lek.

Maciej Hassan-Bartz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

165 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
105 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończył studia w 1996 roku, następnie pracował na Oddziale Ginekologi i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Specjalizację odbywał w latach 1997 -2000, a następnie od 2001… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
165 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wyszłam z wizyty bardzo zadowolona, każdy etap badania doktor mi pokazywał na ekranie, tłumaczył.

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam Pana Ginekologa! Prowadzi aktualnie moją ciążę i z każdej wizyty wychodzę usatysfakcjonowana i uśmiechnięta :) Doktor nie bagatelizuje niepokojących sytuacji i od razu działa i uspokaja. Przy każdej wizycie dostaje usg i dokładnie opisuje stan mojego synka :) Nie pożałujecie wizyty, lekarz z powołania :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczny! Do ginekologa jak na święto? oto tak zawsze chodzę do pana doktora. Przyszłam z polecenia klientki i jesteśmy z mężem mega zadowoleni! Odpowie na wszelkie pytania , opowie co i jak. Polecam 1000%!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Bardzo konkretny i miły dla pacjentki. Pan Doktor udzielił mi pełnych informacji nt. mojego stanu i w pełnie spełnił oczekiwania względem wizyty.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Sympatyczny i zaangażowany, wchodzę do niego z uśmiechem.
  Bardzo stara się wyczarować nam dzidzię i mam nadzieję, że się uda. Żaden lekarz wcześniej nie robił mi tylu badań i nie dawał instrukcji, leków, sugestii.
  Bywa zamotany, pewnie ma dużo pacjentek w ciągu dnia. Jak się go na początku nakieruje o co ostatnio chodziło, to potem już leci :)

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  Wreszcie dobrze trafiłam! Genialne podejście do pacjentki! Po ludzku. Na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź, jestem naprawdę zadowolona. Wreszcie dostałam inne leki niż te, które wciąż zapisywali mi inni lekarze, a efektów brak - do tego otrzymałam kilka cennych wskazówki. Bardzo Panu dziękuję i z czystym sumieniem polecam!!!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Wybrałam tego lekarza ze względu na dobrą atmosferę. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, i chciałam czuć się podczas niej możliwie komfortowo. Na recepcji nie było nikogo, więc do poczekalni wpuszczali mnie inni pacjenci/ich partnerzy. Nie robi to najlepszego wrażenia. Przez to nie zostałam poinformowana o opóźnieniu, które wynosiło pół godziny. Podczas wizyty byłam bardzo zestresowana. Myślę, że lekarzowi brakuje pewnego wyczucia. Owszem, na niektórych mówienie na "ty" i żarciki pomagają. Ja jednak czułam się traktowana niepoważnie. Wywiad także nie był zbyt dogłębnie przeprowadzony. Jako osoba, która idzie do ginekologa po raz pierwszy, nawet nie wiem, jakie informacje mogą być przydatne dla lekarza. Oczekiwałabym, że zostanę zapytana o konkretne rzeczy, ważne dla mojej sprawy. Zamiast tego usłyszałam "Czy jest coś o czym powinienem wiedzieć, zanim przystąpimy do badania". To jest dobre pytanie, ale pod koniec wywiadu. Praktycznie nie zostałam zapytana o nic konkretnego. Czułam się zakłopotana. Miałam też wrażenie, że przez powstałe opóźnienie, lekarz chce jak najszybciej przeprowadzić badanie, nie poświęcając mi zbytniej uwagi.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: USG

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor kompetentnie wytlumaczyl oraz wyjasnil wszelkie kwestie z jakimi sie zwrocilam do niego odnosnie mojego stanu zdrowia. Wizyta przebiegla w przyjemnej atmosferze.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Najlepszy lekarz! Przesympatyczny i profesjonalny. Miałam wrażenie, że czyta w moich myślach :) nie mogłam na lepszego trafić. Jestem osobą wymagającą, a wizyta za każdym razem przebiega profesjonalnie i bez uczucia zawstydzenia :)

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Z całego serca polecam Pana Doktora. Wielu lekarzy twierdziło, że mam nikłe szanse na zajście w ciążę przez problemy hormonalne i dawali mi (wtedy nastoletniej dziewczynie) jakieś 20%... Dzięki Panu Doktorowi i jego "luźnemu" podejściu bez niepotrzebnego prorokowania, odbierania nadziei, a z poczuciem humoru i optymizmem dziś jestem mamą. Doktor Hassan zdobył moje zaufanie już kilka lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył studia w 1996 roku, następnie pracował na Oddziale Ginekologi i Położnictwa Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Specjalizację odbywał w latach 1997 -2000, a następnie od 2001 pracował w lecznictwie otwartym .W latach 2000-2010 był Clinical Research Menager'em w Central Clinical LTD.

  Doktor cieszy się ogromnym uznaniem pacjentek. Wedle ich opini: przesympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do ludzi, zawsze pomocny i wyrozumiały.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Najbliższe terminy:

kolejne dni