dr n. med.

Maciej Jędrzejko

Ginekolog

UWAGA ! Nie możesz znaleźć dla siebie terminu? Dzwoń bezpośrednio do asystentek i wpisz się na listę rezerwową. BĘDZIN , GISZOWIEC lub , TYCHY Jeśli zwolni się miejsce poinformuj... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dea Salus

  Fabryczna 2
  43-100 Tychy, śląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Usg piersi od 100 zł
  Pierwsza wizyta "niepłodność" (analiza+badanie+usg) od 250 zł
  Założenie wkładki domacicznej hormonalnej od 500 zł
  Pobranie cytologii standardowej (obejmuje koszt badania) od 30 zł
  Wymaz z dróg rodnych na posiew bakteriologiczny (nie obejmuje kosztu badania) od 30 zł
  Zwykła wizyta od 200 zł
  Usg doppler od 150 zł
  Usg płodu od 150 zł
  Wizyta ginekologiczna "standard" od 200 zł
  Leczenie kłykcin i nadżerek metoda chemiczną od 250 zł
  Pobranie cytologii jednowarstwowej (obejmuje koszt badania) od 150 zł
  Wymaz z dróg rodnych na badania genetyczne pcr ( nie obejmuje kosztu badania) od 50 zł

  więcej

 • Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Usg doppler od 150 zł
  Pierwsza wizyta "niepłodność" (analiza+badanie+usg) od 250 zł
  Założenie wkładki domacicznej hormonalnej od 500 zł
  Pobranie cytologii standardowej (obejmuje koszt badania) 30 zł
  Wymaz z dróg rodnych na posiew bakteriologiczny (nie obejmuje kosztu badania) 30 zł
  Zwykła wizyta od 200 zł
  Usg piersi od 100 zł
  Usg płodu od 150 zł
  Wizyta ginekologiczna "standard" od 200 zł
  Leczenie kłykcin i nadżerek metoda chemiczną (1 aplikacja) od 250 zł
  Pobranie cytologii jednowarstwowej (obejmuje koszt badania) 150 zł
  Wymaz z dróg rodnych na badania genetyczne pcr ( nie obejmuje kosztu badania) 50 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

 • Prywatna Praktyka Lekarska dr Maciej Jędrzejko

  aleja Hugona Kołłątaja 38
  42-500 Będzin, śląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Usg doppler od 150 zł
  Pierwsza wizyta "niepłodność" (analiza+badanie+usg) od 250 zł
  Założenie wkładki domacicznej hormonalnej od 500 zł
  Pobranie cytologii standardowej (obejmuje koszt badania) od 30 zł
  Wymaz z dróg rodnych na posiew bakteriologiczny (nie obejmuje kosztu badania) od 30 zł
  Zwykła wizyta od 200 zł
  Usg piersi od 150 zł
  Usg płodu od 150 zł
  Wizyta ginekologiczna "standard" od 200 zł
  Leczenie kłykcin i nadżerek metoda chemiczną. od 250 zł
  Pobranie cytologii jednowarstwowej (obejmuje koszt badania) od 150 zł
  Wymaz z dróg rodnych na badania genetyczne pcr ( nie obejmuje kosztu badania) od 50 zł

  więcej

 • Prywatny Szpital Ginekologiczno-Położniczy "ŁUBINOWA 3"

  ul. Łubinowa 3
  Katowice, śląskie

  Dane kontaktowe

  Usługi

  Zwykła wizyta

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA ! Nie możesz znaleźć dla siebie terminu? Dzwoń bezpośrednio do asystentek i wpisz się na listę rezerwową. BĘDZIN , GISZOWIEC lub , TYCHY Jeśli zwolni się miejsce poinformujemy Cię telefonicznie. WAŻNE: na 30 minut przed wizytą upewnij się telefonicznie, że nie ma opóźnienia, ponieważ Pacjentka jest w gabinecie tak długo jak to konieczne a nie zawsze 30 min. Ustaloną godzinę wizyty należy traktować jako : "nie wczesniej niż..." Pozdrawiam. dr n. med. Maciej Jędrzejko
  _______

  1996-2002 Studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach-Ligocie.

  2002-2003 Staż Podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach.

  2002-2010 Studium Doktoranckie na Wydz. Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (WSS Tychy)

  2010 Obrona pracy doktorskiej pt. "Ocena wydatku energetycznego w porodzie fizjologicznym" - uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych z wyróżnieniem.

