lek.

Maciej Hassan-Bartz

Ginekolog

159 opinii +dodaj

Umów wizytę 94 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończył studia w 1996 roku, następnie pracował na Oddziale Ginekologi i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Specjalizację odbywał w latach 1997 -2000, a następnie od 2001… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
159 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: USG

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor kompetentnie wytlumaczyl oraz wyjasnil wszelkie kwestie z jakimi sie zwrocilam do niego odnosnie mojego stanu zdrowia. Wizyta przebiegla w przyjemnej atmosferze.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Najlepszy lekarz! Przesympatyczny i profesjonalny. Miałam wrażenie, że czyta w moich myślach :) nie mogłam na lepszego trafić. Jestem osobą wymagającą, a wizyta za każdym razem przebiega profesjonalnie i bez uczucia zawstydzenia :)

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Z całego serca polecam Pana Doktora. Wielu lekarzy twierdziło, że mam nikłe szanse na zajście w ciążę przez problemy hormonalne i dawali mi (wtedy nastoletniej dziewczynie) jakieś 20%... Dzięki Panu Doktorowi i jego "luźnemu" podejściu bez niepotrzebnego prorokowania, odbierania nadziei, a z poczuciem humoru i optymizmem dziś jestem mamą. Doktor Hassan zdobył moje zaufanie już kilka lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Świetny kontakt z pacjentem. Od wejścia do gabinetu Doktor tak poprowadził rozmowę, że zapomniałam o stresie związanym z wizytą oraz badaniem. Otwarty i miły. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości i odpowiedział na moje liczne pytania. Godny polecenia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Niezwykle profesjonalny, przemiły i kompetentny lekarz. Zdecydowanie zaangażowany i pomocny, rozwieje każdą wątpliwość podczas wizyty. Moje zaufanie zdobył w 100%. Z całego serca polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Wizyta przebiegała poprawnie, lekarz wykazał się profesjonalizmem, nie zbagatelizował zgłaszanych przeze mnie dolegliwości.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: wybór antykoncepcji, nadzerka, kontrola rutynowa

  Fajny, ze specyficznym poczuciem humoru, które mnie b.odpowiada, odczarowuje wstydliwe tematy i nie tworzy atmosfery napięcia. Bardzo miły i konkretny aczkolwiek nie jestem pacjentką problemową. Niezwykle sprawny i nie owija w bawełnę. Dla mnie idealnie!

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Bardzo dobry profesjonalista, Lekarz z ogromna wiedza i pozytywnym nastawieniem :) Pan Doktor wytłumaczył z czym jest problem i w jaki sposób będzie odbywało się leczenie.
  Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

  Fantastyczny lekarz.
  Piszę to z perspektywy 36 lat życia, jednej ciąży utraconej z przyczyn genetycznych i drugiej z problemami.
  Człowiek z doświadczeniem, wiedzą, właściwym dystansem i świetnym podejściem do pacjentek. Po pierwszej ciąży dodał nadziei, w drugiej - wiary, że się uda i będzie dobrze. Z małej kropki, która według doktora "wyglądała obiecująco" mimo poczatkowo marnych szans, mamy dziś Synka. Gdy pojawiły się problemy, służył wsparciem. Wreszcie po 9 miesiącach pomógł Małemu bezpiecznie przyjść na świat.
  Piękny czas, spokojny dzięki takiemu lekarzowi.
  Z serca dziękuję. Nie mogłabym kobietom polecić innego lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę od lat i na każdy problem z którym przychodzę zawsze znajduje rade, zrozumienie i pomoc. Czuje , ze jestem w dobrych rękach a to dla mnie wazne. Pan Doktor jest tez mily i zyczliwy więc nie czuję nigdy stresu przed wizyta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył studia w 1996 roku, następnie pracował na Oddziale Ginekologi i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Specjalizację odbywał w latach 1997 -2000, a następnie od 2001 pracował w lecznictwie otwartym .W latach 2000-2010 był Clinical Research Menager'em w Central Clinical LTD.

  Doktor cieszy się ogromnym uznaniem pacjentek. Wedle ich opini: przesympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do ludzi, zawsze pomocny i wyrozumiały.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia