży jak również profilaktyki.
   Panu doktorowi dziękuję :) dzięki jego pomocy i zaangażowaniu moja córeczka jest dziś zdrowym niemowlakiem :)

  • S
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką otrzymałam od Pana Doktora. Jest to człowiek, wykazujący niezwykłą kulturę osobistą, fachową wiedzę i dużą empatię do pacjenta. Dokładnie tłumaczy kwestie związane z problemem zdrowotnym i cierpliwie odpowiada na kolejne pytania i wątpliwości.
   Polecam Pana Doktora gorąco. Widać, że jest to człowiek zaangażowany w swoją pracę i relację z pacjentem.
   Problemy z jakim udałam się do Pana Doktora został wyleczony, a na chwile obecną jestem pod stałą jego opieką i stosuje się do zaleceń.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odbiór wyników

   Polecam Pana doktora Macieja Jelenia to bardzo dobry lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Profesjonalista pod każdym względem.Cierpliwy ciepły poświęca tyle czasu dla pacjentki ile potrzeba,wyjaśni wszystko i odpowie na każde pytanie.Polecam!!!

  • K
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: plamienie w ciąży

   Najlepszy ginekolog na jakiego mogłam trafić! Gorąco polecam Pana Doktora. Jest bardzo uprzejmy, wychowany zawsze wita się zarówno ze mną jak i z moim mężem. Zawsze zachęca i zaprasza tatę do oglądania USG dzidziusia. Dzięki temu zarówno mama jak i tata czują że ciąża dotyczy obojga rodziców. Zawsze czuje jego szacunek, fachowość, zaangażowanie i profesjonalizm. Doktor Jeleń uratował mi wiarę w ginekologów. Bo pierwszy do jakiego trafiłam, wprowadził mnie w błąd i ocenił moja ciąże jako martwą i wysłał na łyżeczkowanie. Pan Doktor uratował mojego syna. Wszystkie problemy zniknęły i teraz jestem szczęśliwa mamą w 19 tygodniu ciąży. Wiem, że jeśli poznacie Pana Doktora to do innego ginekologa już się nie wybierzecie. Bardzo, bardzo gorąco polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pociazowa wizyta

   Cala rodzina chodzimy do tego lekarza. Super prowadzi ciaze duzo doradza w sprawie zdrowia oraz robi odpowiedbiewiedbie badania. Dodatkowo jest delikatny i bardzo milym lekarzem. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam Pana doktora. Jest bardzo sympatyczny, a co najważniejsze kompetentny. Zleca wszystkie niezbędne oraz dodatkowe badania, a badanie w gabinecie jest przeprowadzane w bardzo delikatny sposób. Dzięki podejściu Pana doktora wizyty nie są tylko strasznym obowiazkiem