  2004-2016 Specjalizacja w zakresie Ginekologii i Położnictwa (Klinika Ginekologii i Położnictwa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Oddział Kliniczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów:

165 opinii

 • AC

  Ja spotkalam na swojej krętej juz drodze wielu lekarzy, ale po paru wizytach wierze ze Pan Doktor JĘDRZEJKO będzie już jedynym i ostatnim lekarzem jaki przy mnie zostanie. Jego wszechstronna wiedza, profesmjsonalizm i serce dla Pacjentki dla mnie na obecną chwile nie mają tu nawet słów uznania.
  Drogie Panie myślę, że jesli chodzi o przypisanie recepty na tabletki antykoncepcyjne lub prowadzenie tzw. "bezproblemowych ciąż" nie jest dla żadnego ginekologa wyzwaniem. Schody pojawiają się, jeśli ktoś taki jak ja przeszedł już wszystko co najgorsze mógł przejść w dziedzinie ginekologii, a inni lekarze rozkładali przy mnie bezradnie ręce.
  -Jednakże nie Pan Dr Jedrzejko! On robi bardzo rzetelny wywiad z pacjentką, szuka przyczyny danych zjawisk (nie na podstawie domniemań a rzetelnej wiedzy), zleca niezbędne badania, baaa dba nawet o zdrowie psychiczne swoich pacjentek a co najważniejsze, w wręcz momentami niewiarygodne jest naprawde do dyspozycji swoich pacjentek. Mi na obecną chwilę już bardzo dużo pomógł, chociaż nie chcę zagłębiać się tutaj w szczegóły, a to dopiero światełko w tunelu którego u innych lekarzy w ogóle zabraklo.
  I szczerze bazując na innych komentarzach ja nie zauważyłam wyciągania żadnych pieniędzy ode
  mnie, a wręcz przeciwnie -ktoś kto to pisał chyba nie spotkał się z prawdzimym wyciąganiem pieniędzy przez lekarzy..
  Polecam Pana Doktora wszystkim bardzo wymagającym Paniom z poważnymi problemami, jednocześnie życząc powodzenia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam dr.Jędrzejko. Była to moja pierwsza wizyta i jak najbardziej będę wracać na kolejne. Widać, że jest profesjonalistą i ma ogromną wiedzę, bo problem próbuje ugryźć z każdej strony, a przy tym jest przesympatyczny. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zwykle wszytko w jak najlepszym porządku... dr. Prowadzil moja ciąże i w dalszym cowgu jestem jego pacjentka.. jedyny minus to cena ! Jest duza, na prawde duza... 150 za wizyte jest do zniesienia, natomiast 200 plus cytologia plus jamies usg piersi juz robi cene.. wiadomo jak chodzi sie raz na rok to okej, natomiast w ciąży kwota juz staje sie zaporowa... To jedyny minusy! Reszta same plusy, podejacie do pacjentki... rozmowa, wszytko na wysokim poziomie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną i życzliwą. Potrafi dać pacjentowi przysłowiowego kopa i nadzieję. Póki co jest to najlepszy ginekolog do którego trafiłam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr.Jędrzejko polecam,to była moja pierwsza wizyta i moje wrażenia hak najbardziej pozytywne.Doktor to profesjonalista.

 • Bardzo polecam Pana Doktora , cudowny ,cieply I bardzo kulturalny czlowiek . Niesamowita wiedza , ogromna ilosc czasu poswiecona pacjentce . Pan Doktor operowal mnie cztery tygodnie temu , czulam sie bardzo bezpiecznie , Doktor byl w stalym kontakcie telefonicznym w dzien I w nocy . Doktor wykryl u mnie guza jajnika bardzo trudnego do wykrycia , stanowczo dal do zrozumienia ze nalezy go usunac , zaufalam Panu Doktorowi I serdecznie polecam tego lekarza. Wdzieczna pacjentka Anna

 • MB

  Lekarz bardzo dobry, dokładny, rzeczowy, ale próbuje za bardzo pouczać w innych kwestiach np. psychika, dieta. Wiem, że mój komentarz nie zaszkodzi jego opinii, dlatego opiszę dokładnie swoje odczucia. Po pierwsze kolejka, 40 min czekania na wizytę po umówionej godzinie- no trudno, zdarza się, świadczy to przecież o tym jak dokładnie interesuje się akurat przyjmowaną pacjentką. Dla niektórych może być to jednak minus. Wywiad przeprowadzony bardzo dokładnie, pytanie o wszelkie choroby, poprzednie ciąże, wszystko rzetelnie zapisywane w komputerze - super! Potem badanie (była to moja pierwsza ciążowa wizyta), więc doktor pobrał kilka wymazów, następnie usg, też dokładnie. I potem znów wywiad. Tak było w moim przypadku i ten wywiad popsuł mi całe wrażenie. Po pierwsze dowiedziałam się, że muszę do następnej wizyty udać się do chyba 3 specjalistów, by zaświadczenia wystawili, to będę płacić 50 zł mniej za wizytę. Ja nie miałam czasu, żeby latać po dentystach, laryngologach itd., a prywatnie żal mi było pieniędzy. Do tego za te wymazy również zostałam podliczona - jasne, że nic za darmo, ale wcześniej o tym nie wiedziałam. Aa no i obowiazkowe wg doktora umówienie się na usg piersi, ktore platnie trzeba wykonac. Później Doktor mnie zważył, obliczył BMI i zaczął pouczać w kwestii diety. Ba, jeśli byłoby to samo pouczenie to nic w tym dziwnego, wiem, że grubsze osoby muszą się pilnować, w ciąży tymbardziej, ale chyba całe pouczanie mnie trwało więcej niż reszta wizyty. Dostałam namiary na dietetyka i zalecenie nie przytyć więcej niż 7 kg. Niestety nie stać mnie na prywatnego dietetyka, a poza tym jak mowilam doktorowi moja waga wynika nie z obżarstwa, a z przebytej przed ciążą choroby hormonalnej, ale nie chciał słuchać. Dostałam jakąś kartkę co mogę jeść i doktor wydawał się jakby głuchy na moje tłumaczenia. Nie czułam się z tym dobrze, bo jako dobry lekarz, który sam ten temat zaczął, powinien mnie także posłuchać. Minęły kolejne miesiące, ciążę prowadziłam gdzie indziej. Bez dietetyka i bez zmiany diety przybrałam 6,5kg. Urodzilam naturalnie, szybko, w tej chwili również bez zmiany diety straciłam 7 kg w stosunku do wagi sprzed ciąży. Jest dokladnie tak, jak mówiłam doktorowi o poprzedniej ciąży i mej wadze. Dzieki ciazom moje hormonalne problemy zniknely, a kg lecą w dół same. Nie przez jedzenie utyłam i nie przez nie-jedzenie chudnę. Tylko przez hormony, a konkretnie o wiele za wysoki testosteron. Proszę mieć to na uwadze Panie Doktorze przy ocenie diety innych grubych pacjentek, bo niepotrzebnie Pan mnie nastraszył i wzbudzał poczucie winy, że robię coś źle. Podsumowując, dr Jędrzejko bez watpienia jest dobrym specjalistom, ale wg mnie za bardzo dokładnym. Pewnie, że lepiej w tą stronę niż w zaniedbanie,ale taka dokladnosc moze przestraszyc niektorych. Od doktora dostalam zleconych masę badań, w laboratorium podliczyli je na kilkaset złotych, wiec ich nie wykonalam, bo uwazam za przesadę zlecanie ich aż tylu. Podkreślam JA uwazam, pewnie większość wyda wszystkie pieniądze świata na badania w upragnionej ciąży, ale ja po pierwszej wiedziałam, że można też urodzić zdrowo bez tych niektórych. Polecam doktora przede wszystkim ludziom, który sami wolą zrobić za dużo niż za mało w kwestii zdrowia, ludziom panikującym w ciąży, parom, które długo miały problem z zajściem w ciążę i wolą teraz dmuchać na zimne oraz ludziom majętnym, które szukają świetnego specjalisty. Świetny lekarz, ale nie dla mnie. Pozdrawiam

 • BK

  Jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Otrzymałam skierowanie na szereg badań, dostałam parę porad, generalnie czułam się "zaopiekowana".

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Maciej Jędrzejko to prawdziwy fachowiec z bardzo dobrym podejściem do pacjentki, wszystko tłumaczy, odpowie na wszystkie pytania, jest dokładny a do tego bardzo uprzejmy. Oby więcej było takich ludzi z powołaniem :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra ocena to za mało Pan Jędrzejko to najlepszy lekarz na świecie ,mieliśmy problem z ciążami w sumie trzy ciąże i jedno dziecko ,kłopot był zajść w czwartą ciąże ale udało się dzieki panu Doktorowi.
  Potem wielkie problemy podczas ciąży ale pan Doktor tak mnie prowadził że się udało i mamy piękną córeczkę . Jeszcze raz dziekuje panu Maćkowi za to co dla nas zrobił