Lek.

Maciej Jeleń verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Śląski Instytut Matki i NoworodkaUsługa: prowadzenie ciąży

  Kompetencja, zaangażowanie, miłe i indywidualne podejście do pacjentki to cechy, które wyróżniają Pana dr Macieja wśród wielu innych lekarzy tej specjalizacji. Polecam wszystkim Paniom, którym zależy na profesjonalnym podejściu do prowadzenia ciąży jak również profilaktyki.
  Panu doktorowi dziękuję :) dzięki jego pomocy i zaangażowaniu moja córeczka jest dziś zdrowym niemowlakiem :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w Katowicach. W roku 2017 uzyskałem tytuł specjalisty z dziedziny ginekologii i położnictwa. Zajmuje się perinatologią, diagnostyką prenatalną oraz endokrynologią ginekologiczną. Prowadzeniem ciąży fizjologicznej i patologicznej. Byłem prelegentem i uczestnikiem sympozjów naukowych. Uczestniczyłem w działalnościach dydaktycznych i naukowych w Katedrze Zdrowia Kobiety.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  132 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Śląski Instytut Matki i NoworodkaUsługa: prowadzenie ciąży

   Kompetencja, zaangażowanie, miłe i indywidualne podejście do pacjentki to cechy, które wyróżniają Pana dr Macieja wśród wielu innych lekarzy tej specjalizacji. Polecam wszystkim Paniom, którym zależy na profesjonalnym podejściu do prowadzenia ciąży jak również profilaktyki.
   Panu doktorowi dziękuję :) dzięki jego pomocy i zaangażowaniu moja córeczka jest dziś zdrowym niemowlakiem :)

  • S
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką otrzymałam od Pana Doktora. Jest to człowiek, wykazujący niezwykłą kulturę osobistą, fachową wiedzę i dużą empatię do pacjenta. Dokładnie tłumaczy kwestie związane z problemem zdrowotnym i cierpliwie odpowiada na kolejne pytania i wątpliwości.
   Polecam Pana Doktora gorąco. Widać, że jest to człowiek zaangażowany w swoją pracę i relację z pacjentem.
   Problemy z jakim udałam się do Pana Doktora został wyleczony, a na chwile obecną jestem pod stałą jego opieką i stosuje się do zaleceń.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odbiór wyników

   Polecam Pana doktora Macieja Jelenia to bardzo dobry lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Profesjonalista pod każdym względem.Cierpliwy ciepły poświęca tyle czasu dla pacjentki ile potrzeba,wyjaśni wszystko i odpowie na każde pytanie.Polecam!!!

  • K
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: plamienie w ciąży

   Najlepszy ginekolog na jakiego mogłam trafić! Gorąco polecam Pana Doktora. Jest bardzo uprzejmy, wychowany zawsze wita się zarówno ze mną jak i z moim mężem. Zawsze zachęca i zaprasza tatę do oglądania USG dzidziusia. Dzięki temu zarówno mama jak i tata czują że ciąża dotyczy obojga rodziców. Zawsze czuje jego szacunek, fachowość, zaangażowanie i profesjonalizm. Doktor Jeleń uratował mi wiarę w ginekologów. Bo pierwszy do jakiego trafiłam, wprowadził mnie w błąd i ocenił moja ciąże jako martwą i wysłał na łyżeczkowanie. Pan Doktor uratował mojego syna. Wszystkie problemy zniknęły i teraz jestem szczęśliwa mamą w 19 tygodniu ciąży. Wiem, że jeśli poznacie Pana Doktora to do innego ginekologa już się nie wybierzecie. Bardzo, bardzo gorąco polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pociazowa wizyta

   Cala rodzina chodzimy do tego lekarza. Super prowadzi ciaze duzo doradza w sprawie zdrowia oraz robi odpowiedbiewiedbie badania. Dodatkowo jest delikatny i bardzo milym lekarzem. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam Pana doktora. Jest bardzo sympatyczny, a co najważniejsze kompetentny. Zleca wszystkie niezbędne oraz dodatkowe badania, a badanie w gabinecie jest przeprowadzane w bardzo delikatny sposób. Dzięki podejściu Pana doktora wizyty nie są tylko strasznym obowiazkiem

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Doktor Maciej Jeleń to bardzo dobry lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Lekarz zaangażowany i bardzo cierpliwy . Poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagi na wizycie wszystko wyjaśnia szczegółowo. Polecam gorąco!!!

  • K
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Zawsze byłam przeciwna Panom w tym zawodzie ale Pan Doktor już podczas pierwszej wizyty uświadomił mnie jak bardzo się myliłam. Nagle okazało się, że lekarz może być delikatny, wysłuchać tego co ja mam do powiedzenia, co mnie martwi i nie przyjmie mnie na zasadzie wejść -wypisać receptę - wyjść. Każda poprzednia wizyta zawsze mnie krępowała i była dla mnie przykrym obowiązkiem a teraz idę do Pana Doktora bo wiem, że odpowie na moje wszystkie ( nawet te "głupie") pytania, dokładnie mnie zbada, sprawdzi dolegliwości z którymi przychodzę i jeżeli zajdzie taka konieczność wyśle na dodatkowe badania. Daje tak dużo pozytywnej energii jak i poczucia bezpieczeństwa, że jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie wyobrażałam sobie żeby inny lekarz mi to potwierdził i ją prowadził.
   Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że gdyby każdego lekarza cechowały, tak jak Pana Doktora: profesjonalizm, zaangażowanie, troska i cierpliwość każda z nas częściej by się badała.
   Dlatego jeżeli szukacie lekarza z powołania, lekarza który będzie prowadził Was na każdym etapie kobiecego życia to jest to NAJLEPSZY wybór :)

  • R
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Trafiłam do Pana Doktora dzięki temu portalowi i mam nadzieję, że dzięki tej opinii trafią do niego kolejne Panie. Polecam z całego serca. Pan Doktor jest rzetelny, sumienny i życzliwy. Wizyta nie jest stresująca lub nieprzyjemna. A co najważniejsze, nie czuję się jakbym była kolejnym odhaczonym numerkiem z listy pacjentów, Pan Doktor pamięta co mi dolega, z jakich powodów byłam u niego poprzednio i co ustaliliśmy i nie potrzebuje do tego żadnej ściągi ;-) szczerze polecam.

  • A
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Bardzo dobry lekarz i jeszcze lepszy człowiek ! Każda wizyta dostarcza mnóstwa informacji i czasu potrzebnego pacjentowi. Wychodząc od Pana Doktora można poczuć się naprawdę zaopiekowanym. Oby więcej takich lekarzy !