Lek.

Maciej Jeleń verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Prywatne Centrum Medyczne

  Pan doktor wykazuje się pełnym profesjonalizmem przy każdej wizycie, zawsze bardzo miły i sympatyczny. Wizyty przebiegają bez żadnego stresu, zawsze dokładnie jest wytłumaczony przebieg badania, wszelkie wyniki czy rozpoznania. Myślę, że każda kobieta czuje się zaopiekowana po wyjściu z gabinetu, a od Pana Doktora wyczuwa się dużą troskę o swoje Pacjentki. Ja jestem bardzo zadowolona i mogę polecić w 100%.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Zuzanna Gierzyńska
  Zuzanna Gierzyńska
  Ginekolog
  Grabowa 32, Katowice
  Serdecznie polecam Panią Doktor! Konkretna, uśmiechnięta, ciepła kobieta. Wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy,… więcej

  Justyna Kopczyk
  Justyna Kopczyk
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Grabowa 32, Katowice
  Pierwsza moja wizyta u pani ginekolog - jak najbardziej na plus, Pani doktor miła, rzetelna, ciekawa swojego pacjenta.… więcej

  Patrycja Fiegler-Rudol
  Patrycja Fiegler-Rudol
  Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej
  ul. Brzozowa 54, Katowice
  Wizyta przebiegła rewelacyjnie, bez stresu i krepacji, pacjent czuje spokój który zapewnia pani doktor. Pani doktor… więcej

  Daniel Kubisz
  Daniel Kubisz
  Ginekolog
  Leopolda Markiefki 87, Katowice
  Daniel Kubisz to lekarz naprawde z powołania. Przez 9 m-cy prowadził moją ciążę i każda wizyta to szereg rzetelnych… więcej

  Agnieszka Jurek
  Agnieszka Jurek
  Ginekolog
  Sokolska 29, Katowice
  Pani doktor prowadziła moją ciążę, która szczęśliwie została rozwiązana w terminie. Niestety skończyło się cesarskim… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim w Katowicach. W roku 2017 uzyskałem tytuł specjalisty z dziedziny ginekologii i położnictwa. Zajmuje się perinatologią, diagnostyką prenatalną oraz endokrynologią ginekologiczną. Prowadzeniem ciąży fizjologicznej i patologicznej. Byłem prelegentem i uczestnikiem sympozjów naukowych. Uczestniczyłem w działalnościach dydaktycznych i naukowych w Katedrze Zdrowia Kobiety.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  145 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Prywatne Centrum Medyczne

   Pan doktor wykazuje się pełnym profesjonalizmem przy każdej wizycie, zawsze bardzo miły i sympatyczny. Wizyty przebiegają bez żadnego stresu, zawsze dokładnie jest wytłumaczony przebieg badania, wszelkie wyniki czy rozpoznania. Myślę, że każda kobieta czuje się zaopiekowana po wyjściu z gabinetu, a od Pana Doktora wyczuwa się dużą troskę o swoje Pacjentki. Ja jestem bardzo zadowolona i mogę polecić w 100%.

  • M
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

   Doktor Jeleń - najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

   .Lekarz polecony mi na jednej z grup dla osób z mutacją w genach MTHFR i PAI-1 przez pacjentkę.

   Trafilam do Doktora Jelenia w 27 tygodniu czwartej ciąży (ale pierwszej tak wysokiej), po zawodzie ze współpracy z dwoma poprzednimi medykami.

   Od pierwszego momentu, kiedy przejął prowadzenie ciąży, aż do rozwiązania (kilka dni temu) był zaangażowany, wspierający, pomocny, a przede wszystkim emanował dobrą aurą ;)

   Na każdej wizycie dokładnie badał, wyjaśniał, odpowiadał na szereg moich wątpliwości. Dawał konkretne zalecenia i na bieżąco je weryfikował zależnie od etapu ciąży. Zawsze odpowiadał na smsy z wynikami badań lub pytaniami. Gdy coś było nie tak a termin umówionej wizyty był odległy przychodził wcześniej lub zostawał dłużej, żeby móc sprawdzić co się dzieje.

   Po dwukrotnej informacji smsem, że trafiłam do szpitala na obserwację - zadzwonił, wypytał o szczegóły, interesował się przebiegiem. W jednym z tych szpitali personel słysząc jego nazwisko dawał mi jasny komunikat, że jesteśmy w dobrych rękach.

   Jako, że ciąża była podwyższonego ryzyka, w ostatnim okresie widzieliśmy się bardzo często na KTG i konsultacjach.
   Niezależnie od przychodni, w której się widzieliśmy podczas wizyt, zawsze był uprzejmy, kulturalny, konkretny i wesołych. Czekając pod gabinetem nie raz słyszałam salwy śmiechu dochodzące ze środka :) Sposób bycia Pana Doktora sprawia, że ma się wrażenie jakby się go znało lata.

   Traktuje pacjentki z szacunkiem niezależnie od ich wieku (co mogłam obserwować np. czekając raz bardzo długo na zapis KTG). Pamięta imiona, zwraca się czasem po imieniu.

   Generalnie człowiek - lekarz - skarb.

   Polecam z całego serca.
   Mama Adasia urodzonego silami natury w 39tygodniu ciąży

  • I
   Lokalizacja: Prywatne Centrum MedyczneUsługa: infekcja

   Trafiłam do Pana doktora przez przypadek ( moja lekarka akurat była na urlopie) ale widocznie tak miało być ???? Pan doktor to prawdziwy profesjonalista, rozwiązał mój problem kompleksowo a przy tym jest przesympatycznym człowiekiem, potrafi świetnie rozładować atmosferę, która nie zawsze jest komfortowa w gabinecie ginekologa. Konkurencja powinna się od Pana uczyć profesjonalizmu i podejścia do pacjenta!

  • E
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Dobra, to kolej na mnie :D
   Pierwszy raz poznałam Pana Doktora trochę ponad dwa lata temu po rutynowej kontroli, na którą poszłam przez przypadek (mój lekarz miał wtedy urlop). Wizyta okazała się być najzabawniejszą i najlepszą na jaką kiedykolwiek byłam umówiona i tak oto dr Jeleń stał się moim lekarzem prowadzącym :)
   Przez te dwa lata trochę się u mnie podziało. Wpierw nie było pięknie (szczegóły opuszczam), za to Pan Doktor okazał się dla mnie ogromnym wsparciem nie tylko z punktu widzenia lekarskiego, a zwyczajnie ludzkiego i przyjacielskiego. Zlecił badania, pocieszał, zmotywował. Kilka miesięcy później zaszłam w ciąże - niełatwą po wcześniejszych przejściach i bieżących problemach endokrynologicznych. Od samego początku byliśmy otoczeni ogromną troską, z pełną profilaktyką, badaniami, kontrolami, a przede wszystkim znów ze wspaniałym wsparciem - moja panika osiągała początkowo apogeum, a Pan Doktor dzielnie to znosił ;) Każde wizyty były dla mnie rozładowaniem nerwów, po których wychodziłam roześmiana z odpowiedziami na wszystkie swoje pytania i z rozwianymi obawami. Wiedziałam, że zawsze mogę liczyć na pomoc, osobiście jak i pod telefonem. To ile dr Jeleń dla nas zrobił ponad "standard" jest bezcenne i zawsze będziemy wdzięczni.
   Teraz pisząc tę opinię spoglądam na śpiąca obok dwutygodniową Córeczkę - dużą, silną, urodzoną siłami natury z ciąży donoszonej. Dziękujemy z "Maciejką" za wszystko i do zobaczenia wkrótce! :)

  • P
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Bardzo dobry lekarz. Zlecił wszystkie istotne badania do postawienia prawidłowej diagnozy. Potrafi również wesprzeć telefonicznie, w razie problemu, co raczej się nie zdarza u lekarzy. Polecam!

  • K
   Lokalizacja: Prywatne Centrum MedyczneUsługa: ciąża

   Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pana Macieja. Jest bardzo sympatyczny i doświadczony w swoim fachu. Mimo tego ,że była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora i bardzo się nią stresowałam po wejściu do gabinetu czułam się jakbym była stałą pacjetką.

  • A
   Lokalizacja: DUO MEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

   Po negatywnych doświadczeniach pierwszej ciąży, kiedy zaszłam w kolejną, szukałam lekarza z doświadczeniem w prowadzeniu ciąż powikłanych. Po zasięgnięciu opinii i analizie komentarzy wybrałam dr Jelenia. Lekarz od samego początku wzbudził moje zaufanie. Z jednej strony zdecydowany, konkretny w swoich diagnozach, z drugiej wspierający w trudnych chwilach. Pan doktor bardzo wnikliwie i dokładnie monitorował mój stan zdrowia, dzięki czemu potrafił odpowiednio wcześnie reagować. Udało się tę trudną ciążę utrzymać do 37 tygodnia (pierwsza zakończona w 28 tygodniu, prowadzona przez innego lekarza). Dziś jestem szczęśliwą mamą 6-tygodnowej Wiktorii. Jednym zdaniem nie mogłyśmy trafić pod lepszą opiekę. Tak zaangażowanego lekarza jeszcze nie spotkałam.

  • A
   Lokalizacja: DUO MEDICA

   Bardzo polecam Pana doktora, jest on wyjątkowym człowiekiem. Lekarzem, który we współczesnym świecie odznacza się oryginalnością w swojej dziedzinie.
   Jako lekarz wypełniony profesjonalizmem bardzo, dokładny i skrupulatny. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie.
   Podczas każdej, kolejnej wizyty wiem że wraz z dzidzią jesteśmy pod bardzo dobra opieką.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Stały kontakt z lekarzem. Rzetelny i wymienny w swoim fachu.

  • P
   Lokalizacja: Prywatne Centrum MedyczneUsługa: wizyta kontrolna

   Lekarz z powołania, kompetentny, uprzejmy. Dzięki Panu doktorowi wizyta nie jest stresująca, ani bolesna :). Sądzę, że profesjonalizm i umiejętność przekazania informacji wraz z zaleceniami również zasługują na pochwałę. Serdecznie polecam! :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG